media


Olenemata aia tüübist ja suurusest on seal alati midagi teha ning töid ja ülesandeid on erinevaid. Nüüdsest on loominguliste ja spontaansete kiirete ja lihtsate aiatööde teostamine veelgi lihtsam tänu akuga aiatööriistadele. Ja seda eriti väiksemates koduaedades, kus uued STIHL D-Line tooteseeria sisseehitatud akudega hekipügajad, trimmer ja puhur on kasutamiseks kohe valmis. Kõik tooted (va HSA 25) on varustatud eemaldatava turvalülitiga, et näiteks lapsed ei saaks omale viga teha.


Murukäärid


Vaata videot


Muru- ja hekikäärid HSA 25


Juhtmevabad akuga käärid sobivad näiteks igihaljaste hekkide ja väikseleheliste ilupõõsaste trimmimiseks ja hooldamiseks. Suudab lõigata kuni 8mm läbimõõduga oksi. Komplektis olevate murukääridega on lihtne trimmida muruservi terrassi ja lillepeenarde äärest, majaservadest jms kohtadest. Ergonoomiline kummikattega käepide mugavaks tööks, kahepoolse lõikega terad tagavad suure lõikevõimsuse, kuid madala vibratsiooni. Kaal ainult 600g (ilma akuta)! Tööaeg kuni 110min (olenevalt töö iseloomust ja raskusastmest).


Hekipügaja


Vaata videot


Hekipügaja HSA 45


Väga kerge ja korraliku lõikevõimsusega hekipügaja ilupõõsaste väiksemateks piiramistöödeks, väikse kaalu tõttu sobib iseäranis hästi ilupõõsaste kujundamiseks ja trimmimiseks. 24mm hambavahe kahepoolselt teritatud teraga tagab täpsed ja puhtad lõiked. Tera otsakaitse kaitseb tera maha kukkumisel või tera puutumisel vastu mõnda hekis olevat kõvemat objekti (aiapost vms), otsakaitses on ka funktsionaalne ava seadme mugavaks hoiustamiseks seinal. Sisseehitatud aku koos täituvusindikaatoriga, kaal 2,3kg. Tööaeg kuni 40min olenevalt tööiseloomust, laadimisaeg -80% täituvuseni ca 140min.


Lehepuhur BGA 45


Kergesti juhitav ja käsitletav lehepuhur väikeste pindade puhastamiseks lehtedest ja muust kergest mustusest. Puhub nii kuiva, kui märga mustust asfalt- ja betoonpindadelt ning on võimeline puhuma kergeid lehti ka murupinnalt. Kaal kõigest 2kg, tööaeg ühe laadimisega kuni 10min. Sisseehitatud aku koos täituvusindikaatoriga.
Murutrimmerid
Vaata videot


Murutrimmer FSA 45


Kompaktne ja kerge murutrimmer konkreetselt kodusteks kiireteks ja lihtsateks trimmimistöödeks. Nagu teistelgi toodetel on aku sisseehitatud ning täituvusindikaatoriga. Trimmeri ülekandetoru ning käepideme asend on eraldi tööriistavabalt reguleeritavad, et oleks tagatud mugav töö igale inimesele. Reguleeritav on ka trimmipea nurk, et näiteks teostada vertikaalset trimmimist kõrgemate muruservade äärtes. Komplektis on PolyCut plastterad, kuid on võimalik kasutada ka trimmitamiili. Varuterade hoiustamiseks on käepideme all mugav hoidik. Eemaldatav kaitselook trimmipea otsas tagab trimmerdamisel vajaliku kaitse taimedele, puutüvedele vms õrnadele kohtadele. Tööaeg ühe laadimisega kuni 20min (trimmitamiili kasutades kuni 12min).

  

 

 

  

 

 

 

Sobivad tooted
Kategooriad