0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: MA 443
Saadavus: Laos
424.00€ 499.00€
Maksudeta: 353.33€

Forestplus järelmaksu kuumakse al. 22.13 EUR

Kaal (kg): 20 
Tööpinge (V): 36 
Multšimine: Lisavarustusena 
Niitmisala: kuni 330 
Kõrguse reguleerimine: Tsentraalne 
Vedamine: Ei 
Väljavise: Jah 
Lõikelaius (cm): 41 
Lõikekõrgus (mm): 25-75 
Kogumiskorv (l): 55 
Kogumine: Jah 
Komplektis laadija: Ei 
Aku laadimisaeg AL 300-ga (min): 60 
Komplektis aku: Ei

Uuenduslik, keskkonnasõbralik ja puhas: see kehtib kõikide STIHLi ja VIKINGi akuseadmete kohta, sest need töötavad vaikselt, heitgaasideta ja tülika kaablita. STIHLi välja töötatud elektrimootor töötab energiasäästlikult ja peaaegu kulumatult. Nii kasutatakse 36-voldise liitiumioonaku võimsus optimaalselt ära ja rakendatakse muljetavaldava võimsuse saavutamiseks. VIKINGi valikus olev akuseade on muruniiduk MA 339 C.. Eriti praktiline: selline liitiumioonaku sobib ka igasse teise STIHLi ja VIKINGi akuga töötavasse seadmesse. Mobiilne. Vaikne. Võimas.
Kerge muruniitmine: 4. seeria muruniidukid.
Suureks abiks väikestel murupindadel on 4. seeria muruniidukid. Kerge ja kompaktse ehitusega on need väga head manööverdajad ja niidavad muru ka kitsastes kohtades – tänu oma elektrimootoritele alati vaikselt ja heitgaasivabalt. Uuenduslik mugavuse lisapluss on akuajamiga mudelil, kuna see võib aias täiesti vabalt liikuda, sõltumata pistikupesast ja kaablist. C-mudelil on lisaks ka eksklusiivne mugav ühepoolne juhtraud mugavaks kogumiskorvi tühjendamiseks ja transportimiseks.
4. seeria kokkuvõtlikult:
■ ideaalne väiksematele murupindadele
■ vaiksed, heitgaasivabad, vähest hooldust vajavad
■ akuga mudel täielikuks liikumisvabaduseks
■ väike mass, lihtne käsitsus
Vähese vaevaga puhas lõige: 4. seeria akuga niidukid. Elektrimootoriga 4. seeria on eriti hea manööverdusvõimega. Niitmislaiusega 41 sentimeetrit niidab see kuni u 500 m2 pindasid. Niitmiskõrgust saab keskselt reguleerida viide astmesse. Mõned hindavad elektrilise muruniiduki eeliseid, kuid tahaksid hea meelega kaablist loobuda. Selle soovi täidab uuenduslik akuga muruniiduk: selle võimas liitiumioonaku AP160 annab energiat kuni 330 m2 ja AP180 kuni 370m2 puhtaks niidetud murupinna jaoks ja on laadimisseadme abil varsti jälle kasutusvalmis. Mugav ühepoolne juhtraud muudab muruhoolduse mugavaks tegevuseks.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kategooriad