0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: HB 585
Saadavus: Laos
649.00€ 779.00€
Maksudeta: 540.83€

Forestplus järelmaksu kuumakse al. 22.13 EUR

Tööorgan: (2+1) x2 freestera 
Lõikeketas (Mm): 320 
Lõikelaius (Cm): 85 
Vedamine: 1 Edasi -1 Tagasi 
Mootori Seeria: Kohler Courage XT-6,75 OHV SC 
Kõrguse Reguleerimine: 3 astet 
Võimsus (KW): 2,3 (3000 p/min) 
Kaal (Kg): 46

Kõik pinnad vabalt kontrolli all: VIKINGi mullafreesid
VIKINGi uuendusliku mullafreesiga edeneb pindade töötlemine palju hõlpsamalt ja paremate tulemustega. Tugevad seadmed on jõusäästlikud, lihtsad käsitseda ja tõhusad oma töös – tänu stabiilsele konstruktsioonile, tugevatele komponentidele ja täpselt seadistatud tööorganitele. Paljude detailide osas on seadmeid mitmetes katsetustes piinliku täpsusega läbi ja lõhki kontrollitud.

Tagurpidikäiguga HB 585 R saab tänu kompaktsele ja kitsaks seadistatavale konstruktsioonile suurepäraselt manööverdada. HB 585 töölaiusega 85 cm töötleb suuri pindasid tähelepanuväärse kiirusega. 
Suurte jõudude ülekandmiseks on tugevdatud jõuülekandesüsteemi rihmasid, hammasrattaid ja laagreid ning paigaldatud lisakuullaagrid. Mudeli HB 585 puhul saab töölaiust 60 cm-le vähendada. Erilised vibratsioonivastased elemendid säästavad lihaseid ja liigeseid ning praktiliste lisatarvikute valik muudab VIKINGi mullafreesid eriti mitmekülgseks.

Juhthoob edaspidija tagurpidikäigu jaoks
Kokkupööratav juhtraud, reguleeritav kõrguses ja küljesuunas. 3 astmes reguleeritava kõrgusega juhtraud – mugavalt ja hõlpsalt ühe käega lukustatav, sobiv seadistus igale kasvule ja igasugustele maapinnatingimustele.
Ülitugev vaikne mootor OHV konstruktsiooniga
Tugev katteplekk kahekordse seinaga plastkaitsekatetega
Spetsiaalsed freesterad kohandatud freesimisjärjestusega
Lihtsalt eemaldatavad taimekaitsekettad
Tugev veermik tagasuunas – optimaalne transpordiasend
Mugav, juhtraualt reguleeritav sügavuspiirik
Suurem töövõimsus tänu mootori suurele võimsusele ja spetsiaalselt väljatöötatud, optimeeritud freesimisjärjestusega terakujule

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kategooriad