0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: IS2600Z 61″
Saadavus: Küsi tarneaega
0.00€
Maksudeta: 0.00€

KÜSI HINNAPAKKUMIST!

Ferris on oma äriklassi niidukitega viinud muru niitmise uuele tasemele ning mudel IS 2600Z ei ole selles suhtes mingi erand. Kaasaegne Yanmar äriklassi diiselmootor, patenteeritud vedrustus ning 155 cm niidutekk tagavad efektiive ja mugava töötamise ka suurtel kiirustel.

 

  • Niiduk on varustatud Ferrise poolt patenteeritud vastupidava vedrustusega, mis tagab kõrge tootlikkuse, sõidumugavuse ning ühtlasema niidutulemuse ka ebatasasel pinnasel. Vedrustusele on tagatud 4 aastane garantii.
  •  Niiduki lõikekorpus võimaldab niidujäätmeid multšida või paisata taha. Viimane on just oluline avalikus ruumis töötamisel, kuna vähendab oluliselt ohtu niidukorpuse alt kivide lendamist.
  •  Niidukil on peal 43 cm seljatoega ja mugavate käetugedega ise, mis suurendab oluliselt mugavust töötamisel, samas on kvaliteetset kattematerjali lihtne hooldada.
  •  Ferris IS 2600Z veoülekanne on varustatud äriklassi kuuluvate Hydro-Gear ZT-4400 hüdromootoritega. Tulemuseks on töökindlus ja vastupidavus aastateks.
  •  Niiduteki kõrgus on seadistatav 3,8 cm – 12,7 cm peale ning tänu sellele on niidukit võimalik kasutada madala muru niitmisel kui ebatasasel pinnasel kõrgema rohu niitmiseks.
  •  Niidukile on võimalik paigaldada kahte tüüpi kvaliteetseid lõiketerasid (klassikaline sirge niidutera ja multšimisterad) Niiduterade paksus on 6mm, mis tagavad efektiivse lõiketulemuse ja terade vastupidavuse.


Nimetus

Mõõtühik

 

Mootori võimsus

(hj)

24

Liikumis kiirus

(km/h)

18,0

Töötamise kiirus

(km/h)

18,0

Niitmislaius

(cm)

155 (61“)

Niitmisjõudlus

(ha/h)

2,23

Niidukõrgus

Cm

3,8 – 12,7

Kütusepaagi suurus

(l)

 42

Kütus


diisel

Lõikesüsteem


taha/multš

Vedu


Hydro-Gear ZT-4400 veomootorid

Pikkus

(mm)

2240

Laius

(mm)

1590

Registrimass

(kg)

743

Mootori hooldusintervall

(h)

250


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kategooriad