0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: BR 800
Saadavus: Laos
869.00€
Maksudeta: 724.17€

Forestplus järelmaksu kuumakse al. 33.82 EUR

Suurima võimsuse ja puhumisjõuga lehepuhur Eesti turul. Lehepuhurite lipulaev, mis sobib nii kodu ja ärihoonete ümbruse kui ka suurte parkide ja staadionite koristamiseks. Enam ei pea käivitamiseks puhurit seljast võtma, nüüd saab käivitada mugavalt ja kiiresti stardikäepidemest siis, kui puhur on seljas.

STIHLi antivibratsioonisüsteem hoiab seadme vibratsiooni madalana. Puhur on mugavalt seljas tänu laiadele õlarihmadele, puusavööle ja rinnakinnitusele. Puhumistoru pikkust ja tööasendit on lihtne reguleerida.

Pikkadel tööpäevadel on soovitatav kasutada kahekäe käepidet. Uudne diagnostika teostamise võimalus kiirendab ja lihtsustab oluliselt seadme hooldust ja seadistamist. 4-MIX motor on kütusesäästlik, jõuline, madala müratasemega ja hoiab ka heitgaaside koguse väiksena!

TEHNILISED ANDMED

Lisainfo
Töömaht (cm³)79,90
Maks. Õhuhulk (m³/h)2025
Maks. õhu kiirus (m/s)97
Puhumisjõud (N)41
Mootori seeria4-MIX
KütusepumpJAH
ÕhufilterPaber
STIHL Anti-vibratsioonisüsteemJAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²)3,5
Müratase rõhk/tugevus (dB)104/112
Kaal (kg)11,20

ÜKSIKASJAD

STIHL 4-MIX® Revolutsiooniline STIHL 4-MIX® mootor on esimene kütteseguga määritav neljataktiline mootor STIHLilt ja selles on ühendatud nii kahe- kui ka neljataktiliste mootorite eelised. Erinevalt tavalistest neljataktilistest mootoritest, mis vajavad eraldi süsteeme kütuse juhtimiseks ja mootori õlitamiseks, kasutab uus STIHL 4-MIX® mootor küttesegu.

Nagu kõik STIHLi mootorid, vastab ka STIHL 4-MIX® mootor põhilistele STIHLi mootorite nõuetele: kerge, lihtne, töökindel ja tugev.

STIHLi antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kategooriad