Muruõhutajad

Muruõhutaja Viking LB 540 KOHLER

HIND 589.-

  • Kogumiskorv lisavarustusena
  • Tööorgan 7 x topeltera
  • Lõikelaius 38cm
  • Väljavise
  • Lükatav
  • Mootori seeria Kohler XT 6.75 SC OHV
  • Kõrguse reguleerimine 6 astet, tsentraalne
Värskenduskuur teie murule: bensiinimootoriga muruõhutaja.

VIKINGi aeraator hoolitseb selle eest, et teie murupinnad saaksid kõike, mida vajavad: õhku, vett ja toitaineid tihedaks kasvuks ja mahlakaks roheluseks. Aeraatoriga töötmisel eemaldatakse murust umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja väga levinud muruvilt. Murukamarasse tehakse vertikaalsed sisselõiked, et seda korralikult õhutada ja et toitained jõuaksid juurteni.

VIKINGi aeraator eemaldab püsivalt murust sambla, muruvildi, vana niidetud rohu ja umbrohu. Maapind saab nii rohkem õhku, paraneb muru juurestiku varustamine vee ja toitainetega. Töösügavust saab reguleerida juhtraual asetseva praktilise pöördkäepideme abil, ilma et peaks kummarduma. Kahekordsete kuullaagritega rattad võimaldavad lihtsalt manööverdada. Terade sisselülitamine toimub väga lihtsalt juhtraual asetseva juhtpideme abil. Tänu kokkupööratavale juhtrauale saab aeraatori ruumisäästlikult hoiule panna. Kogumiskorv AFK 050 mahutavusega 50 liitrit niidetud rohu kokkukogumiseks on saadaval tarvikuna.

Pehme kattega käepide
Sisselülitushoob aeraatorifunktsiooni käivitamise jaoks
Lõikesügavuse reguleerimine ergonoomilise kujuga pöördkäepideme abil saab reguleerida töösügavust ühe käeliigutusega.7 jäiga topeltteraga, mille töösügavuse vahemikku saab kuues astmes reguleerida, töötlevad terad teie muru tõhusalt, kuid säästvalt.
Kokkupööratav juhtraud
Tugev bensiinimootor kergkäivitusega
Kandesang
Kahekordsete kuullaagritega rattad
Tugev polümeerkorpus
Tööorgan 7 topeltteraga
Tugevdatud väljaviskeklapp kummist pritsmekaitsmega
Reguleeritav starteri trossi hoidik

Kirjuta: või
Helista: +372 32 55 332

*Hinnad sisaldavad käibemaksu!