PINNASEPUURID

Pinnasepuur Stihl BT 130

HIND 859.-

PÜSIKLIENDIHIND 799.-

  • Tööorgan puur 40-200mm
  • Töömaht 36,3cm3
  • Puurid ei kuulu komplekti
  • Mootori seeria 4-MIX
  • Võimsus 1,4kW
  • Spindli kiirus 190Rpm
  • Kaal 9,9kg
Üheinimese pinnasepuur, mis on varustatud QuiskStop kiirpiduriga, see kaitseb kasutajat löökide ja väänamise eest. Sobib mitmesuguste maastikukujundus- ja tee-ehitustööde jaoks Aega- ja jõudusäästev pinnase- ja taimeaukude puurimine ning mullaproovide võtmine. Varustatud raami tugipolstriga suurema kasutusmugavuse tagamiseks.

Ainuke ühemehe puur turul, millega tohib pinnast puurida, kuna ainult sellel seadmel on STIHL poolt patenteeritud puuripidur, mis kaitseb kasutajat tagasilöögi eest! Sobilik kasutamiseks aiaposti aukude puurimisel, taimede istutuspuurina, jääpuurina, segu segamisel või muul sarnasel otstarbel.

Lisavarustusena saadaolevatel puuridel on võimalus vahetada nii puuripead kui ka puuriterasid. See hoiab kulud madalad ning annab eelise mitmete konkurentide ees.

Ergonoomiline käepide

Käepideme kuju muudab töötamise mugavaks igas asendis

Automaatne puuripidur

Rakendub automaatselt vastu kivi või juurikat puurides tekkiva tagasilöögi korral. See tagab selle, et puur ei vääna kasutaja käsi ja ei tekita ohtu kasutajale. Kui puuripidurit ei ole (jääpuurid), siis pinnase puurimine on keelatud, kuna see võib tekitada kasutajale tõsiseid vigastusi

STIHL antivibratsioonisüsteem

STIHL antivibratsioonipukside ja -vedrudega varustatud ketaslõikuritel kandub oluliselt vähem mootori- ja puurimisvibratsiooni kasutaja kätele. See võimaldab pikemaid tööpäevasid ja vähem väsitavamaid lõikeid

Pikaealine filtrisüsteem

Annab õhufiltrile pikaa eluea (oleneb seadme kasutuskeskkonnast) ja vähendab filtri regulaarset puhastamisvajadust.

Kirjuta: või
Helista: +372 32 55 332

*Hinnad sisaldavad käibemaksu!