VÕSALÕIKURID

Seljaskantav heinalõikur Stihl FR 460 TC-EM

HIND 1099.-

  • Tööorgan kolmiknuga
  • Lõikeketas 250mm
  • Töömaht 45,6cm3
  • Mootori seeria 2-MIX
  • Võimsus 2,2kW
  • Kaal 8,5kg
Mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas rohulõikur painduva trossiga. Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStartstarter ja STIHLi 2-MIX mootor. Ideaalne töötamiseks sitke rohuga piirkondades ja raskesti niidetavates kohtades nagu suured kallakud. Standardvarustuses kolmiknuga 250mm.

Antud 2-MIX mootoriga rohulõikur on mõeldud professionaalseteks trimmerdamistöödeks või kasutamiseks suuremateks töödeks talupidamises. Seadmele on võimalik paigaldada AutoCut C 25-2, DuroCut 20-2, PolyCut 20-3 trimmipeasid ja lõikenugasid 230-2, 230-4, 230-8 ja 250mm kolmiknuga on standartvarustuses.

Kolmiknuga - võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist

AutoCut C 40-2 trimmipea - Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

M-Tronic

Lisaks süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

Kirjuta: või
Helista: +372 32 55 332

*Hinnad sisaldavad käibemaksu!