VÕSALÕIKURID

Võsalõikur Stihl FS 410 C-EM

HIND 899.-

  • Tööorgan kolmiknuga
  • Lõikeketas 300mm
  • Töömaht 41,6cm3
  • Mootori seeria2-MIX
  • Võimsus 2,00kW
  • Kaal 8,5kg
Mugav, vastupidav, tugev ja võimas võsalõikur. ErgoStart-starteriga. Varustatud M-Tronic elektroonilise karburaatoriga ja STIHLi 2-MIX mootoriga, mis tagab kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. Sobib suurepäraselt sitke rohu niitmiseks. Standardvarustuses uued universaalsed ADVANCE kandetraksid mugavaks kasutamiseks.

Antud võsalõikur on mõeldud professionaalseteks metsahooldus- ja trimmerdamistöödeks või kasutamiseks suuremateks töödeks talupidamises. Kolmiknuga komplektis. Seadmele on võimalik paigaldada lisavarustusena trimmipea AutoCut 40-2 või saeketas.

Kolmiknuga - võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist

AutoCut 40-2 trimmipea - Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. 

Saeketas - võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada saeketta terituseks mõeldud teritusraamiga. Saadaval ka räsaja ehk abinõu saetee ette tegemiseks.

4-punkti antivibratsioonisüsteem - tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. 
Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ning kummist vibratsioonipukse. 
Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Uus tooreklapisüsteem
Kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soe käivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ning see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi oluliselt mugavamaks.

Trimmi- ja kettakaitsed

Nüüd on igaks tööks olemas oma kaitsekate. Kõik kaitsmed kinnitatakse reduktori külge kolme kruviga. Kruvid on kraega kaitse külge fikseeritud, mis takistab nende väljakukkumist ja ärakadumist.

Lihtne, töökindel ja mugav võsalõikur.
Kirjuta: või
Helista: +372 32 55 332

*Hinnad sisaldavad käibemaksu!