VÕSALÕIKURID

Võsalõikur Stihl FS 70 C-E

HIND 399.-

  • Tööorgan trimmipea
  • Töömaht 27,2cm3
  • Mootori seeria 2-MIX
  • Võimsus 0,9kW
  • Kaal 5,4kg
Mugav ja tugev võsalõikur. ErgoStart starteriga ja ergonoomilise kahekäekäepidemega suurte sitke rohuga alade niitmiseks.

Antud 2-MIX mootoriga võsalõikaja on mõeldud suuremahulisteks trimmerdamistöödeks koduhoovis või talupidamises. Seadmele on võimalik paigaldada ka 2 lõiketeraline murunuga. Mugavad kandetraksid komplektis.

AutoCut C 25-2 trimmipea - Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

Pika kasutuseaga seade, mis sobib suuremamahulisteks muru trimmerdamiseks koduaias, selle ümbruses ja talupidamises. 2-teralise murunoaga on võimalik lõigata kuni näpujämedusi puuvitsasid.

Seade, mis on mõeldud suuremamahulisteks trimmerdamistöödeks kodu- ja talumajapidamises. Seade on varustatud eriti kvaliteetse väntvõlli ja reduktoriga, mis tagavad hea vastupidavuse ja madala kütusekulu ka pikkadel tööpäevadel, lisaks on seadmel ErgoStart-kerggkäivitussüsteem. Komplektis mugavad kandetraksid.

Kirjuta: või
Helista: +372 32 55 332

*Hinnad sisaldavad käibemaksu!