Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Tootefiltrid

Tootekategooriad

Survepesur STIHL RE 109

279.00

279.00

Laost otsas

Survepesur STIHL RE 109

279.00

See toode on hetkel laost otsas.
Saadavuse täpsustamiseks saada meile palun all oleva vormi kaudu päring.

Laost otsas

Alumiiniumpumba, harjavaba induktsioonmootori, optimaalse pikkuse ja hästipainduva tekstiilarmeeringuga kummist kattega survevooliku ning hea pesuvõimekusega pesur nõudlikule kodukasutajale kodusteks puhastustöödeks. Pesupüstol on pikk, keeratav, vooliku kiirühendusega ja mittelibiseva käepidemega. Need omadused võimaldavad mugavalt ja ise kuivaks jäädes tööd teha.

Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs) raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ja pesuaineotsik paagiga. Pesuri transpordiks ja lihtsamaks hoiustamiseks on lukustatav teleskoopkäepide, survevooliku hoiustamiseks on aas. Düüse saab hoiustada kaanega sahtlis. Elektrikaabel 5 meetrit.

ÜKSIKASJAD

Survepesurite tootmisel on STIHL kindlaks jäänud oma põhinõudele: kõik tooted, mis kannavad STIHLi nime, on väga kvaliteetsed ja kasutusmugavad ning võrreldavad ainult parimate konkurentidega turul.

Survepesurid RE 88 – 129 Plus on mitmeteks pesutöödeks koduaias. Mugav disain, täiustatud kasutusomadused ja praktilised detailid, näiteks alumiiniumist pumbapea, teleskoopkäepide (RE 109,119,129 Plus), kiirühendustega voolikud ning püstolid muudavad töö nende pesuritega mugavaks ja kergeks. Raskemateks puhastustöödeks sobivad RE 143 ja 143 Plus pesurid. Need mudelid on tänu oma kasutusmugavusele, välisdisainile ja ergonoomikale pärjatud iF tootedisaini auhinnaga. Juhtlülitid on kergesti nähtavad, manomeeter surve jälgimiseks ja puhastusaine paak on läbipaistev ning lihtsaks puhastamiseks ja täitmiseks kergesti eemaldatav. Veesurvet ja kogust saab reguleerida, mis muudab need pesurid ka keskkonnasõbralikuks. Kõik STIHLi pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta ehk imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugevaseinalist imuvoolikut ja filtriga põhjaklappi.

STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada pikk kasutusiga.

Tootekood: 47760124501 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Võimsus (kw) 1,70
Max. veesurve (bar) 120
Max. veehulk (L) 440
Kaal (kg) 17,70
Pumbamaterjal Alumiinium
Veesurve (bar) 10-110
Min. veehulk (L) 380
Max. eeltäite imutugevus (m) trassisurveta / 0,5m
Survevoolik (m) 7
Survevooliku materjal Tekstiilkiudvõrk, plastikkattega
Voolikurull EI
Survedüüsid Pesu/rotojet/aine
Pesuainepaak (L) / reguleeritav 0,5 / EI
Max. sisendvee temp. (˚C) 40
Mootori seeria EC harjadeta
Tööpinge (V) 230
Mootori pööretearv (p/min) 2800
Elektrikaabel (m) 5
Teleskoop transportkäepide JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 2,5
Müratase rõhk/tugevus (dB) 68,3/81

Sobivad tooted