0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: RMI 422 PC
Saadavus: Küsi tarneaega
1 899.00€
Maksudeta: 1 582.50€

Forestplus järelmaksu kuumakse al. 54.77 EUR

Ääre NiitmineSeadistatav automaatselt ja käsklusega juhtpuldilt jaamast või mobiilse GPS rakendusegaAku Mahtuvus (Ah)4,5Aku Pinge (V)18,5Arvestuslikud Töötunnid Nädalas (H)28Komplektis AkuJahAku Võimsus (Wh)80Aku TüüpLi-IonAku Laadimisaeg (Min)90Kompletis LaadijaJahLõikekõrgus (Mm)20-60TööorganKahepoolne multšimisteraLõikelaius (Cm)20Mootori SeeriaHooldevaba harjadeta elekrimootorGPSJAHGPS TarkvaraTASUTA ja lisatasudetaGPS TeavitusSMSKõrguse ReguleerimineTsentraalneJuhtpultLCD eestikeelneKäivituspunktidLaadimisjaam +4 punki niitmisraadiuse seadistusegaKallutusandurJAHKäsiniitmise VõimalusEILaadimineAuromaatne vajaduspõhineLaadimisjaama SõitmineAutomaatselt ja käsklusega juhtpuldilt jaamast või mobiilse GPS rakendusegaNiitmisala (M²)kuni 1700MultšimineJahNiidugraafikDünaamiline ja seadistatav juhtpuldiltPIN KoodPIN kood 4 astetPõrkeandurJAHTõusukalle (˚)22Tõusunurk (%)kuni 40VihmasensorJAH astmeliselt muudetavKaal (Kg)9Keskmine Niitmise Aeg (Min)60


KAMPAANIA KOMPLEKTIS: 
STIHL akutrimmer FSA 45 kodukasutajale koos integreeritud 18V/2,0Ah Lithium-Ion akuga.

Seeria RMI 4: Tõhus niitmine lühikese ajaga. Mida lühemat aega teie robotniiduk iMow töötab, seda kiiremini saate oma muru jälle vabalt kasutada. 1700 m2 murupinda niidab mudel RMI 422P ideaaltingimustes kõigest 28 tunniga nädalas. 

STIHL´il on iMow RMI 422PC robotniiduki haldamiseks ka nutitelefoni jaoks mõeldud rakendus. See rakendus ühendab robotniiduki ja mobiilirakenduse ühte võrku. See rakendus on ideaalne keerukamate aedade murupindade niitmiseks.

Kompaktse suuruse tõttu on 20 cm niitmislaiusega mudel RMI 422PC eriti hea manööverdusvõimega ja sõidab uudishimulikult aia igasse nurka ja ei kohku ka kuni 40% kaldenurga ees. 

Lihtsalt seadistatav vihmaandur, tsentraalne kõrguse reguleerimine, LED eestikeelne seadistusmenüü ja PIN varguskaitse teevad robotniiduki kasutamise ja programmeerimise ülilihtsaks. 

Standart varustus - laadimisdokk, laadimisdoki juhe, aku, iRuler - perimeetertraadi paigalduseks.

Tasuta tarkvara App Store ja Google play-s arvutile ning nutitelefonidele!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kategooriad