Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Mootorsaed

MOOTORSAED

STIHL mootorsaag on eelkõige tuntud oma kvaliteedi ning võimsuse poolest! STIHL on tuntud oma kõrgekvaliteediliste toodete poolest. Nende mootorsaagid on hästi ehitatud, vastupidavad ja loodud vastu pidama pikaajalisele kasutamisele ka kõige raskemates tingimustes. STIHL kasutab kvaliteetseid materjale ning nende tooted on tuntud oma usaldusväärsuse ja vastupidavuse poolest. STIHL on tuntud mootorsaagide tootja, tänu millele on varuosade kättesaadavus kiire ning lihtne.

EGO on tuntud elektriliste aiatööriistade tootja, sealhulgas ka mootorsaagide valdkonnas. EGO mootorsaed töötavad täielikult akutoitel. Akutoitel mootorsaaed on keskkonnasõbralikumad ja vaiksemad võrreldes bensiinimootoriga mootorsaagidega.Lisaks pakub akutoitel mootorsaag suuremat liikumisvabadust.EGO mootorsaagidel on tavaliselt võimsad akuühikud, mis tagavad pikema tööaja ühe laadimiskorra kohta. See võimaldab teil teha pikemaid töötsükleid, ilma vahelaadimiseta. Samuti on kättesaadav varuosabaas.

MAKITA on tuntud elektritööriistade tootja ning ka MAKITA tootevalikusse kuuluvad väga kvaliteetsed mootorsaed. Makita pakub laias valikus mootorsaage, mis sobivad erinevatele vajadustele ja kasutustingimustele. Nende valikus võite leida nii kompaktseid ja kergeid koduseks kasutamiseks mõeldud saage kui ka võimsaid professionaalseid masinaid. Olenevalt teie vajadustest ja eelarvest, saate valida endale sobiva Makita mootorsae. Ka Makita mootorsaagide varuosa saad meie käest.

Ei tea millist mootorsaagi valida? Võta meiega ühendust ja küsi julgelt, aitame leida Sulle parima lahenduse.

Näitan 1–30 tulemust 52-st