Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akuoksasaag STIHL GTA 26

Kuumakse alates 5.10 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 229.00€.Current price is: 179.00€.

Akuoksasaag STIHL GTA 26 on ergonoomiline, kompaktne ja hästi tasakaalus akutoitel oksasaag põõsaste ja puude lõikamiseks, haljastusjäätmete purustamiseks ja väiksemateks ehitustöödeks. Lõigete arv optimaalse koormusega ja terava saeketiga: 100% laetud akuga saab lõigata kuni 85 lõiget (diam 40 mm).

Laos (saab järeltellida)

Akuoksasaag STIHL GTA 26 on ergonoomiline, kompaktne ja hästi tasakaalus akutoitel oksasaag põõsaste ja puude lõikamiseks, haljastusjäätmete purustamiseks ja väiksemateks ehitustöödeks. Lõigete arv optimaalse koormusega ja terava saeketiga: 100% laetud akuga saab lõigata kuni 85 lõiget (diam 40 mm).

Tootekood: GA010116910 Kategooriad: , , , ,

Akuoksasaag STIHL GTA 26

Akuoksasaag STIHL GTA 26 on ergonoomiline, kompaktne ja hästi tasakaalus akutoitel oksasaag põõsaste ja puude lõikamiseks, haljastusjäätmete purustamiseks ja väiksemateks ehitustöödeks.

Mugav ja lihtne kasutada, madal müratase, suur lõikejõudlus ning puhas ja täpne lõige. Oksasaag on mõeldud kasutamiseks koduses aiatöös, samuti ka haljastustöödes ja puukoolides tehtavaks tööks. Tööriista on turvaline kasutada. Sellel on ketikaitse ning kaks libisemiskindlat ja ergonoomset käepidet. Aku on kergelt eemaldatav, kummikaitse lukustitel ja laetuse taset näitab LED laadimisindikaator, laadimisaeg aku AS 2-l on 70min ja ketipingutus toimub tööriistavabalt. Keti liikumiskiirus on 8 m/s ja soovitatav lõikediameeter kuni 60 mm.

Lõigete arv optimaalse koormusega ja terava saeketiga: 100% laetud akuga saab lõigata kuni 85 lõiget (diam 40 mm).

Varuaku leiad siit.

Akuoksasaag STIHL GTA 26 komplekti kuulub:

* Li-Ion aku AS 2 10,8V 28Wh
* Akulaadija AL 1
* Juhtplaat 1/4 1,1mm 10cm
* Saekett 1/4 PM3 1,1mm 28hm
* Juhtplaadi kate 10 cm
* Multiõli Bio STIHL 50ml
* Transportkohver koos seinale riputamise aasadega
* Kasutusjuhend (EST)

Uskumatu lõikejõudlus

Akuoksasaag STIHL GTA 26 -l on kõrgekvaliteetne Šveitsis valmistatud 1/4″ PM3 saekett ja 10 cm juhtplaadiga, mis tagab oksade, põõsaste ja isegi väiksemate puude täpse ja tõhusa lõikamise. STIHL GTA 26 on jõuline tööriist, mis pakub täpsust lõikamisel. Kogege ületamatut lõikejõudu oma käeulatuses. STIHL GTA 26 töötab 10,8 V akuga, pakkudes piiramatut liikumisvabadust, võimaldades liikuda aias hõlpsalt ilma juhtmete ja kaablite piiranguteta. Nautige akuga oksasae kasutusmugavust, samal ajal tehes tööd kiiresti ja tõhusalt. Võtke akuoksasaag STIHL GTA 26 endaga kaasa matkaretkedele, et eemaldada oksi ja põõsaid, muutes matkakoht mugavamaks ja turvalisemaks. Selle kompaktne suurus ja juhtmevaba toimimine teevad sellest ideaalse kaaslase väljasõitudele. Selle akuoksasaega saad oma aeda voolida nagu kunstiteost, tehes iga lõike puhtalt ja täpselt.

Disain ja ohutus

Tööriista on turvaline kasutada. Sellel on ketikaitse ning kaks libisemiskindlat ja ergonoomset käepidet. Aku on kergelt eemaldatav, kummikaitse lukustitel. Varustatud turvalukustusega, tagab GTA 26 ohutu kasutamise, välistades juhuslikud käivitused. Liikuv saeketi kaitsekate pakub suurepärast nähtavust, võimaldades lõikeala selgelt näha, et teha täpseid lõikeid. Kaaludes vaid 1,4 kg, on akuoksasaag STIHL GTA 26 kerge ja lihtne käsitseda. Selle ergonoomiline disain ning libisemiskindlad käepidemed tagavad mugava ning kindla haarde, vähendades operaatori väsimust, võimaldades teil pikka aega töötada pikemalt. Ütle hüvasti juhtmete piirangutele – GTA 26 töötab juhtmevabalt.

STIHL kvaliteet

STIHL on sünonüümiks innovatsioonile, usaldusväärsusele ja erakordsele jõudlusele välitingimustes kasutatavate seadmete maailmas. Rohkem kui 90-aastase kogemusega on STIHL võitnud miljonite aednike, maastikukujundajate ja spetsialistide usalduse kogu maailmas. Valides STIHL-i, investeerite brändi, mis väärtustab kvaliteeti, vastupidavust ja klientide rahulolu. STIHL GTA 26 oksasaag on STIHL-i pühendumuse kehastus. See võimaldab aednikel ja koduomanikel aiatöödega hõlpsasti ja tõhusalt toime tulla, viies aiatööde kogemuse uuele tasemele. STIHL annab teile kindlustunde, et kasutate tipptasemel toodet, mida toetab juhtiv tehnoloogia.

Akuoksasaag STIHL  GTA 26 kuulub STIHL D-LINE akuseeriasse. See tähendab, et akuga oksasael kasutatavat akut saab kasutada ka teiste STIHL D-line toodetega, nt: Akumurukäärid STIHL HSA 26 ja akutolmuimejaga STIHL SEA 20.

Kategooria

Akuga kettsaed, Oksasaed

Automaatne ketiõlitus

EI

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Aku / seeria

STIHL D-line

Aku pinge (V)

10.8

Harjavaba mootor

EI

Keti kiirus (m/s)

8

Kiirketipinguti

Jah

Kaal (kg)

1.45

Sobivad tooted…