Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED
1. Müügitingimused kehtivad Forestplus.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Forestplus OÜ (edaspidi Forestplus) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
2. Forestplus.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.
3. Forestplus jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Forestplus.ee veebilehel.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE
1. Forestplus müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.
2. Forestplusi ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Forestplus OÜ arvelduskontole.
3. Forestplus.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

HINNAD
1. Kõik Forestplus.ee veebipoes olevad hinnad on esitatud eurodes ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 22%.
2. Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlustest.
3. Forestplus jätab endale õiguse korrigeerida hindu.
4. Kui Forestplusil ei ole voimalik ekslikult väljareklaamitud viisil kaupa/teenust müüa, siis on tal õigus lepingust taganeda ja tagastada tarbijale saadu.KONTO LOOMINE
1. Konto loomine e-poes ei ole ostmiseks kohustuslik, kuid see annab mitmeid lisavõimalusi: mugav ja kiire tellimuse esitamine (infoväljad on Sinu eest juba täidetud), tellimuse ajaloo jälgimine, uudiskirja saamine, soovikorvi loomine jne.
2. Sul on alati võimalus oma konto kustutada, minnes “Minu konto” lehele ning vajutades “Kustuta oma konto” nuppu.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

1. Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.
2. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.
3. Tellimuse vormistamiseks vajuta nuppu „Vormista tellimus“. Kui olete juba Forestplusi veebikaubamaja registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „esita tellimus külalisena“ ja sisestage kontaktandmed.
4. Pärast vajalike andmete sisestamist suunatakse Sind tarneviisi ja makseviisi valikute lehtedele.
5. Tellimuste eest saab tasuda Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bank, Krediidipank, LHV) või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaartidega. Tellimuse kinnitamisel suunatakse Teid panka kus ootab ees eeltäidetud maksekorraldus.
6. Tellimus loetakse edukalt sooritatuks kui olete ülekande sooritanud.
7. Tellimuse kinnitusena saadame Teile arve e-posti teel. Klient maksab 100% tellimuse summast tellimuse kinnitamiseks.
8. Tellimuse tühistamise soovi korral võta palun meiega ühendust info@forestplus.ee.
9. Teeme kõik endast oleneva, et Forestplus.ee veebipoes “laos” märgituna kaubad oleksid laos olemas, kuid me ei saa välistada, et erandjuhtudel kas kauba lõppemise või tellimuse vormistamisel esinenud tehniliste vigade tõttu ei ole meil võimalik Teie tellimust täita. Kui kirjeldatud juhtumitel ei ole meil võimalik tellitud kaupa Teile saata, teavitame Teid sellest esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh võimalikud kauba kättetoimetamise kulud). Tasumine toimub esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KOHALETOIMETAMINE
1. Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Forestplus tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.
2. Forestplus ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Forestplus ei saanud mõjutada või ette näha.
3. Kui soovite kasutada veebipoes mittepakutavat kohaletoimetamise viisi, siis palun võta meiega ühendust info@forestplus.ee
4. Maksimaalne tarnaeg postiga on kuni 5  tööpäeva. Üldjuhul tarnime kauba Kliendile 2-3 tööpäeva jooksul, kui toode on laos olemas. Kui tellitud kaup ei ole kättesaadav või tarneaeg on pikem kui 5 tööpäeva võtame Kliendiga ühendust.

TAGASTAMISÕIGUS
1. Tellijal on õigus 14 (neljateistkümne) päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada või tagastada.
2. NB! Tagastamisõigus ei kehti eritellimusel tellitud kaubale.
3. Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist saates meile sellekohase avalduse e-posti teel info@forestplus.ee.
4. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke või see ei ole esialgses komplektsuses, on veebipoel õigus kaupa mitte tagasi võtta või alandada tagastatavat summat vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
5. Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.
6. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest.
7. Juhul, kui ostja ei tagasta kaupa 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamise päevast, on müüjal õigus taganemisavaldust mitte rahuldada.
8. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD
1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.
2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Forestplusi probleemist e-posti aadressil info@forestplus.ee ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul peale defekti avastamist.
3. Forestplus ei vastuta:
Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

VÄÄRAMATU JÕUD
1. Forestplus ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Forestplus ei saanud mõjutada või ette näha.

PRIVAATSUS
1. Forestplus.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Forestplusile enda isikuandmete töötlemiseks.
2. Forestplus kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ning uudiskirja edastamiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.
3. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

MUUD TINGIMUSED
1. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Forestplusil on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.