Akuoksasaag Makita DUC101SF – komplektis 3.0Ah aku ja kiirlaadija

Kuumakse alates 7.77 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

299.00

Akuoksasaag MAKITA DUC101SF on väike ja kerge akuoksasaag koduseks kasutuseks. Akuoksasaag MAKITA DUC101SF sobib ideaalselt väiksemateks aia- ja ehitustöödeks.
Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, akulaadija, aku 3.0 Ah.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akuoksasaag MAKITA DUC101SF on väike ja kerge akuoksasaag koduseks kasutuseks. Akuoksasaag MAKITA DUC101SF sobib ideaalselt väiksemateks aia- ja ehitustöödeks.
Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, akulaadija, aku 3.0 Ah.

Tootekood: DUC101SF Kategooriad: ,

Akuoksasaag Makita DUC101SF

Akuoksasaag MAKITA DUC101SF on väike ja kerge akuoksasaag koduseks kasutuseks. Akuoksasaag MAKITA DUC101SF sobib ideaalselt väiksemateks aia- ja ehitustöödeks.
Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, akulaadija, aku 3.0 Ah.

Kasutajasõbralik disain

Akuoksasaag Makita DUC101SF on disaininud, arvestades just kasutaja mugavust. Ergonoomiline pehme käepide vähendab kasutaja väsimust, muutes selle ideaalseks ka pikaajaliseks järjestikuseks kasutamiseks. Lisaks võimaldab tööriista kiirketipingutus süsteem teil teha kiireid ja lihtsaid kohandusi liikvel olles. Harjavaba mootoriga ja automaatse ketiõlitusega oksasaag. Tänu oma kergusele ja väiksusele ning suurele keti kiirusele, sobib saag laiale kasutajaskonnale paljude erinevate tööde teostamiseks. Ketiõli taseme jälgimine ja lisamine on lihtne ja mugav, sest õlipaak on läbikumav ning täiteava kork avaneb ja sulgub tööriistavabalt.

Uus tööriistavaba ketivahetus võimaldab ketti kiiresti ja lihtsalt vahetada, seda lihtsalt hooba lahti keerates ja uuesti kinni keerates, samaaegselt reguleeritakse automaatselt ka saeketi pinget. Vedruga pingutusmehhanism tagab, et kett on alati õige pingestatusega. Saagi saab kasutada mõlema käega, sest turvapäästik asub tagumise käepideme mõlemal küljel.

Akuoksasaag DUC101SF Olulised eelised

  • Väga kerge ja kompaktne konstruktsioon.
  • Kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor.
  • Automaatne ketiõlitus.
  • XPT (Extreme Protection Technology) on loodud parandama tolmu- ja veekindlust kasutamiseks karmides töökohatingimustes.
  • Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest.
Täiustatud funktsioonid

Makita jaoks on ohutus esmatähtis. Akuoksasaag Makita DUC101SF on varustatud elektrilise ketipiduriga, mis peatab koheselt keti pöörlemise, kui päästik vabastatakse. See funktsioon tagab maksimaalse kasutaja kaitse, vähendades võimalike õnnetuste ja vigastuste riski. Lisaks takistab sisseehitatud lukustusvõti juhuslikke käivitamisi, andes teile meelerahu hoidmisel ja transportimisel. Juhtplaadi kaitsekaite avaneb järk-järgult vastavalt lõike sügavusele. Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest.

Üks akuoksasaag Makita DUC101SF  silmapaistvamaid omadusi on ketikiirust reguleeriv päästik. See innovatiivne tehnoloogia võimaldab teil reguleerida lõikekiirust vastavalt tehtavale tööle, võimaldades teil saavutada lihtsalt täpsed lõiked. Olenemata sellest, kas töötate õrnade skulptuuriprojektide kallal või vajate paksude okste läbilõikamist, võimaldab see ketassaag teil kohandada kiirust optimaalsete tulemuste saavutamiseks igal korral.

Lisainformatsioon

Kompaktne oksasaag erinevateks lõiketöödeks aias. Uus tööriistavaba ketivahetus võimaldab ketti kiiresti ja lihtsalt vahetada, seda lihtsalt hooba lahti keerates ja uuesti kinni keerates, samaaegselt reguleeritakse automaatselt ka saeketi pinget. Juhtplaadi kaitsekaite avaneb järk-järgult vastavalt lõike sügavusele. Makita DUC101 kasutab võimsat MAKITA 18V LXT liitiumioonakut, mis on tuntud pikendatud tööajakava ja kiire laadimisvõime poolest. Aku kaitsevooluringi abil võite olla kindel, et teie aku on kaitstud ülekoormuse, ülelaadimise ja ülekuumenemise eest, tagades selle vastupidavuse ja soorituse aja jooksul.

LXT süsteemiga nihutab Makita juhtmevaba tehnoloogia piire. Alates harjavabade mootorite pakkumisest, mis annavad rohkem võimsust ja pikemat tööaega kuni edasijõudnud elektrooniliste juhtimissüsteemideni, mis optimeerivad sooritusvõimet, on iga tööriist konstrueeritud pakkuma ületamatut tõhusust ja usaldusväärsust. Makita on tuntud kvaliteedi ja vastupidavuse poolest ning 18 VLXT seeria ole selles osas erand. Iga tööriist on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, tagades pikaajalise  seadme eluea isegi rasketes töötingimustes.  Makita LXT süsteemi tugev konstruktsioon tagab, et saate oma tööriistadele kindel olla ega vaja sagedast väljavahetamist. Makita 18V LXT  üks peamisi eeliseid on selle unikaalne disain, mis võimaldab ühilduvust tööriistade ja akude vahel. Kui investeerite Makita 18V LXT platvormi, saate kasutada sama 18V LXT akut kõikide ühilduvate tööriistade puhul, vähendades kulusid ja kõrvaldades vajaduse hakkama saada mitme erineva akuplatvormiga. See paindlikkus tagab, et teil on igale ülesandele sobiv õige tööriist, ilma juhtmete piiranguteta.

Makita LXT seeria pakub laia valikut juhtmevabasid tööriistu, mis muudab selle ideaalseks lahenduseks kõikidele teie projektidele, olgu need siis suured või väikesed. Alates puuridest, löögiga kruvikeerajatest ja ketassaagidest kuni nurklihvijate, taldlihvijate ja puhuriteni, katab LXT seeria praktiliselt kõik võimalikud rakendused, mida ette kujutada võite. Olgu teie töö valdkonnaks ehitus, puidutöötlemine või metallitöö või olete pühendunud harrastaja, Makita 18V LXT seerial on teie jaoks õige tööriist.

Saadaval ka ilma aku ja laadijata versioon DUC101Z. 

Tootja

MAKITA

Aku / seeria

LXT MAKITA 18V

Aku pinge (V)

18

Kaal (kg)

1.1

Harjavaba mootor

JAH

Ketipidur

JAH

Keti kiirus (m/s)

8

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Kiirketipinguti

Jah

Automaatne ketiõlitus

JAH

Sobivad tooted…