Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akulehepuhur EGO LB5301E

Kuumakse alates 8.57 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

334.48

Akulehepuhur EGO LB5301E on ülitõhusa harjavaba mootoriga EGO Power+ puhur, millel on reaktiivturbiini tehnoloogia ja suure läbimõõduga toru, mis tagab maksimaalse õhuvoolu. Aku ja laadija komplektis!

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akulehepuhur EGO LB5301E on ülitõhusa harjavaba mootoriga EGO Power+ puhur, millel on reaktiivturbiini tehnoloogia ja suure läbimõõduga toru, mis tagab maksimaalse õhuvoolu. Aku ja laadija komplektis!

Tootekood: LB5301E Kategooria:

Akulehepuhur EGO LB5301E

Akulehepuhur EGO LB5301E on ülitõhusa harjavaba mootoriga EGO Power+ puhur, millel on reaktiivturbiini tehnoloogia ja suure läbimõõduga toru, mis tagab maksimaalse õhuvoolu. Lisaks kiiruse regulaatorile mis võimaldab teile kontrolli, on sellel ka Turbo Boosti režiim mis suudab väljutada 900 m³ õhku tunnis. Rohkem, kui enamikul turul pakutavatest käeshoitavatest bensiinipuhuritest, on see piisav isegi suurima lehevaalu teisaldamiseks.

 

EGO POWER+ tootevalikusse kuuluvad kõige võimsamad müügil olevad akutoitel õhuluuad ja ühtlasi esimesed, mis toimivad paremini kui paljud esmaklassilised bensiini toitel töötavad mudelid. EGO POWER+ õhuluua jõudlus ületab bensiini toitel töötavate mudelite jõudlust, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta. Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siinhttps://egopowerplus.ee/user-login

Vaata EGO akusid ning laadijaid SIIT.

Akupuhur EGO LB5301E eelised

* suurim väljalastava õhu hulk (cm3/min) võrreldes turul olevate elektriliste ja bensiini toitel töötavate mudelitega
* ventilaatori konstruktsioon, mis on inspiratsiooni saanud aeronautika tehnoloogiast, tagamaks parima turul saadaoleva võimsuse
* efektiivne harjavaba mootor, mis tagab kerge kaalu, kompaktse disaini, pikema tööaja, madala vibratsioonitaseme ja pikema mootori eluea.
* EGO POWER+ akulehepuhur  on esimene juhtmevaba õhuluud, mis ületab jõudluse poolest bensiini toitel töötavaid mudeleid!

Akulehepuhur LB5301E tööajad (LOW/HIGH/BOOST):

2 Ah akuga – 75min/22min/10min

5 Ah akuga – 150min/44min/20min

7,5 Ah akuga – 225min/66min/30min

Võimas harjavaba mootor

Üks peamisi omadusi, mis teeb akulehepuhur EGO LB5301E eriliseks, on selle võimas harjavaba mootor, mis tagab tõhususe ja pikema tööea. Akulehepuhur EGO LB5301E suudab liigutada õhku uskumatu kiirusega, saavutades 900 m³/h (16N) õhuvoolu. Kiiruse reguleerimise võimalus võimaldab teil kohandada õhuvoolu vastavalt vajadusele, samas kui Turbo Boost režiim võimaldab hakkama saada isegi suurimate lehevaaludega.  EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Võimsad akud – pikem tööaeg

Akulehepuhur EGO LB5301E -le on saadaval mitmesugused akud, mis pakuvad erinevaid tööaegu vastavalt kasutaja vajadustele. Alates 2 Ah akust, mis pakub 75 minutit madalaima režiimi tööaega, kuni 7,5 Ah akuni, mis võimaldab 225 minutit madalaima režiimi tööaega, saate valida sobiva akupaki vastavalt oma konkreetsele tööle. EGO Power+ süsteemi suurepäraseid omadus Arc liitiumaku, mis on erinev teistest akudest oma uuendusliku disaini poolest, tagades parema jahutuse ja efektiivsuse. Akudele kehtiv garantii näitab EGO usaldust oma toodete vastupidavuse suhtes. Eksklusiivse Arc liitiumaku kasutamine EGO Power+ tööriistade juures muudab ülemineku bensiinimootoritelt rohelisemaks ja keskkonnasõbralikumaks.

Te ei pea enam taluma müra, heitgaase ega keerulist hooldust, kuid saate siiski nautida võrreldavat võimsust ja tõhusust. EGO Power+ süsteem on mõeldud säästma teie käsi, kõrvu, rahakotti ja keskkonda ning pakub pikaaegset säästumist nii käitus- kui ka hoolduskuludes. Selle üleminekuga aitate vähendada keskkonnamõjusid ja panustate rohelisemasse tulevikku. Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Pikendatud garantii

Akulehepuhur EGO LB5301E ‘l on kodukasutajatele kuni 5-aastane garantii tööriistade ja kuni 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajale on garantii kuni 12 kuud. Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siinhttps://egopowerplus.ee/user-login.

 

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

 

Tootja

EGO

Aku / seeria

EGO Power+ Arc Lithium

Maks. Õhuhulk (m³/h)

900

Maks. õhu kiirus (m/s)

59

Puhumisjõud (N)

16

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

56

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Kaal (kg)

2.2

Pööretearv (p/min)

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Sobivad tooted…