Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akulehepuhur EGO LB6000E

Kuumakse alates 6.67 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 349.00€.Current price is: 249.00€.

Akulehepuhur EGO LB6000E on ülimalt võimas EGO POWER + seljakott-puhur. Vaiksem ning tunduvalt kergem kui bensiinimootoriga lehepuhurid. Turbiiniventilaatori tehnika liigutab õhku uskumatul kiirusel 1020 m²/h (19N).

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akulehepuhur EGO LB6000E on ülimalt võimas EGO POWER + seljakott-puhur. Vaiksem ning tunduvalt kergem kui bensiinimootoriga lehepuhurid. Turbiiniventilaatori tehnika liigutab õhku uskumatul kiirusel 1020 m²/h (19N).

Tootekood: LB6000E Kategooria:

Akulehepuhur EGO LB6000E

Akulehepuhur EGO LB6000E on ülimalt võimas EGO POWER + seljakott-puhur. Vaiksem ning tunduvalt kergem kui bensiinimootoriga lehepuhurid. Turbiiniventilaatori tehnika liigutab õhku uskumatul kiirusel 1020 m²/h (19N). Sujuvalt muudetav kiirus võimaldab teil parema juhtimise jaoks õhuvoolu suurendada või vähendada ning turbo nupp annab teile maksimaalse võimsuse ka raskemate objektide puhastamiseks. Seljakott-puhuri ülitõhus harjavaba mootor tagab pikema tööaja ja madala vibratsiooni. Ühildub kõigi EGO POWER + ARC Lithium ™ akudega (saadaval eraldi).

Tipptasemel tehnika

Akulehepuhur EGO LB6000E kasutab turbiiniventilaatori tehnoloogiat, mis võimaldab liigutada õhku uskumatul kiirusel – kuni 1020 m³/h (19N). See tähendab, et lehtede ja prahi puhastamine on lihtsam ja kiirem kui kunagi varem. Puhuri sujuvalt reguleeritav kiirus võimaldab teil optimeerida õhuvoolu vastavalt vajadusele – olgu selleks siis kerge puhastamine või raskemate objektide eemaldamine.

Turbo nupp annab teile juurde maksimaalse võimsuse, tagades, et suudate hakkama saada ka kõige nõudlikumate ülesannetega. EGO POWER+ õhuluua disain võtab inspiratsiooni aeronautika tehnoloogiast, tagades kõige võimsama õhuvoolu turul olevate elektriliste ja bensiinipuhuritega võrreldes. See on tõeline tulevikule suunatud tehnoloogia, mis toob teieni tipptasemel jõudluse ja mugavuse.

Täiustatud harjavaba mootor

Akulehepuhur EGO LB6000E on varustatud ülitõhusa harjavaba mootoriga, mis tagab pikema tööaja, madala vibratsioonitaseme ja pika mootori eluea. See mootor võimaldab meil hoida lehepuhuri kaalu optimaalsena, mis tähendab, et saate pikemalt töötada ilma liigse väsimuseta. Lisaks on harjavabad mootorid uskumatult vastupidavad ja nõuavad minimaalset hooldust. EGO on tuntud oma kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest. Akulehepuhur EGO LB6000E on selle traditsiooni väärtuslik esindaja, pakkudes teile parimat võimalikku tulemuslikkust. Selle seljakott-puhuri võimsus ja efektiivsus ületavad isegi bensiinimootoriga lehepuhurid. Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

 EGO POWER+ akud

EGO LB6000E ühildub kõigi EGO POWER+ ARC Lithium™ akudega (saadaval eraldi). See tähendab, et teil on võimalus valida erinevate akude vahel, vastavalt teie vajadustele. Olgu selleks siis kergem töö väikesel pinnal või pikem tööaeg suurema akuga.EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Tööaja osas saate valida erinevate akude vahel vastavalt oma vajadustele. 5 Ah akuga tööaeg on umbes 120 minutit madalal kiirusel, 22 minutit kõrgel kiirusel ja 15 minutit boost režiimis. 10 Ah akuga saate vastavalt 240, 44 ja 30 minutit. Teie otsustate, kui kaua soovite töötada ja millal on aeg puhkuseks. Vaata EGO akusid ning laadijaid SIIT.

Tulevikule suunatud tehnoloogia

EGO POWER+ õhuluua disain võtab inspiratsiooni aeronautika tehnoloogiast, tagades kõige võimsama õhuvoolu turul olevate elektriliste ja bensiinipuhuritega võrreldes. See on tõeline tulevikule suunatud tehnoloogia, mis toob teieni tipptasemel jõudluse ja mugavuse. Kui soovite kergemat, vaiksemat ja võimsamat lahendust lehtede ja prahi puhastamiseks, siis akulehepuhur EGO LB6000E on teie jaoks parim valik. Valige EGO POWER+, valige innovatsioon ja usaldusväärsus, valige LB6000E!

EGO on tuntud ja tunnustatud aiatehnika bränd, millel on silmapaistev maine tipptasemel akutoitel töötavate aiatööriistade tootjana. EGO toodab mitmekülgset valikut kvaliteetseid seadmeid, mis pakuvad suurepärast jõudlust, usaldusväärsust ja mugavust aiatöödeks. Brändi unikaalne müügipunkt on selle kasutamine arenenud liitiumioonakudega, mis tagavad pikema tööaja, kiire laadimise ja madala hooldusvajaduse.

EGO aiatööriistad, sealhulgas lehepuhurid, muruniidukid, kettsaed, trimmerid ja rohkem, on tuntud oma 56V võimsuse, vaikuse ja tõhususe poolest, pakkudes samas keskkonnasõbralikku alternatiivi traditsioonilistele bensiinimootoriga seadmetele. Need sobivad suurepäraselt nii kodukasutajatele kui ka professionaalsetele haljastusettevõtetele, kes hindavad kvaliteeti ja usaldusväärsust.EGO püüab pidevalt innovatsiooni, tuues turule uusi ja täiustatud tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ja vajadustele. Tugev garantii ja kvaliteedisertifikaadid kinnitavad EGO pühendumust kvaliteedile ja rahulolule.

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siinhttps://egopowerplus.ee/user-login

Vaata EGO akusid ning laadijaid SIIT.

 

Tootja

EGO

Aku / seeria

EGO Power+ Arc Lithium

Maks. Õhuhulk (m³/h)

1020

Maks. õhu kiirus (m/s)

71

Puhumisjõud (N)

19

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

56

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

5.7

Pööretearv (p/min)

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Sobivad tooted…