Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akulehepuhur EGO LB7650E

Kuumakse alates 8.22 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

319.00

Akulehepuhur EGO LB7650E –  Võimsus, tõhusus ja mugavus ühes tööriistas. Tutvustame teile EGO LB7650E akulehepuhurit, mis toob endaga kaasa võimsuse, tõhususe ja mugavuse. Aku ja laadijata!

Saadaval järeltellimisel

Akulehepuhur EGO LB7650E –  Võimsus, tõhusus ja mugavus ühes tööriistas. Tutvustame teile EGO LB7650E akulehepuhurit, mis toob endaga kaasa võimsuse, tõhususe ja mugavuse. Aku ja laadijata!

Tootekood: LB7650E Kategooria:

Akulehepuhur EGO LB7650E

Akulehepuhur EGO LB7650E –  Võimsus, tõhusus ja mugavus ühes tööriistas. Tutvustame teile EGO LB7650E akulehepuhurit, mis toob endaga kaasa võimsuse, tõhususe ja mugavuse. See on ideaalne tööriist nii koduhoovide kui ka suurte platside puhastamiseks, tagades samal ajal ületamatu jõudluse ja keskkonnasõbralikkuse.

Sobivaid akusid ning laadijaid vaata siit.

Võimas harjavaba mootor ja reaktiivturbiini tehnoloogia

LB7650E puhuril on ülitõhus harjavaba mootor, mis tagab võimsuse ja efektiivsuse. Sellel on ka reaktiivturbiini tehnoloogia ja suure läbimõõduga toru, mis tagavad maksimaalse õhuvoolu. Lisaks sellele võimaldab kiiruse regulaator kontrollida õhuvoolu intensiivsust vastavalt vajadusele. Turbo Boosti režiim suudab väljutada muljetavaldava 1300 m³ õhku tunnis, ületades paljusid turul pakutavaid bensiinipuhureid. EGO POWER+ tootevalik on tuntud kui üks võimsamaid akupuhureid, mis ületab isegi esmaklassilisi bensiinimootoriga mudeleid. Akulehepuhur EGO  LB7650E puhuri jõudlus ületab bensiinipuhurite jõudlust, kuid ilma müra ja heitgaasideta. See tähendab, et saate nautida võimsust ilma negatiivsete mõjudeta keskkonnale ja teie ümbruskonnale.

Innovatiivsed omadused ja mugavus kasutamisel

EGO POWER+ õhuluud on varustatud mitmete innovatiivsete omadustega, mis muudavad selle kasutamise mugavaks ja tõhusaks. Ventilaatori konstruktsioon on inspireeritud aeronautikast, tagades parima võimsuse ja tulemuslikkuse. Efektiivne harjavaba mootor tagab kerge kaalu, pikema tööaja, madala vibratsioonitaseme ja pika mootori eluea. EGO POWER+ puhul pole tegemist pelgalt tööriistadega, vaid ka innovatiivse energiaallikaga. EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on loodud, et pakkuda võimsust ja jõudlust, mis on võrdne bensiinimootoriga, kuid ilma sellega kaasnevate negatiivsete mõjudeta. See aku tagab mitte ainult võimsuse, vaid ka pikema tööaja ja parema jõudluse.

Keskkonnasõbralikkus ja mugavus ühes tööriistas

Akulehepuhur EGO LB7650E on varustatud erinevate tööaja variantidega, mis võimaldavad teil valida vastavalt teie vajadustele. Olgu see siis kerge hoovipuhastus või suurte alade intensiivne puhastamine, EGO POWER+ pakub mitmekülgsust, mis tagab optimaalse tulemuse.EGO POWER+ süsteem pakub võrdelist võimsust bensiinimootoriga, kuid ilma müra, heitgaaside ja hooldusega seotud probleemideta. See muudab selle kasutamise lihtsaks, mugavaks ja keskkonnasõbralikuks. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekut EGO POWER+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisse, kuna kasutamisel ei teki heitgaase.

Avastage EGO POWER+: võimsus, tõhusus ja keskkonnasõbralikkus

Kui otsite võimsat, tõhusat ja keskkonnasõbralikku akulehepuhurit, siis on EGO LB7650E teie parim valik. Selle harjavaba mootori, innovatiivsete omaduste ja suurepärase jõudlusega saate nautida tõhusat puhastust ilma negatiivsete mõjudeta. Avastage EGO POWER+ võimalused nüüd ja tehke samm rohelisema ja tõhusama tuleviku suunas!LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siinhttps://egopowerplus.ee/user-login

Tootja

EGO

Aku / seeria

EGO Power+ Arc Lithium

Maks. Õhuhulk (m³/h)

1300

Maks. õhu kiirus (m/s)

Puhumisjõud (N)

26

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

56

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

2.1

Pööretearv (p/min)

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Sobivad tooted…