Akulehepuhur Makita DUB184RT

Kuumakse alates 8.00 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

309.00

Akulehepuhur Makita DUB184RT on kompaktne ja kergekaaluline akupuhur, harjavaba mootori ja püsikiirus hoidmise hoovaga. Komplektis 5.0Ah aku ning kiirlaadija.

 

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akulehepuhur Makita DUB184RT on kompaktne ja kergekaaluline akupuhur, harjavaba mootori ja püsikiirus hoidmise hoovaga. Komplektis 5.0Ah aku ning kiirlaadija.

 

Tootekood: DUB184RT Kategooriad: ,

Akulehepuhur Makita DUB184RT

Akulehepuhur Makita DUB184RT on kompaktne ja kergekaaluline akupuhur, harjavaba mootori ja püsikiirus hoidmise hoovaga. Ideaalne tööriist langenud lehtede, pügatud hekkide ja muu sellise puhastamiseks teedelt ja tänavatelt, koduhoovidest ja suurtelt platsidelt. Sobib ka näiteks talvel auto puhastamiseks lumest. Kuni 26 minutit tööaega 18V LXT 6.0Ah akuga, keskmisel kiirusel töötades. Parim valik töötamiseks kohtades kus müra tekitamine on piiratud nagu kodude hoovid, haiglate ja koolide läheduses olevad alad ja erinevad puhkealad. Kokkuvõttes on akulehepuhur Makita DUB184RT suurepärane tööriist igapäevasteks aiatöödeks. Selle kompaktne disain, kergus, harjavaba mootor ja püsikiirus hoidmise hoov teevad sellest tööriistast usaldusväärse kaaslase lehtede, heki jääkide, lumepuhastuse ja palju muu jaoks. Selle kerge kaal ja madala müratase muudavad selle ideaalseks valikuks igale aiaomanikule, kes hindab tõhusust ja mugavust müratundlikes piirkondades.

Komplektis 5.0Ah aku ning kiirlaadija.

Makita Akulehepuhur DUB184RT – Võimsus ja kergus ühes tööriistas

Tutvustame Makita DUB184RT akulehepuhurit, mis on kompaktne, kergekaaluline ja uskumatult tõhus tööriist igapäevasteks aiatöödeks. Sellel akupuhuril on palju eeliseid, mis teevad sellest ideaalse valiku lehtede, hekkide ja lume puhastamiseks. Lisaks on see müravaba, mistõttu sobib suurepäraselt piirkondadesse, kus müra tekitamine on piiratud. vDUB184RT on disainitud mugavuse ja kergusega silmas pidades. Selle ergonoomiliselt disainitud käepide ja pehme kattega korpus tagavad suurepärase töömugavuse. Selle kompaktsed mõõtmed (825 x 160 x 285 mm) ja mõistlik kaal (2,2 kg) koos aku (EPTA-Protseduur 01/2003) kaaluga (2,5 – 3,0 kg) teevad sellest tööriistast ideaalse valiku ühe käega töötamiseks.

Tõhus puhastamine: harjavaba Mootor ja püsikiirusehoidja

Akulehepuhur Makita DUB184RT omab harjavaba mootorit, mis tagab pikaajalise töövõime ja hooldusvabaduse. Puhumistugevusel on kolm erinevat asendit, mis võimaldab teil kohandada puhumise intensiivsust vastavalt vajadusele. Lisaks on sellel püsikiirus hoidmise hoov, mis annab teile täieliku kontrolli puhumiskiiruse üle. DUB184RT on mitmekülgne tööriist, mis sobib suurepäraselt mitmete erinevate ülesannete jaoks. Kasutage seda langenud lehtede ja pügatud heki jääkide puhastamiseks teedelt ja tänavatelt. Talvel saate sellega kiiresti ja tõhusalt puhastada auto lumest. See on parim valik ka kohtades, kus müra tekitamine on piiratud, nagu koduhoovid, haiglad ja koolide läheduses olevad alad ning erinevad puhkealad. Akulehepuhur Makita DUB184RT harjavaba mootor on hooldusvaba ja tagab kauakestva töövõime. See tähendab, et saate selle tööriista järeleandmatult kasutada ilma pideva hoolduse ja remondita. Mootor tagab võimsuse, mis on vajalik tõhusaks puhastamiseks, olgu selleks siis lehtede puhumine või muud aiatööd.

Pikaajaline Tööaeg

Makita DUB184RT saab oma töövõimsuse 18V LXT 6.0Ah akust. Töötades keskmisel kiirusel, võib aku kesta kuni 26 minutit. See tähendab, et saate teha palju tööd ühe laadimisega. Pikk tööaeg tagab, et saate oma aiatööd kiiresti ja tõhusalt ära teha. Akulehepuhur Makita DUB184RT -l on akukaitsesüsteem, mis kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest. See tagab, et aku säilitab pikema eluea ja tagab tööriista pikaajalise töövõime. Teie akud on kaitstud ja saate oma aiatöid teha muretult. Osta akulehepuhur Makita DUB184RT akulehepuhur ja avastage, kuidas saate oma aiatööd teha kiiresti, tõhusalt ja vaikselt. See tööriist on teie usaldusväärne partner aiatöödeks, mis pakub professionaalseid tulemusi igas olukorras.

Akulehepuhur Makita DUB184RT eelised
  • Kerge ja kompaktne
  • Reguleeritav õhuvool (3)
  • Harjavaba mootor
  • Ideaalne lehtede või muu kerge prahi puhumiseks sillutiselt, murult ja hekkidest.
    Suurepärane tööriist elamupiirkondades, parkides ja puhkealadel töötamiseks.
    18 V LXT 6.0Ah akuga töötab see keskmise kiirusega kuni 26 minutit.
  • Varuakusid vaata siit.

 

Makita on ülemaailmne tuntud bränd, mis on spetsialiseerunud elektriliste tööriistade ja seadmete tootmisele ning on olnud tööstuse lipulaevaks juba aastakümneid. Makita tootevalik hõlmab laias valikus professionaalseid ja koduseid tööriistu, millel on tunnustatud kvaliteet, vastupidavus ja innovatsioon. Makita on pühendunud kõrgeimate standardite saavutamisele, mis on teinud neist eelistatud valiku paljudele professionaalsetele kasutajatele, nagu ehitajad, remondimeistrid, elektrikud ja paljud teised.

Valides Makita ei ole vaja muretseda remondi, hoolduse või varuosade saadavuse pärast! Makita tööriistad on tuntud oma usaldusväärsuse ja jõudluse poolest. Nende akutoitel tööriistad on eriti silmapaistvad, pakkudes pikka tööaega ja võimsust. Lisaks on Makita seadmed ergonoomilise disainiga, tagades kasutajatele mugavuse ja efektiivsuse. Tänu laiale tootevalikule on Makita võimeline rahuldama erinevaid vajadusi alates lihtsatest kodustest projektidest kuni keerukate ehitus- ja renoveerimistöödeni.

Tootja

MAKITA

Aku / seeria

LXT MAKITA 18V

Maks. Õhuhulk (m³/h)

780

Maks. õhu kiirus (m/s)

Puhumisjõud (N)

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

18

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Kaal (kg)

3

Pööretearv (p/min)

0-18000

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Sobivad tooted…