Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akuniiduk EGO LM1701E

Kuumakse alates 14.23 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 639.00€.Current price is: 589.00€.

Akuniiduk EGO LM1701E on loodud täpseks niitmiseks, eriti väiksematel pindadel ühendades endas võimsuse, tõhususe ja keskkonnasõbralikkuse.

Laos (saab järeltellida)

Akuniiduk EGO LM1701E on loodud täpseks niitmiseks, eriti väiksematel pindadel ühendades endas võimsuse, tõhususe ja keskkonnasõbralikkuse.

Tootekood: LM1701E Kategooria:

Akuniiduk EGO LM1701E

Kas otsite niidukit, mis tagab täpse niitmise ka väiksematel aladel? Kas soovite vähendada hoolduskulusid ja keskkonnamõjusid, kuid mitte loobuda võimsusest? Tutvustame teile Akuniidukit EGO LM1701E – akumuruniiduk, mis ühendab endas võimsuse, tõhususe ja keskkonnasõbralikkuse.

Komplekti kuuluvad 2.5 Ah aku ning standardlaadija.

 Vaata varuakusid ja laadijaid SIIT.

Akuniiduk EGO LM1701E tööajad:

2,5 Ah aku – 20 minutit
5 Ah aku – 40 minutit
7,5 Ah aku – 60 minutit

Täpne ja tõhus niitmine

Akuniiduk EGO LM1701E on loodud täpseks niitmiseks, eriti väiksematel pindadel ja takistuste ümber. Selle 42 cm niidulaius võimaldab teil hõlpsasti manööverdada kitsastes kohtades, tagades samal ajal ühtlase lõiketulemuse. Tänu oma kergele polüpropüleenkorpusele on see niiduk ülimalt manööverdusvõimeline ja vähendab niitmisele kuluvat aega. Ühe laadimisega suudab see muljetavaldavalt niita kuni 400 m² suuruse ala.

Juhtmeta võimsus ilma kompromissideta

Akuniiduk EGO LM1701E töötab EGO Power+ unikaalse patenteeritud Arc liitiumakuga, mis pakub võrdväärset võimsust bensiinimootoriga niidukitele, kuid ilma müra, kütusekulu ja heitgaasidega seotud probleemideta. Arc liitiumaku disain on uuenduslik, tagades aku optimaalse jahutamise ja tööea.

Erinevalt traditsioonilistest akudest hajutab Arc disain kuumust tõhusalt, tagades aku stabiilse töö ka intensiivse kasutuse korral. Lisaks on akuelemendid ümbritsetud Keep Cool™ materjaliga, mis tagab nende optimaalse temperatuuri säilimise. Intelligentne energiahaldus süsteem optimeerib iga akuelemendi jõudlust, tagades alati parima võimsuse ja tööaja.

Mugavus ja kasutusmugavus

Akuniiduk EGO LM1701E on mitte ainult võimas, vaid ka mugav kasutada. Tänu juhtmevabale disainile ei pea te muretsema juhtmete lahtirullimise või kinni jäämise pärast. Lihtsalt klõpsake Arc liitiumaku niiduki külge ja olete valmis töötama. Lisaks on aku kiirelt laetav, tagades minimaalse ooteaja.

Vaikne töö ja vibratsiooni minimeerimine muudavad selle niiduki kasutamise mugavaks ka tundlike kõrvade jaoks. Lisaks on akuniiduk EGO LM1701E hooldus- ja käituskulud oluliselt madalamad kui bensiinimootoriga niidukitel, mis tähendab pikaajalist säästmist ja keskkonnasõbralikumat valikut.

Garantii ja jätkusuutlikkus

EGO Power+ süsteem pakub kodukasutajatele 5-aastast garantii tööriistadele ja 3-aastast garantii akudele ning profikasutajatele 12-kuulist garantiid. See näitab meie usaldust oma toodete vastupidavusesse ja kvaliteeti.

Üleminek EGO Power+ süsteemile tähendab mitte ainult teie raha ja aja säästmist, vaid ka keskkonnasõbralikuma valiku tegemist. Vähendades heitgaaside ja müra hulka, aitate kaasa puhtama ja rohelisema tuleviku loomisele.

Kokkuvõte

Akuniiduk EGO LM1701E on ideaalne valik neile, kes otsivad võimsat, täpset ja keskkonnasõbralikku niidukit. Selle juhtmeta disain, võimas Arc liitiumaku ja mugavusfunktsioonid muudavad selle niiduki aiatööde lahutamatuks osaks. Lisaks pakub EGO Power+ süsteem pikaajalist säästmist ja keskkonnasõbralikumat alternatiivi traditsioonilistele bensiinimootoriga niidukitele. Investeerige Akuniidukisse EGO LM1701E ja muutke oma aiatööd tõhusamaks ja keskkonnasõbralikumaks.

EGO – Tulevikku suunatud, keskkonnasõbralik võimsus aiatööriistades

EGO on ettevõte, mis seisab keskkonnasõbraliku ja tulevikku suunatud tehnoloogia eest. Nende tooted on mõeldud pakkuma kodu- ja professionaalsetele kasutajatele võimsust ja tõhusust ilma traditsiooniliste bensiinimootoritega seotud probleemideta. Olgu tegemist muruniidukite, kettsaagide või lehepuhuritega, EGO tooted pakuvad usaldusväärset jõudu ja vastupidavust, samal ajal keskkonda säästes.

Tehnoloogia

EGO tooted on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga, mis võimaldab neil pakkuda võrdväärset võimsust bensiinimootoritega, kuid ilma nende negatiivsete külgedeta. Nende patenteeritud Arc liitiumaku süsteem on disainitud tagama optimaalse jõudluse ja pikema tööea. Lisaks on EGO aiatööriistad varustatud intelligentse energiahaldusega, mis tagab aku pideva jälgimise ja optimeerimise, et saavutada parim võimsus ja tööaeg.

Võimsus

EGO tooted pakuvad muljetavaldavat võimsust, mis võimaldab neil hakkama saada isegi kõige nõudlikumate ülesannetega. Olgu tegemist paksude murukõrtega või tihedate okstega, EGO muruniidukid ja kettsaed lõikavad läbi vaevata, tagades samal ajal ühtlase ja puhta tulemuse. Nende lehepuhurid pakuvad tugevat õhuvoolu, mis aitab kiirelt koristada lehed ja prahid.

EGO Kasutusmugavus

Üks olulisemaid omadusi, mida EGO tooted pakuvad, on kasutusmugavus. Juhtmeta disain võimaldab vabadust liikuda ilma juhtmete takerdumise või kütuse täitmise mureteta. Lisaks on EGO aiatööriistad kerged ja ergonoomilised, mis muudab nende kasutamise mugavaks ka pikema aja vältel. Kiirelt laetavad akud tagavad minimaalse ooteaja ja pikema tööaja.

Keskkonnasõbralikkus

Üks EGO peamisi eesmärke on pakkuda keskkonnasõbralikke alternatiive traditsioonilistele bensiinimootoritele. Nende aiatööriistad on müravabad, heitgaasivabad ja vibratsioonivabad, mis muudab need ideaalseks valikuks neile, kes soovivad vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Lisaks aitab EGO süsteem vähendada ka hooldus- ja käituskulusid, mis omakorda säästab nii raha kui ka keskkonda.

Garantii

EGO usaldab oma toodete vastupidavust ja kvaliteeti ning seetõttu pakuvad nad kodukasutajatele 5-aastast garantii tööriistadele ja 3-aastast garantii akudele. See annab klientidele kindluse, et nende investeering on kaitstud ja et EGO tooted vastavad kõrgeimatele standarditele.

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siinhttps://egopowerplus.ee/user-login

Tootja

EGO

Aku / seeria

EGO Power+ Arc Lithium

Lõikelaius (cm)

42

Ülekanne

lükatav

Kaal (kg)

25

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

56

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Niidupind (m²)

400

Kõrguse reguleerimine

Tsentraalne

Lõikekõrgus (mm)

20-80

Koguja mahtuvus (L)

55

Väljavise

JAH

Multšimine

Lisavarustusena

Kategooria

Akuniidukid