Akupuhur-Imur Makita DUB187Z

Kuumakse alates 5.99 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

219.00

Akupuhur-imur Makita DUB187Z on Makita 18V LXT Akupuhur-imur, kiiruse reguleerimise funktsiooniga. Võimas ja vaikne harjavaba mootoriga akupuhur-imur. Akude ja laadijata!

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akupuhur-imur Makita DUB187Z on Makita 18V LXT Akupuhur-imur, kiiruse reguleerimise funktsiooniga. Võimas ja vaikne harjavaba mootoriga akupuhur-imur. Akude ja laadijata!

Tootekood: DUB187Z Kategooria:

Akupuhur-Imur Makita DUB187Z

Akupuhur-imur Makita DUB187Z on Makita 18V LXT Akupuhur-imur, kiiruse reguleerimise funktsiooniga. Võimas ja vaikne harjavaba mootoriga akupuhur-imur. Toide 18 V LXT® Li-Ion aku. Akupuhur, mis on piisava vaakumvõimsusega langenud lehtede või oksade sisseimemiseks. Puhuri ventilaatori külge on kinnitatud metallist multšitera, mis peenestab langenud lehed või oksad multšiks. Päästikuga muudetav kiirus ja luksustusnupp soovitud võimsusastmega püsikiiruse režiimile. Puhumis/imemis režiimivalik samast hoovast. Suurepärase manööverdusvõimega.

Tutvustame teile Makita DUB187Z akupuhur-imurit, mis toob endaga kaasa võimsuse ja vaikuse ühes. See on täiuslik tööriist, mis ühendab endas mitmekülgsuse ja jõudluse, muutes nii koduhoovide kui ka töökohtade puhastamise lihtsaks ja tõhusaks.

Sobivaid akusid ning laadijaid vaata siit.

Täiuslik jõudlus käeulatuses

Akupuhur-Imur Makita DUB187Z on varustatud harjavaba mootoriga, mis tagab võimsuse ja efektiivsuse. Selle 18V LXT® Li-Ion aku toitel töötav puhur-imur pakub piisavat vaakumvõimsust, et imeda sisse langenud lehed või oksad. Puhuri ventilaatori külge kinnitatud metallist multšitera aitab peenestada langenud lehed või oksad multšiks, muutes teie puhastustöö veelgi tõhusamaks. Makita DUB187Z on loodud selleks, et muuta teie puhastustööd mugavamaks ja tõhusamaks. Kompaktne disain, ergonoomilise käepideme ja pihustatava pehmendusega käepide tagavad mugava käsitsemise. Lisaks sellele on see tööriist ehitatud vastupidavatest materjalidest, mis tagab selle pikaajalise kasutuse

Kohandatav jõudlus ja kontroll

Akupuhur-Imur Makita  DUB187Z-l on reguleeritav kiirusefunktsioon, mis võimaldab teil täpselt määrata õhu liikumise kiirust vastavalt teie vajadustele. See on eriti kasulik, kui soovite teha täpseid ja kontrollitud puhastustöid erinevatel pindadel. Lisaks sellele on puhurile varustatud luksustusnupp, mis võimaldab teil valida soovitud võimsusastme ja minna üle püsikiiruse režiimile. Makita DUB187Z pakub mitmekülgset puhumis/imemis režiimivalikut, mis muudab selle ideaalseks tööriistaks nii õues kui ka siseruumides. See võimaldab teil kiiresti ja mugavalt vahetada funktsioonide vahel, olenevalt teie vajadustest. Selle suurepärase manööverdusvõimega on see alati valmis tegutsema seal, kus seda vaja on.

Jõudlus, vaikus ja praktilisus ühes tööriistas

Makita DUB187Z akupuhur-imur tagab mitte ainult võimsuse, vaid ka vaikuse. Kuigi see pakub muljetavaldavat jõudlust, hoolitseb see samal ajal selle eest, et teie töö ei tekitaks ülemäärast müra. See on eriti oluline, kui töötate piirkondades, kus vaikus on kuldaväärt, nagu koduõued, puhkealad või koolide läheduses olevad alad.

Kui otsite võimsat, vaikset ja mitmekülgset akupuhur-imurit, siis on Makita DUB187Z teie parim valik. See toob endaga kaasa võimsuse, vaikuse ja praktilisuse, muutes teie puhastustööd lihtsaks ja nauditavaks. Tutvuge nüüd Makita DUB187Z-ga ja avastage selle võimalused ise!

Akupuhur-Imur Makita DUB187Z eelised:
  • Lukustusnupp valitud seadistuse jätkamiseks
  • Extreme Protection Technology (XPT) tööriist on kaitstud tolmu ja niiskuse eest, mis tähendab, et tööriistaga on võimalik töötada ka väga karmides tingimustes.
  • Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest
  • Harjavaba mootor
  • Seadistatavad pöörded

 

Makita on ülemaailmne tuntud bränd, mis on spetsialiseerunud elektriliste tööriistade ja seadmete tootmisele ning on olnud tööstuse lipulaevaks juba aastakümneid. Makita tootevalik hõlmab laias valikus professionaalseid ja koduseid tööriistu, millel on tunnustatud kvaliteet, vastupidavus ja innovatsioon. Makita on pühendunud kõrgeimate standardite saavutamisele, mis on teinud neist eelistatud valiku paljudele professionaalsetele kasutajatele, nagu ehitajad, remondimeistrid, elektrikud ja paljud teised.
Valides Makita ei ole vaja muretseda remondi, hoolduse või varuosade saadavuse pärast! Makita tööriistad on tuntud oma usaldusväärsuse ja jõudluse poolest. Nende akutoitel tööriistad on eriti silmapaistvad, pakkudes pikka tööaega ja võimsust. Lisaks on Makita seadmed ergonoomilise disainiga, tagades kasutajatele mugavuse ja efektiivsuse. Tänu laiale tootevalikule on Makita võimeline rahuldama erinevaid vajadusi alates lihtsatest kodustest projektidest kuni keerukate ehitus- ja renoveerimistöödeni.

Tootja

MAKITA

Aku / seeria

LXT MAKITA 18V

Maks. Õhuhulk (m³/h)

252

Maks. õhu kiirus (m/s)

64

Puhumisjõud (N)

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

18

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

3

Pööretearv (p/min)

9000-135000

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

JAH

Sobivad tooted…