Akusaag Makita UC011GT101

Kuumakse alates 26.94 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1159.00

Akusaag MAKITA UC011GT101 on kerge, professionaalidele mõeldud võimas harjavaba mootoriga XGT® 40Vmax akukettsaag. Akukettsaag sobib nii ehitusplatsile kui aedadesse ja suvekodudesse. Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate, 5.0Ah aku, kiirlaadija.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akusaag MAKITA UC011GT101 on kerge, professionaalidele mõeldud võimas harjavaba mootoriga XGT® 40Vmax akukettsaag. Akukettsaag sobib nii ehitusplatsile kui aedadesse ja suvekodudesse. Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate, 5.0Ah aku, kiirlaadija.

Tootekood: UC011GT101 Kategooriad: ,

Akusaag Makita UC011GT101

Akusaag MAKITA UC011GT101 on kerge, professionaalidele mõeldud võimas harjavaba mootoriga XGT® 40Vmax akukettsaag. Akukettsaag sobib nii ehitusplatsile kui aedadesse ja suvekodudesse. Akusaag Makita UC011GT101 on suurepärane valik kui vajatakse tõhusat lõiget ja oodatakse maksimaalset kasutusmugavust. Makita UC011GT101 südames on tugev 1,600 W elektrimootor, pakkudes muljetavaldavat lõikamisvõimsust, mis ületab esimeseotsa bensiinimootoriga kettsaed.

Saeketi kiirus kuni 25,5 meetrit sekundis võimaldab sellel kettsaal hõlpsalt hakkama saada ka raskete lõiketöödega, lõigates läbi kuni 300mm puutüve kiirelt ja sujuvalt. Kõrge jõudlusega mootor tagab ühtlase sooritusvõime, võimaldades teil töötada tõhusalt ja vaevata.

Extreme Protection Technology (XPT) – vee- ja tolmukaitse, mis on loodud tagama vastupidavuse veele ja tolmule ka karmides töötingimustes. Makita akusaag UC011GT101 on varustatud kõrge pöördemomendiga harjavaba mootoriga, pakkudes võimsat lõikamisvõimet, mis konkureerib juba ka bensiinimootoriga kettsaagidega. Makita akusaed tulevad hõlpsalt toime tulla ka raskete lõiketöödega. See sobib suurepäraselt nii professionaalidele kui ka suuremateks kodusteks projektideks.

Akusaag Makita UC011GT101 on parim valik, kui vajate võimsat kettsaagi. Akukettsae hea tasakaal muudab kasutamise väga mugavaks. Akusaag Makita UC011G on varustatud nii mehaanilise kui ka elektrilise ketipiduriga. Peatoitelüliti automaatne väljalülitusfunktsioon säästab akut ja väldib tahtmatut käivitumist. WetGuard/IPX4: tolmu- ja niiskusekaitse. Akukettsae kaal koos 5,0® Ah XGT akuga on 6,6 kg.

Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate, 5.0Ah aku, kiirlaadija.

Vaata Makita XGT 40V akusid ja laadijaid siit.

Kasutajasõbralik disain

Akusaag Makita UC011GT101 on varustatud ergonoomilise kummist käepidemega, mis pakub mugavat ja kindlat haarde, vähendades operaatori väsimust pikaajalise kasutamise ajal. Kerge disain suurendab manööverdusvõimet, võimaldades teil hõlpsalt liikuda keerulistes lõikeolukordades. Integreeritud suur päästiklüliti võimaldab mugavat käsitsemist, võimaldades teil kettsaagi kiiresti sisse ja välja lülitada, kui vajaHarjavaba mootoriga ja automaatse ketiõlitusega akusaag. Tänu oma kergusele ja väiksusele ning suurele keti kiirusele, sobib saag laiale kasutajaskonnale paljude erinevate tööde teostamiseks.

Ketiõli taseme jälgimine ja lisamine on lihtne ja mugav, sest õlipaak on läbikumav ning täiteava kork avaneb ja sulgub tööriistavabalt.

Akusaag Makita UC011GT101 olulised eelised

  • Seadistatavad pöörded
  • Elektriline pidur
  • Tänu kompaktsele konstruktsioonile on saag lihtsasti käsitsetav.
  • Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest.
  • Kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor
  • Automaatne ketiõlitus
Akusaag Makita UC011GT101 täiustatud funktsioonid

Makita peab kasutaja ohutust prioriteediks ja akusael Makita UC011G-l on mitmeid ohutusfunktsioone, et tagada turvaline lõikamiskogemus. Sisseehitatud tagasilöögipidur peatab koheselt keti, kui toimub ootamatu tagasilöök, vähendades õnnetuste ja vigastuste riski. Lisaks aktiveerub elektriline ketipidur päästiku vabastamisel, tagades keti kiire peatumise, et lisada meelerahu. Akusaag Makita UC011G elektrimootori üheks suureks eeliseks on madal müratase ja puuduvad heitgaasid.

Erinevalt traditsioonilistest bensiinimootoriga kettsaagidest töötab see elektriline kettsaag vaikselt, minimeerides müra segamist müratundlikes keskkondades, näiteks elamupiirkondades või avalikes parkides. Heitgaaside puudumine muudab selle keskkonnasõbralikuks valikuks, aidates kaasa puhtamale ja tervislikumale keskkonnale.

Akusaag Makita UC011G hooldamine on lihtne tänu elektrimootorile. Erinevalt bensiinikettsaagidest ei pea te tegelema kütuse segamise, süüteküünalde ega õhufiltritega. Kettsae hoidmine optimaalses korras tähendab vaid ketiõli lisamist ja regulaarset keti teritamist. See mitte ainult ei säästa teie aega ja vaeva, vaid vähendab pikaajalisi hoolduskulusid.

Lisainformatsioon

Akusaag Makita UC011GT101 töötab Makita uute XGT 40V Max liitiumioonakudega, mis pakuvad erakordset võimsust ja tööaega. Need akud on konstrueeritud tagama kõrgemat väljundit ja kiiremat laadimisaega, tagades, et teie tööriistad toimivad parimal viisil ka kõige nõudlikumates tingimustest. XGT abil saate tegeleda raskete tööülesannetega, kogedes võimsust, mida varem sai saavutada ainult bensiinimootoriga tööriistadega.

Makita 40V XGT seeria pakub laia valikut juhtmevabu tööriistu, et rahuldada professionaalide vajadusi erinevates valdkondades. Alates ehitustehnikast kuni aiatehnikani välja. XGT tööriistad katavad praktiliselt iga mõeldava valdkonna. See ulatuslik valik võimaldab teil luua kohandatud juhtmevaba tööriistade komplekti, mis vastab täpselt teie töö nõuetele.

Makita on tuntud oma pühendumuse poolest kvaliteedile ja vastupidavusele ning XGT seeria ei ole selles osas erand. Tööriistad on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, tagades, et need peavad vastu igapäevasele kasutamisele nõudlikes töötingimustes. Makita legendaarne kvaliteet annab teile kindluse, et teie XGT tööriistad pakuvad püsivat sooritusvõimet aastateks.

XGT seerias on kasutatud Makita viimaseid tehnoloogilisi edusamme, sealhulgas harjavabasid mootoreid, elektroonilisi juhtimissüsteeme ja nutikat suhtlustehnoloogiat. Harjavabad mootorid pakuvad suuremat efektiivsust, pikemat tööiga ja vähendatud hooldusvajadust, samas kui elektroonilised juhtimissüsteemid optimeerivad jõudlust ja kaitsevad ülekoormuse ja ülekuumenemise eest. Lisaks tagab nutikas suhtlustehnoloogia aku ja tööriista vahel optimaalse jõudluse ja aku kaitse.

NB! Makita 40V XGT on täiesti uus seeria. XGT akud ei sobi Makita 18V LXT seeriale. Kokkuvõttes on Makita 40V XGT seeria tõeline murrang juhtmevabade tööriistade maailmas. Ületamatu võimsuse, laia valiku tööriistade, vastupidavuse, täiustatud tehnoloogia ja kiirete laadimislahenduste abil võimaldab XGT seeria professionaalidel võtta vastu ka kõige keerukamad projektid.

Tootja

MAKITA

Aku / seeria

MAKITA 40V XGT

Aku pinge (V)

40

Kaal (kg)

6.1

Harjavaba mootor

JAH

Ketipidur

JAH

Keti kiirus (m/s)

25.5

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Kiirketipinguti

Ei

Sobivad tooted…