Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutolmuimeja Makita CL001GZ11

Kuumakse alates 5.32 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

189.00

Akutolmuimeja Makita CL001GZ11 on võimas harjavaba mootoriga akutolmuimeja, mis töötab XGT® 40Vmax akuga. Tööaeg 40V 4,0Ah akuga kuni 128 min. Aku ja laadijata mudel!

Laos (saab järeltellida)

Akutolmuimeja Makita CL001GZ11 on võimas harjavaba mootoriga akutolmuimeja, mis töötab XGT® 40Vmax akuga. Tööaeg 40V 4,0Ah akuga kuni 128 min. Aku ja laadijata mudel!

Tootekood: CL001GZ11 Kategooria:

Akutolmuimeja Makita CL001GZ11

Akutolmuimeja Makita CL001GZ11 on võimas harjavaba mootoriga akutolmuimeja, mis töötab XGT® 40Vmax akuga. Tööaeg 40V 4,0Ah akuga kuni 128 min. Neli erinevat imuvõimsuse seadet koos mälufunktsiooniga, kõige tõhusama imuvõimsusega kuni 210 mbar. Imitoru lukustus hoiab ära toru juhusliku eemaldumise. LED -tuli hõlbustab pimedates nurkades töötamist. Tolmumahuti lihtne tühjendamine.

Akutolmuimeja Makita CL001GZ11 on väga mugav varstolmuimeja, kui teil on vaja kiiresti tolmu ja prahti põrandalt, tööpaigast või isegi autost tolmuimejaga puhastada. Tolmuimejal on võimas, energiasäästlik ja kauakestev harjavaba mootor. Imuvõimsuse neli erinevat seadistust (kuni 210 mbar kõige tõhusama seadistusega) masin mäletab viimati kasutatud seadistust. Kerge kaal, suurepärane imuvõimsus ja kuni 128 min tööaeg 40V 4,0 Ah XGT® akuga muudavad töötamise väga mugavaks ja tõhusaks. LED -tuli hõlbustab pimedates nurkade töötamist.

NB! Aku ja laadijata mudel. Sobivaid akusid ning laadijaid vaata siit.

Eriti võimas 40V XGT seeria masin

Makita jätkab tugeva ja usaldusväärse tööriistade valiku pakkumist professionaalsetele kasutajatele ning nende uusim tolmuimeja, XGT 40 V Akutolmuimeja CL001GZ11, pole erandiks. See on mõeldud vastama kõrgetele nõudmistele ning pakkuma võimsust ja nutikust igas puhastussituatsioonis. Üks peamisi omadusi, mis teeb akutolmuimeja Makita CL001GZ11 silmapaistvaks valikuks, on selle 40 V XGT akutehnoloogia. Makita 40V XGT akud on loodud pakkuma suurt jõudlust ja tööaega, tagades teile pikema tööaja ja võimsama jõudluse. 40 V akud tähendavad, et saate teha rohkem puhastustöid vähemate laadimiste ja katkestustega. Pikk tolmuimeja tööaeg – kuni 128 minutit 40V 4,0 Ah XGT akuga – annab teile rohkem aega tegelikuks puhastustööks ja vähem aega laadimiseks.

Harjavaba mootor

Akutolmuimeja Makita CL001GZ11 võimas harjavaba mootor tagab tõhusa ja energiasäästliku töö. Neli erinevat imuvõimsuse seadistust koos mälufunktsiooniga võimaldavad teil valida parima võimsuse vastavalt puhastustööle. Kõige tõhusama seadistusega võib imuvõimsus ulatuda kuni 210 mbar-ni, tagades sügava ja tõhusa tolmuimemise. Imitoru lukustus väldib toru juhuslikku lahti tulemist ning LED-tuli valgustab teie tööala isegi pimedates nurkades.Kasutajasõbralikkus ja mugavus on Makita disaini põhiosad ning CL001GZ11 ei ole erand. Tööriist on lihtne käsitada, sest see on kompaktne ja kerge, võimaldades teil seda hõlpsasti transportida ja kasutada erinevates keskkondades.

Kompaktne disain ja kerge kaal

Töötamine kitsastes või pimedates nurkades on nüüd palju lihtsam tänu LED-tulele, mis valgustab teie tööala ja võimaldab teil näha ka kõige peidetumaid mustuseosakesi. Lisaks sellele on tolmuimejal lihtne ja kiire tolmu tühjendamine, mis tähendab, et te ei raiska aega tüütule puhastamisele. Akutolmuimeja Makita CL001GZ11 on suurepärane valik nii ehitusplatsil kui ka mujal, kus vajatakse kiiret ja tõhusat puhastust. Selle 40 V XGT akud tagavad jõudluse ja tööaja ning selle mitmekülgsus koos neli erinevat imuvõimsuse seadistust ja mälufunktsiooniga muudavad selle ideaalseks tööriistaks paljudeks erinevateks puhastustöödeks.

Tehnilised andmed tõestavad veelgi selle tolmuimeja usaldusväärsust ja jõudlust. Harjavaba mootor tagab pika tööea, samas kui XGT 40V aku tehnoloogia tagab võimsuse ja tööaja. Olgu tegemist ehitusplatsi prahi või koduse tolmuimemisega, Makita XGT 40V Akutolmuimeja CL001GZ11 on teie usaldusväärne partner. Lõppkokkuvõttes pakub akutolmuimeja Makita CL001GZ11 jõudu, tõhusust ja nutikust, et teha puhastustööd tõhusamalt ja hõlpsamalt.

Makita uus XGT 40V seeria

Uus Makita 40V XGT seeria on loodud vastama kõige nõudlikumatele töötingimustele, pakkudes ülimat jõudlust ja usaldusväärsust. See seeria on suunatud eelkõige professionaalidele, kes otsivad tipptasemel akutoitel tööriistu, mis vastavad nende kõrgetele ootustele.

XGT 40V akuseeria pakub mitmekülgset valikut tööriistu, mis hõlmab mitmeid valdkondi alates ehitusest ja remondist kuni maastikuhoolduse ja tööstustöödeni. Seeria esindab Makita pühendumust innovatsioonile, pakkudes suuremat võimsust ja pikemat tööaega, võrreldes varasemate mudelitega. 40V akupakkide suurem energiatihedus tagab pikaajalise töö, vähendades vajadust sagedaseks laadimiseks. Uues XGT seerias on olemas mitmesuguseid tööriistu, nagu lööktrellid, nurklihvijad, ketassaed, mutrivõtmed ja palju muud. Need tööriistad on konstrueeritud vastu pidama rasketes tingimustes, olles samal ajal kompaktsed ja ergonoomilised, et tagada mugavus ja efektiivsus. XGT akuseeria tööriistadel on intelligentne aku juhtimissüsteem, mis optimeerib jõudlust ja pikendab akude eluiga.

XGT akuseeria tööriistad on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, mis hõlmab näiteks XPT (eXtreme Protection Technology), mis kaitseb seadmeid tolmust ja veest, võimaldades neil töötada ka rasketes keskkonnatingimustes. Täiustatud elektrooniline juhtimine tagab optimaalse jõudluse ja ohutuse. Lühidalt öeldes on Makita XGT 40V akuseeria esinduslik väljendus meie pühendumusest parima tehnoloogia ja kvaliteedi poole. Kui otsite tipptasemel tööriistu, mis suudavad vastu pidada karmides tingimustes, siis on XGT seeria teie valik. See seeria viib teie tööviljakuse uuele tasemele, pakkudes tõhusust, jõudlust ja vastupidavust, mida ootate Makitalt.

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

40

Kaal (kg)

2.3

Maks. vaakum (mbar)

210

Õhuvool (l/min)

1200

Koguja mahtuvus (L)

0.73

Makita 18V 5.0Ah aku (min)

Makita 18V 6.0Ah aku (min)

Puhumisfunktsioon

EI

LED töökoha valgus

JAH

Harjavaba mootor

JAH

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Värv

Valge

Sobivad tooted…