Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutolmuimeja Makita DCL180ZB

54.00

Akutolmuimeja Makita DCL180ZB on suure imemisvõimsuse ning madala müratasemega Makita akutolmuimeja.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akutolmuimeja Makita DCL180ZB on suure imemisvõimsuse ning madala müratasemega Makita akutolmuimeja.

Tootekood: DCL180ZB Kategooria:

Akutolmuimeja Makita DCL180ZB

Akutolmuimeja Makita DCL180ZB on suure imemisvõimsuse ning madala müratasemega Makita akutolmuimeja. Akutolmuimeja Makita DCL180ZB töötab Makita LXT 18V akudega. NB! Aku ja laadijata mudel! Vaata sobivaid akusid ning laadijaid siit.

Makita on tuntud oma tipptasemel tööriistade poolest, mis muudavad töö lihtsamaks ja tõhusamaks. Akutolmuimeja Makita DCL180ZB ei ole erand, pakkudes suurepärast imemisvõimsust, madalat mürataset ja kasutusmugavust, mis muudavad selle asendamatuks abiliseks nii töökohal kui ka kodus. Akutolmuimeja Makita DCL180ZB töötab võimsa LXT 18V akuga, mis tagab piisava energia, et teha puhtaks nii peened tolmukübemed kui ka suuremad mustusekogumid. See tähendab, et saate töötada ilma segavate juhtmeteta ning jõuate ka kohtadesse, kus elektritoide pole kättesaadav.

Praktilisus ja kasutusmugavus

Üks oluline aspekt, mis muudab Makita DCL180ZB eriliseks, on selle suurepärane imemisvõimsus. Maksimaalne voolukiirus 1,4 m³/min ja maksimaalne alarõhk 42 mbar tagavad, et tolmuimeja suudab hõlpsasti koguda erinevat tüüpi mustust ja prügi, jättes pinnad puhtaks ja säravaks. Lisaks suurepärasele imemisvõimsusele on Makita DCL180ZB ka üllatavalt vaikne. Helirõhu tase (LpA) 71 dB(A) tagab, et saate puhastustöid teha ilma ümbritsevaid segamata või enda kõrvu liigselt koormamata. Praktilisus ja kasutusmugavus on akutolmuimeja Makita DCL180ZB puhul esmatähtsad. Selle tolmuimeja tolmu- ja mustusekogumismahuti maht on 0,65 liitrit, mis tähendab, et saate pikema aja jooksul töötada ilma tolmuimejat tühjendamata. Tolmukogumismahuti on lihtsasti eemaldatav ning puhastatav, tagades hügieenilise ja kiire hoolduse.

Makita on tuntud oma tööriistade vastupidavuse poolest ning DCL180ZB ei ole erand. Tugev ja vastupidav konstruktsioon tagab, et see tolmuimeja suudab vastu pidada nõudlikele töötingimustele, olgu selleks siis ehitusplats, garaaž või kodune keskkond. Kasutusmugavusele pööratakse Makita DCL180ZB puhul erilist tähelepanu. Tolmuimeja on kerge kaaluga – ainult 1,2 kg koos akuga. See tähendab, et saate seda lihtsalt käes hoida ja liigutada, ilma et peaksite end väsinuna tundma. Rullikutega põrandakoristusotsik võimaldab teil hõlpsasti puhastada erinevaid põrandapindu, samas kui peenike otsik sobib suurepäraselt kitsastes kohtades või mööbli vahelt mustuse eemaldamiseks. Lisaks on komplektis ka akulaadija ja tolmufilter.

Kokkuvõttes on Makita DCL180ZB akutolmuimeja suurepärane valik nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele. Selle kõrge imemisvõimsus, madal müratase, praktilised funktsioonid ja vastupidav konstruktsioon muudavad selle hädavajalikuks tööriistaks igas olukorras, kus puhtus ja korrektsus on olulised. Las Makita DCL180ZB võtab enda peale puhastamise vaeva, nii et saate keskenduda olulistele asjadele.

Akutolmuimeja Makita DCL180ZB tehnilised näitajad

Aku nominaalpinge 18 v
Pinge LXT
Aku kaitsesüsteem
Maks. voolukiirus 1,4 m³/min
Maks.alarõhk 42 mbar
Pidev kasutamine, 18 V / 5 Ah aku 33 min
Pidev kasutamine, 18 V / 6 Ah aku 39 min
Tolmupaagi maht 0,65 L
Helirõhu tase (LpA) 71 dB(A)
Vibratsioonitase (3 teljel) ≤ 2,5 m/sec²
Toote kaal koos akuga (EPTA-
Protseduur 01/2003) 1,2 kg
Toote mõõdud (P x L x K) 476 x 114 x 152mm

Makita kvaliteet ja usaldusväärsus

Makita on ülemaailmne tuntud bränd, mis on spetsialiseerunud elektriliste tööriistade ja seadmete tootmisele ning on olnud tööstuse lipulaevaks juba aastakümneid. Makita tootevalik hõlmab laias valikus professionaalseid ja koduseid tööriistu, millel on tunnustatud kvaliteet, vastupidavus ja innovatsioon. Makita on pühendunud kõrgeimate standardite saavutamisele, mis on teinud neist eelistatud valiku paljudele professionaalsetele kasutajatele, nagu ehitajad, remondimeistrid, elektrikud ja paljud teised.

Makita tööriistad on tuntud oma usaldusväärsuse ja jõudluse poolest. Nende akutoitel tööriistad on eriti silmapaistvad, pakkudes pikka tööaega ja võimsust. Lisaks on Makita seadmed ergonoomilise disainiga, tagades kasutajatele mugavuse ja efektiivsuse. Tänu laiale tootevalikule on Makita võimeline rahuldama erinevaid vajadusi alates lihtsatest kodustest projektidest kuni keerukate ehitus- ja renoveerimistöödeni.

Makita on ka keskkonnateadlik ettevõte, kes pühendub säästvale arengule. Nad on võtnud kasutusele mitmeid meetmeid, et vähendada oma toodete keskkonnamõju ja edendada rohelisi lahendusi.

Kokkuvõttes on Makita märkimisväärne bränd, mis on aastate jooksul teeninud endale maine usaldusväärse ja kvaliteetse tööriistatootjana. Nende pühendumus kvaliteedile, innovatsioonile ja jätkusuutlikkusele teeb neist kindla valiku igale tööriistade entusiastile või professionaalsele kasutajale.

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

18

Kaal (kg)

1.2

Maks. vaakum (mbar)

42

Õhuvool (l/min)

1400

Koguja mahtuvus (L)

0.65

Makita 18V 5.0Ah aku (min)

33

Makita 18V 6.0Ah aku (min)

39

Puhumisfunktsioon

EI

LED töökoha valgus

EI

Harjavaba mootor

EI

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Värv

Must

Sobivad tooted…