Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutolmuimeja Makita DCL180ZW

54.00

Akutolmuimeja Makita DCL180ZW on disainitud arvestades kompaktsust ja kergust. See ei ole mitte ainult hõlpsasti kasutatav, vaid ka lihtne transportida ja ladustada. Tolmuimeja kaalub vaid 1,2 kg koos akuga, muutes selle käes hoidmise mugavaks ja lihtsaks.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutolmuimeja Makita DCL180ZW on disainitud arvestades kompaktsust ja kergust. See ei ole mitte ainult hõlpsasti kasutatav, vaid ka lihtne transportida ja ladustada. Tolmuimeja kaalub vaid 1,2 kg koos akuga, muutes selle käes hoidmise mugavaks ja lihtsaks.

Tootekood: DCL180ZW Kategooria:

Akutolmuimeja Makita DCL180ZW

Akutolmuimeja Makita DCL180ZW on suure imamisvõimsuse, vaikse mootori ning ülikerge kaaluga varstolmuimeja, mis töötab Makita LXT 18V akudega. NB! Aku ja laadijata mudel! Vaata sobivaid akusid ning laadijaid siit.

Makita on pühendunud tööriistade loomisele, mis muudavad töö lihtsamaks, tõhusamaks ja mugavamaks. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad välja töötanud akutolmuimeja Makita DCL180ZW, mis toob endaga kaasa suurepärase imemisvõimsuse, madala mürataseme ja mugava kasutuse. Akutolmuimeja Makita DCL180ZW -l on muljetavaldav imemisvõimsus, mis võimaldab teil hõlpsalt koguda erinevaid mustuse- ja tolmuosakesi. Ükskõik, kas teil on vaja puhastada väikeseid tolmurüüsid või suuremaid prahi kogumikke, saate selle tolmuimejaga töö tehtud kiirelt ja tõhusalt. Üks DCL180ZW erilisemaid omadusi on selle vaikne töö. Madal müratase (71 dB(A)) tagab, et saate teha puhastustöid ilma liigse müra ja segaduseta. See on eriti oluline töökeskkonna mugavuse tagamiseks ja ka kodus kasutamisel, et mitte segada teisi või tekitada ebavajalikku müra.

Kompaktne ning kerge

Akutolmuimeja Makita DCL180ZW on disainitud arvestades kompaktsust ja kergust. See ei ole mitte ainult hõlpsasti kasutatav, vaid ka lihtne transportida ja ladustada. Tolmuimeja kaalub vaid 1,2 kg koos akuga, muutes selle käes hoidmise mugavaks ja lihtsaks. Lisaks on tolmuimejal ergonoomiline disain, mis sobib nii parema- kui ka vasakukäelistele kasutajatele. Selle tolmuimeja kasutamine on turvaline ja usaldusväärne. Akutolmuimeja Makita DCL180ZW on varustatud akukaitse süsteemiga, mis kaitseb akut ülekoormuse ja ülekuumenemise eest. See tagab, et saate tolmuimejat kasutada ilma muretsemata aku võimaliku kahjustamise pärast.

Akutolmuimeja Makita DCL180ZW tööaeg ja lisad

Makita on tuntud oma kvaliteetsete ja vastupidavate tööriistade poolest ning DCL180ZW ei ole erand. Tolmuimeja on valmistatud vastupidavast materjalist, mis suudab vastu pidada nõudlikele töötingimustele. See tähendab, et saate selle tööriistaga teha puhastustöid pikka aega, ilma et peaksite muretsema selle vastupidavuse pärast.Tolmuimeja tööaeg on oluline aspekt, eriti kui peate puhastama suuremaid pindu või ruume. Makita DCL180ZW-l on tööaeg kuni 33 minutit koos 5,0 Ah akuga. See tagab, et saate teha korraga rohkem tööd ilma pidevalt akut vahetamata või laadimata. Makita DCL180ZW akutolmuimeja komplekti kuuluvad olulised lisad, mis muudavad puhastustööd veelgi mugavamaks. Põrandaotsik võimaldab teil puhastada erinevaid põrandapindu, samas kui fliis- ja eelfiltrid tagavad, et tolmu ja mustuse osakesed ei paisku tagasi õhku.

Akutolmuimeja Makita DCL180ZW tarnitakse ilma aku ja laadijata. See võimaldab teil kasutada olemasolevat Makita LXT 18V akut ja laadijat, mis aitab teil säästa kulusid ja muudab tolmuimeja soetamise veelgi mugavamaks.

Kokkuvõttes on akutolmuimeja Makita DCL180ZW suurepärane valik, mis ühendab endas tipptasemel imemisvõimsuse, vaikse töö, kompaktsuse ja mugava kasutuse. Olgu tegemist kodu või töökohaga, selle tööriista abil saate teha puhastustöid kiirelt, tõhusalt ja hõlpsalt. Laske Makita DCL180ZW-l muuta teie puhastusrutiin lihtsamaks ja tõhusamaks ning nautige puhtust ilma liigsete vaevata.

  • Suur imamisvõimsus;
  • Töötab väga vaikselt;
  • Kompaktne, kerge, hõlpsasti transporditav;
  • Aku on kaitstud ülekoormuse ja ülekuumenemise eest;
  • Tööaeg – 20 minutit;
  • Komplektis: põrandaotsik, fliisfilter, eelfilter.
  • Tarnitakse ilma aku ja laadijata.

 

Makita kvaliteet ja usaldusväärsus

Makita on ülemaailmne tuntud bränd, mis on spetsialiseerunud elektriliste tööriistade ja seadmete tootmisele ning on olnud tööstuse lipulaevaks juba aastakümneid. Makita tootevalik hõlmab laias valikus professionaalseid ja koduseid tööriistu, millel on tunnustatud kvaliteet, vastupidavus ja innovatsioon. Makita on pühendunud kõrgeimate standardite saavutamisele, mis on teinud neist eelistatud valiku paljudele professionaalsetele kasutajatele, nagu ehitajad, remondimeistrid, elektrikud ja paljud teised.

Makita tööriistad on tuntud oma usaldusväärsuse ja jõudluse poolest. Nende akutoitel tööriistad on eriti silmapaistvad, pakkudes pikka tööaega ja võimsust. Lisaks on Makita seadmed ergonoomilise disainiga, tagades kasutajatele mugavuse ja efektiivsuse. Tänu laiale tootevalikule on Makita võimeline rahuldama erinevaid vajadusi alates lihtsatest kodustest projektidest kuni keerukate ehitus- ja renoveerimistöödeni.

Makita on ka keskkonnateadlik ettevõte, kes pühendub säästvale arengule. Nad on võtnud kasutusele mitmeid meetmeid, et vähendada oma toodete keskkonnamõju ja edendada rohelisi lahendusi.

Kokkuvõttes on Makita märkimisväärne bränd, mis on aastate jooksul teeninud endale maine usaldusväärse ja kvaliteetse tööriistatootjana. Nende pühendumus kvaliteedile, innovatsioonile ja jätkusuutlikkusele teeb neist kindla valiku igale tööriistade entusiastile või professionaalsele kasutajale.

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

18

Kaal (kg)

1.2

Maks. vaakum (mbar)

36

Õhuvool (l/min)

1400

Koguja mahtuvus (L)

0.65

Makita 18V 5.0Ah aku (min)

33

Makita 18V 6.0Ah aku (min)

39

Puhumisfunktsioon

EI

LED töökoha valgus

EI

Harjavaba mootor

EI

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Värv

Valge

Sobivad tooted…