Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutolmuimeja Makita DCL280FZW

Kuumakse alates 3.81 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

121.00

Akutolmuimeja Makita DCL280FZW on suure imamisvõimsuse, vaikse mootori ning ülikerge kaaluga varstolmuimeja, mis töötab Makita LXT 18V akudega. NB! Aku ja laadijata mudel!

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutolmuimeja Makita DCL280FZW on suure imamisvõimsuse, vaikse mootori ning ülikerge kaaluga varstolmuimeja, mis töötab Makita LXT 18V akudega. NB! Aku ja laadijata mudel!

Tootekood: DCL280FZW Kategooria:

Akutolmuimeja Makita DCL280FZW

Akutolmuimeja Makita DCL280FZW on suure imamisvõimsuse, vaikse mootori ning ülikerge kaaluga varstolmuimeja, mis töötab Makita LXT 18V akudega. Akukaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest. Kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor. NB! Aku ja laadijata mudel! Vaata sobivaid akusid ning laadijaid siit.

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Makita on pikka aega seisnud kvaliteetsete ja usaldusväärsete tööriistade eest, mis teevad töö lihtsamaks ja tõhusamaks. Nende uus akutolmuimeja Makita DCL280FZW, on järgmine samm selles pühendumuses. See võimas ja mitmekülgne akutolmuimeja ühendab endas tipptasemel tehnoloogia, kauakestva jõudluse ning mugava kasutamise. Akutolmuimeja Makita DCL280FZW kasutab 18V Li-ion akusid, mis tagavad piisava võimsuse ja vastupidavuse, et teha kindlaks, et teie puhastusülesanded saavad tehtud. Oluline on märkida, et akutolmuimeja Makita DCL280FZW ei toimi 1.3Ah akuga, mis annab mõista, et sellel tööriistal on optimeeritud jõudlus ja see on ette nähtud kasutamiseks koos sobivate akudega. Makita on ka keskkonnateadlik ettevõte, kes pühendub säästvale arengule. Nad on võtnud kasutusele mitmeid meetmeid, et vähendada oma toodete keskkonnamõju ja edendada rohelisi lahendusi.

Tööriistal on kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor. See tähendab, et teil pole vaja muretseda harjade asendamise või hoolduse pärast. Harjavaba mootor suurendab ka akutolmuimeja efektiivsust ja pikendab selle kasutusiga. See tagab, et saate teha puhastustöid ilma segavate vaheaegadeta. Akutolmuimeja Makita DCL280FZW -l on aku kaitsesüsteem, mis on oluline, et kaitsta teie akut ja pikendada selle eluiga. See süsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest. See tähendab, et saate tolmuimejat kasutada usaldusväärselt ja ilma muretsemata selle töökindluse pärast.

Võimas ja kerge

Tehnilised andmed näitavad akutolmuimeja Makita DCL280FZWtõhusust ja jõudlust. Maksimaalne voolukiirus 1,4 m³/min ja maksimaalne alarõhk 64 mbar tagavad, et see tolmuimeja on võimeline koguma erinevaid mustuse- ja tolmuosakesi. Tööaeg on ka piisavalt pikk, et saaksite teha ulatuslikumaid puhastustöid ilma pideva laadimise vajaduseta. Makita DCL280FZW kaalub vaid 0,85 kg, tehes sellest kerge ja hõlpsasti käsitsetava tööriista. Samas on selle toote kaal koos akuga 1,2 – 1,6 kg, mis tagab, et see on piisavalt kerge, et seda saaks mugavalt kasutada, kuid piisavalt raske, et tagada piisav imemisjõud ja stabiilsus. Lisaks on selle helirõhu tase (LpA) 70 dB(A), mis tähendab, et saate teha puhastustöid ilma liigse müra ja segaduseta.

Akutolmuimeja Makita DCL280FZW on täiuslik abimees nii kodus kui ka töökohal. Selle tõhusus, vastupidavus ja kasutajasõbralikkus muudavad selle suurepäraseks valikuks, et teha puhastustöid lihtsaks ja tõhusaks. Olgu tegemist tolmu, mustuse või prahi koristamisega, see akutolmuimeja on valmis teie vajadusi rahuldama.

Akutolmuimeja Makita DCL280FZW eelised
  • Töötab 18V Li-ion akudega (Ei toimi 1.3Ah akuga).
  • Kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor
  • Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest
Makita kvaliteet ja usaldusväärsus

Makita on ülemaailmne tuntud bränd, mis on spetsialiseerunud elektriliste tööriistade ja seadmete tootmisele ning on olnud tööstuse lipulaevaks juba aastakümneid. Makita tootevalik hõlmab laias valikus professionaalseid ja koduseid tööriistu, millel on tunnustatud kvaliteet, vastupidavus ja innovatsioon. Makita on pühendunud kõrgeimate standardite saavutamisele, mis on teinud neist eelistatud valiku paljudele professionaalsetele kasutajatele, nagu ehitajad, remondimeistrid, elektrikud ja paljud teised.

Makita tööriistad on tuntud oma usaldusväärsuse ja jõudluse poolest. Nende akutoitel tööriistad on eriti silmapaistvad, pakkudes pikka tööaega ja võimsust. Lisaks on Makita seadmed ergonoomilise disainiga, tagades kasutajatele mugavuse ja efektiivsuse. Tänu laiale tootevalikule on Makita võimeline rahuldama erinevaid vajadusi alates lihtsatest kodustest projektidest kuni keerukate ehitus- ja renoveerimistöödeni.

Makita on ka keskkonnateadlik ettevõte, kes pühendub säästvale arengule. Nad on võtnud kasutusele mitmeid meetmeid, et vähendada oma toodete keskkonnamõju ja edendada rohelisi lahendusi.

Kokkuvõttes on Makita märkimisväärne bränd, mis on aastate jooksul teeninud endale maine usaldusväärse ja kvaliteetse tööriistatootjana. Nende pühendumus kvaliteedile, innovatsioonile ja jätkusuutlikkusele teeb neist kindla valiku igale tööriistade entusiastile või professionaalsele kasutajale.

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

18

Kaal (kg)

1.6

Maks. vaakum (mbar)

64

Õhuvool (l/min)

1400

Koguja mahtuvus (L)

0.75

Makita 18V 5.0Ah aku (min)

33

Makita 18V 6.0Ah aku (min)

39

Puhumisfunktsioon

EI

LED töökoha valgus

JAH

Harjavaba mootor

JAH

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Värv

Valge

Sobivad tooted…