Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutrimmer EGO BC3800E

Kuumakse alates 10.45 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

419.00

Akutrimmer EGO BC3800E on võrdne bensiinitoitel töötavate mudelite omaga, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta. Sama aku sobib kõikidele EGO POWER+ sarja tööriistadele. NB! Komplekt ilma aku ja laadijata!

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutrimmer EGO BC3800E on võrdne bensiinitoitel töötavate mudelite omaga, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta. Sama aku sobib kõikidele EGO POWER+ sarja tööriistadele. NB! Komplekt ilma aku ja laadijata!

Tootekood: BC3800E Kategooria:

Akutrimmer EGO BC3800E

Akutrimmer EGO BC3800E on võrdne bensiini toitel töötavate mudelite omaga, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta. Sama aku sobib kõikidele EGO POWER+ sarja tööriistadele. EGO BC3800E on revolutsiooniline akutoitel trimmer, mis seab uued standardid jõudluse, keskkonnasõbralikkuse ja kasutusmugavuse osas. See trimmer on võimeline võistlema parimate bensiinimootoriga trimmeritega, kuid ilma müra, heitgaaside ja hooldusprobleemideta. Kui soovite võimsat, puhast ja vaikset akuga trimmerit, siis on EGO BC3800E ideaalne valik.
EGO BC3800E trimmerit toidab 56-voldine liitium-ioon aku, mis on turul saadavalolevatest kõige võimsam. See aku on 40% võimsam kui senised 40-voldised akud, tagades pikema tööaja ja suurema jõudluse. EGO POWER+ trimmer suudab konkureerida bensiinimootoriga trimmeritega. Trimmeril on mitmekülgne lõikelaius, mis võimaldab teil valida kas 38 cm laia tamiiliga niitmiseks või 30 cm kolmiknoaga trimmimiseks. See annab teile paindlikkuse ja võimaluse kohandada oma niidutööd vastavalt vajadusele.

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siinhttps://egopowerplus.ee/user-login

NB! Komplekt ilma aku ja laadijata! Vaata akusid ja laadijaid SIIT.

Akutrimmer EGO BC3800E omadused

* 38cm lõikelaius tamiiliga
* 30 cm kolmiknuga
* kiirtäitmisega tamiilipool
* traksid
* 2,4mm tamiil
* Sujuva kiiruse muutmisega
* Harjavaba mootor

EGO BC3800E trimmeriga saate nautida pikka tööaega, mis sõltub kasutatavast akust:

  • 2,5 Ah akuga – kuni 20 minutit
  • 4 Ah akuga – kuni 32 minutit
  • 5 Ah akuga – kuni 40 minutit
  • 7,5 Ah akuga – kuni 65 minutit

See tähendab, et saate teha palju tööd ühe laadimisega, mis sobib suurepäraselt nii kodaeda kui ka professionaalseks kasutamiseks.

Kiirtäitmisega tamiilipool ja kiirusregulaator

Trimmeril on mitmekülgne lõikelaius, mis võimaldab teil valida kas 38 cm laia tamiiliga niitmiseks või 30 cm kolmiknoaga trimmimiseks. See annab teile paindlikkuse ja võimaluse kohandada oma niidutööd vastavalt vajadusele. Akutrimmer EGO BC3800E – kiirtäitmisega tamiilipool, mis teeb tamiili vahetamise kiireks ja mugavaks. Te ei pea raiskama aega tamiili manuaalseks paigaldamiseks – lihtsalt kiire tõmme ja olete valmis niitma. Trimmeril on sujuva kiiruse muutmisega võimalus, mis võimaldab teil kohandada töökiirust vastavalt vajadusele. Kas soovite kiiret ja tõhusat niitmist või eelistate säästa akut ja töötada rahulikult, akutrimmer EGO BC3800E pakub mõlemat võimalust.

Üks aku kõikidele EGO tööriistadele

Üks suur eelis EGO BC3800E akuga trimmeril on selle aku ühilduvus teiste EGO POWER+ sarja tööriistadega. Sama 56-voldine liitium-ioon aku sobib kõikidele EGO POWER+ tööriistadele, olgu selleks hekilõikur, muruniiduk või saag. See tähendab, et saate oma akutoitel tööriistade komplekti vastavalt oma vajadustele laiendada. Kõikidel EGO POWER+ Professional toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistadele ja 3-aastane garantii akudele. Profikasutajatele kehtib garantii tööriistadele ja akudele 24 kuud. See pikk garantiaeg näitab EGO usaldusväärsust ja pühendumist oma toodete kvaliteedile.

Akutrimmer EGO BC3800E on keskkonnasõbralik valik, mis aitab vähendada õhusaastet ja mürasaastet. See trimmer töötab ilma heitgaasideta ja tekitab väga vähe müra, mis muudab selle sobilikuks ka müratundlikes piirkondades töötamiseks. Lisaks ei pea te enam bensiini ostma ega heitgaasidega tegelema, mis säästab raha ja keskkonda. Kui soovite võimsat, puhast ja vaikset akuga trimmerit, siis on Akutrimmer EGO BC3800E ideaalne valik.

EGO – uus liider aiatehnika turul

EGO on tuntud ja tunnustatud aiatehnika bränd, millel on silmapaistev maine tipptasemel akutoitel töötavate aiatööriistade tootjana. EGO toodab mitmekülgset valikut kvaliteetseid seadmeid, mis pakuvad suurepärast jõudlust, usaldusväärsust ja mugavust aiatöödeks. Brändi unikaalne müügipunkt on selle kasutamine arenenud liitiumioonakudega, mis tagavad pikema tööaja, kiire laadimise ja madala hooldusvajaduse.

EGO aiatööriistad, sealhulgas lehepuhurid, muruniidukid, kettsaed, trimmerid ja rohkem, on tuntud oma 56V võimsuse, vaikuse ja tõhususe poolest, pakkudes samas keskkonnasõbralikku alternatiivi traditsioonilistele bensiinimootoriga seadmetele. Need sobivad suurepäraselt nii kodukasutajatele kui ka professionaalsetele haljastusettevõtetele, kes hindavad kvaliteeti ja usaldusväärsust.EGO püüab pidevalt innovatsiooni, tuues turule uusi ja täiustatud tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ja vajadustele. Tugev garantii ja kvaliteedisertifikaadid kinnitavad EGO pühendumust kvaliteedile ja rahulolule.

Tootja

EGO

Aku pinge (V)

56

Kaal (kg)

4.35

Komplektis tööorgan

kolmiknuga 300mm, trimmipea

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Harjavaba mootor

JAH

Kogupikkus (cm)

Trimmipea / trimmitamiil

2.4mm

Lõikenuga

JAH

Saeketas

EI

Traksid / kanderihm

JAH

Lõikelaius (cm)

38

Seadistatavad pöörded

JAH