Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutrimmer Makita DUR192LZ

Kuumakse alates 5.02 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

175.00

Akutrimmer Makita DUR192LZ on võimsa harjavaba mootoriga. Sellel akuga trimmeril on 2 töökiirust. Lõikelaius kuni 300 mm. Madal müratase ja vibratsioon. Hästi kerge ja mugav kasutada. NB! Ilma aku ja laadijata komplekt.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akutrimmer Makita DUR192LZ on võimsa harjavaba mootoriga. Sellel akuga trimmeril on 2 töökiirust. Lõikelaius kuni 300 mm. Madal müratase ja vibratsioon. Hästi kerge ja mugav kasutada. NB! Ilma aku ja laadijata komplekt.

Tootekood: DUR192LZ Kategooria:

Akutrimmer Makita DUR192LZ

Akutrimmer Makita DUR192LZ on võimsa harjavaba mootoriga. Sellel akuga trimmeril on 2 töökiirust. Lõikelaius kuni 300 mm. Madal müratase ja vibratsioon. Hästi kerge ja mugav kasutada. Kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor. XPT (Extreme Protection Technology) on loodud parandama tolmu- ja veekindlust kasutamiseks karmides töökohatingimustes Kerge, monteeritava varrega akumurutrimmer!
Kui otsite kvaliteetset ja võimsat akutrimmerit, mis suudab vastu pidada ka kõige raskemates aiatöödes, siis on akutrimmer Makita DUR192LZ just see, mida vajate. See võimas harjavaba mootoriga akumurutrimmer pakub tippklassi jõudlust ja mugavust.

NB! Ilma aku ja laadijata komplekt. Vaata sobivaid akusid siit.

Karmides töötingimustes kasutamiseks

Makita on loonud XPT (Extreme Protection Technology) – tehnoloogia, mis on mõeldud parandama tolmu- ja veekindlust, võimaldades teil seda trimmerit kasutada karmimates töökohatingimustes. See tähendab, et isegi tolmutes ja niisketes tingimustes töötab Makita DUR192LZ suurepäraselt, kartmata kahjustusi. See tehnoloogia tagab teie trimmeri pika eluea ja suurepärase jõudluse igas keskkonnas. Akutrimmer Makita DUR192LZ on varustatud harjavaba mootoriga, mis tagab ületamatu tõhususe ja pikaajalise vastupidavuse. Harjavaba mootor ei vaja hooldust nagu traditsioonilised harjaga mootorid, vähendades seeläbi teie hoolduskulusid. Lisaks on harjavaba mootor tõhusam, pakkudes rohkem võimsust ja vähem energiakadusid. See tähendab, et saate oma aiatööd kiiremini ja tõhusamalt ära teha.

Kerge ja mugav kasutada

Akutrimmer Makita DUR192LZ on üks kergemaid akutrimmereid turul, kaaludes vaid 2,7 kuni 3,0 kg, sõltuvalt kasutatavast akust. See teeb selle trimmeri kasutamise eriti mugavaks ja vähendab väsimust pikemaajalisel kasutamisel. Monteeritava varrega disain võimaldab teil trimmerit hõlpsasti transportida ja ladustada. Üks olulisi eeliseid Makita DUR192LZ akutrimmeri puhul on selle madal müratase, mis on vaid 87,8 dB(A). See võimaldab teil kasutada trimmerit ilma liigse müra tekitamata, mis on eriti kasulik avalikes kohtades ja müratundlikes piirkondades. Lisaks on trimmeril madal vibratsioonitase, mis vähendab teie käte ja keha koormust pikemaajalisel kasutamisel. Makita DUR192LZ akutrimmeri tehnilised andmed on muljetavaldavad. Selle aku nominaalpinge on 18V ja pööretearv varieerub vahemikus 0 – 4500 / 6000 min-¹. Lõikelaius ulatub kuni 300 mm, mis võimaldab teil hõlpsalt trimmida suuri alasid. Trimmeri kaal koos akuga jääb vahemikku 2,7 – 3,0 kg, sõltuvalt kasutatavast akust. Tamiili läbimõõt on 1,65 mm ja trimmer on varustatud aku kaitsesüsteemiga, mis tagab aku ohutu kasutamise.

Makita LXT Ühilduvus

Akutrimmer Makita DUR192LZ on osa Makita 18V LXT (Li-ion Extreme Technology) perekonnast, mis tähendab, et see on ühilduv kõigi Makita LXT seeria akude ja tarvikutega. Kui teil on juba olemas Makita LXT akud muude tööriistade jaoks, saate neid kasutada ka selle trimmeriga. See annab teile suurema mitmekülgsuse ja säästab raha, kuna te ei pea ostma eraldi akut. Üks olulisi eeliseid Makita DUR192LZ akutrimmeri puhul on selle madal müratase, mis on vaid 87,8 dB(A). See võimaldab teil kasutada trimmerit ilma liigse müra tekitamata, mis on eriti kasulik avalikes kohtades ja müratundlikes piirkondades. Lisaks on trimmeril madal vibratsioonitase, mis vähendab teie käte ja keha koormust pikemaajalisel kasutamisel.

Makita akuga trimmerid

Makita on olnud usaldusväärne nimi tööriistade maailmas aastakümneid. Nende pühendumine kvaliteedile, innovatsioonile ja kasutajamugavusele on muutnud nad üheks eelistatuimaks valikuks nii professionaalsetele ehitajatele kui ka koduaednikele. Üks nende silmapaistvaid tootekategooriaid on akutrimmerid, eriti Makita 18V LXT akutrimmerid. Makita 18V LXT akutrimmerid on loodud mugavuse ja liikuvuse esikohale seadmiseks. Need on täiesti juhtmeta, kasutades võimsaid 18V liitium-ioonaku süsteeme. See tähendab, et saate vabalt manööverdada ja trimmida kaugemates aia nurkades, kartmata kaablitega segadust või elektripistikute leidmise vaeva. Lisaks on Makita akutrimmerid tavaliselt kerged ja ergonoomilised, mis muudab nende käsitsemise hõlpsaks ja vähendab väsimust pikema trimmimise ajal. Makita on aastakümneid olnud tööriistade usaldusväärne nimi ja nende 18V LXT akutrimmerid ei ole erand. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja vastupidavad rasketele tingimustele. Lisaks on kõik Makita tööriistad varustatud pikaajalise garantiiga, mis annab sulle meelerahu ja kindluse oma ostu suhtes.

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

18

Komplektis tööorgan

trimmipea

Pööretearv (p/min)

0-4500, 6000

Seadistatavad pöörded

JAH

Lõikelaius (cm)

30

Kaal (kg)

3

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Suunavahetus

EI

Harjavaba mootor

JAH

Elektriline pidur

JAH

Saeketas

EI