Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutrimmer Makita DUR368AZ

Kuumakse alates 7.35 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 299.00€.Current price is: 279.00€.

Akutrimmer Makita DUR368AZ on ülimalt effektiivne akutrimmer harjavaba mootori ja ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogiaga. NB! Ilma aku ja laadijata komplekt.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutrimmer Makita DUR368AZ on ülimalt effektiivne akutrimmer harjavaba mootori ja ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogiaga. NB! Ilma aku ja laadijata komplekt.

Tootekood: DUR368AZ Kategooria:

Akutrimmer Makita DUR368AZ

Akutrimmer Makita DUR368AZ on ülimalt effektiivne akutrimmer harjavaba mootori ja ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogiaga.

Akutrimmer millele on lisatud uudne ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogia – tegemist on tööriista sisse ehitatud automaatikaga, mis suurendab või vähendab tööriista võimsust vastavalt tehtava töö iseloomule. Kui tööriist tunnetab, et töö tegemiseks pole nii palju võimsust vaja, vähendab ta pöörlemiskiirust ja võimsust, samal ajal pikendades akude tööaega. 3 erinevat valitavat pöörlemiskiirust ja reevers liikumine kinni jäänud/kiilunud trimmipea/lõiketera puhastamiseks/vabastamiseks heinast. Ergonoomiline käepide mugavaks kasutamiseks. Väga madal müratase – võimaldab masinat kasutada ka varahommikutel, avalikes kohtades, koolide ja haiglate läheduses, puhkekodudes ja hotellide läheduses.

Pidev kasutamine, 18 V / 5 Ah aku 31 / 52 / 90 min

NB! Ilma aku ja laadijata komplekt. Vaata sobivaid akusid siit.

Automatiseeritud töövõimsus

Makita DUR368AZ akuga trimmer on ideaalne valik neile, kes otsivad tõhusat, keskkonnasõbralikku ja võimsuseregulaatoriga akuga trimmerit. Sellel trimmeril on harjavaba mootor ja uuenduslik ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogia, mis muudab aiatööd lihtsamaks ja tõhusamaks. Makita DUR368AZ akutrimmeris on kasutusel ADT tehnoloogia, mis on nagu “nutikas aju” teie tööriistal. See automaatne süsteem tuvastab töö iseloomu ja reguleerib vastavalt trimmeri võimsust. Kui trimmeril on vähem võimsust vaja, vähendab ADT pöörlemiskiirust ja võimsust, pikendades samal ajal aku tööaega. See tähendab, et saate trimmida kauem ühe laadimisega ja säästa energiat, kui seda kõige rohkem vajate. Makita DUR368AZ akutrimmer on kompaktne ja lihtsasti hoiustatav. Seda on lihtne transportida ja hoiustada, võttes minimaalselt ruumi.

Mugav ja lihtne kasutada

Akutrimmer Makita DUR368AZ ergonoomiline käepide tagab mugava ja lihtsa kasutamise. Käepide on kujundatud nii, et see sobib suurepäraselt teie käega ja vähendab väsimust pikaajalisel trimmimisel. See annab teile täieliku kontrolli tööriista üle ja tagab täpse ning tõhusa niitmise. Üks suurimaid eeliseid Makita DUR368AZ trimmeril on selle madal müratase. See trimmer võimaldab teil töötada vaikselt, mis on oluline avalikes kohtades, koolide ja haiglate läheduses, puhkekodudes ja hotellide ümbruses. Te saate nautida rahulikku aiatööd ilma müra häirimata. DUR368AZ trimmeril on kolm erinevat pöörlemiskiirust, mida saate vastavalt oma vajadustele kohandada. Kas soovite kiiret ja intensiivset trimmimist või aeglast ja täpset niitmist, selle trimmeriga on mõlemad võimalikud.

Akutrimmer Makita DUR368AZ tööaeg

Makita DUR368AZ trimmeri tööaeg sõltub kasutatavast akust. Akutrimmerile sobivad kõik Makita 18V LXT akud. Ning samad akud sobivad ka kõikidesse teistesse 18V LXT seeria seadmetesse.

  • 2,5 Ah akuga – kuni 31 minutit
  • 5 Ah akuga – kuni 52 minutit
  • 7,5 Ah akuga – kuni 90 minutit

Makita on tuntud oma kvaliteetsete ja vastupidavate tööriistade poolest ning akutrimmer Makita DUR368AZ ei ole erand. See trimmer on loodud vastu pidama pikaajalisele kasutamisele ja rasketele töötingimustele. Akutrimmer Makita DUR368AZ on ideaalne valik neile, kes otsivad tõhusat ja võimsust reguleeritavat trimmerit. Sellel trimmeril on mitmed kasulikud omadused, mis muudavad aiatöö lihtsamaks ja tõhusamaks. Lisaks on see keskkonnasõbralik valik, kuna see töötab ilma heitgaaside ja liigse müra tekitamata. Muutke oma aiatööd lihtsamaks ja tõhusamaks Makita DUR368AZ akutrimmeriga.

Makita akuga trimmerid

Makita on olnud usaldusväärne nimi tööriistade maailmas aastakümneid. Nende pühendumine kvaliteedile, innovatsioonile ja kasutajamugavusele on muutnud nad üheks eelistatuimaks valikuks nii professionaalsetele ehitajatele kui ka koduaednikele. Üks nende silmapaistvaid tootekategooriaid on akutrimmerid, eriti Makita 18V LXT akutrimmerid. Makita 18V LXT akutrimmerid on loodud mugavuse ja liikuvuse esikohale seadmiseks. Need on täiesti juhtmeta, kasutades võimsaid 18V liitium-ioonaku süsteeme. See tähendab, et saate vabalt manööverdada ja trimmida kaugemates aia nurkades, kartmata kaablitega segadust või elektripistikute leidmise vaeva. Lisaks on Makita akutrimmerid tavaliselt kerged ja ergonoomilised, mis muudab nende käsitsemise hõlpsaks ja vähendab väsimust pikema trimmimise ajal. Makita on aastakümneid olnud tööriistade usaldusväärne nimi ja nende 18V LXT akutrimmerid ei ole erand. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja vastupidavad rasketele tingimustele. Lisaks on kõik Makita tööriistad varustatud pikaajalise garantiiga, mis annab sulle meelerahu ja kindluse oma ostu suhtes.

 

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

36

Komplektis tööorgan

trimmipea

Pööretearv (p/min)

3500, 5300, 6500

Seadistatavad pöörded

JAH

Lõikelaius (cm)

23, 25.5, 35

Kaal (kg)

4.8

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Suunavahetus

JAH

Harjavaba mootor

JAH

Elektriline pidur

JAH

Saeketas

JAH