Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutrimmer Makita UR002GZ01

Kuumakse alates 10.00 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

399.00

Kui otsite võimsat ja usaldusväärset akutrimmerit, siis Makita UR002GZ01 on teie jaoks ideaalne valik. See akutrimmer ühendab endas mitmeid olulisi omadusi, mis muudavad aiatööd lihtsamaks ja tõhusamaks.

Laos (saab järeltellida)

Kui otsite võimsat ja usaldusväärset akutrimmerit, siis Makita UR002GZ01 on teie jaoks ideaalne valik. See akutrimmer ühendab endas mitmeid olulisi omadusi, mis muudavad aiatööd lihtsamaks ja tõhusamaks.

Tootekood: UR002GZ01 Kategooria:

Akutrimmer Makita UR002GZ01

Ülimalt efektiivne akutrimmer harjavaba mootori ja ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogiaga.
Akutrimmer millele on lisatud uudne ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogia – tegemist on tööriista sisse ehitatud automaatikaga, mis suurendab või vähendab tööriista võimsust vastavalt tehtava töö iseloomule. Kui tööriist tunnetab, et töö tegemiseks pole nii palju võimsust vaja, vähendab ta pöörlemiskiirust ja võimsust, samal ajal pikendades akude tööaega. 3 erinevat valitavat pöörlemiskiirust ja reevers liikumine kinni jäänud/kiilunud trimmipea/lõiketera puhastamiseks/vabastamiseks heinast. Ergonoomiline käepide mugavaks kasutamiseks. Väga madal müratase – võimaldab masinat kasutada ka varahommikutel, avalikes kohtades, koolide ja haiglate läheduses, puhkekodudes ja hotellide läheduses. Z-versioon: Aku ja laadijata mudel.

Kui otsite võimsat ja usaldusväärset akutrimmerit, siis Makita UR002GZ01 on teie jaoks ideaalne valik. See akutrimmer ühendab endas mitmeid olulisi omadusi, mis muudavad aiatööd lihtsamaks ja tõhusamaks.

Active Feedback sensing Technology (AFT)

Makita AFT lülitab tööriista mootori automaatselt välja kui kasutatav tööriistatarvik peaks töödeldavas materjalis äkiliselt peatuma

ADT tehnoloogia – Automaatne võimsuse reguleerimine

Makita UR002GZ01-l on uudne ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogia. See on tööriista sisse ehitatud automaatika, mis kohandab võimsust vastavalt töö iseloomule. Kui trimmer tunnetab, et tööks pole nii palju võimsust vaja, vähendab ta pöörlemiskiirust ja võimsust, pikendades samal ajal akude tööaega. See tähendab, et saate teha rohkem tööd ühe laadimisega.

Kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor

Akutrimmer Makita UR002GZ01 on harjavaba mootoriga, mis tagab pika tööea ja vähese hoolduse vajaduse. See mootor pakub maksimaalset võimsust 550 W, võimaldades teil hõlpsasti trimmida muru ja põõsaid.

XPT – Ekstreemne kaitsetehnoloogia

Akutrimmer Makita UR002GZ01 on varustatud XPT (Extreme Protection Technology) tehnoloogiaga, mis kaitseb tööriista tolmu ja vee eest. See muudab selle sobivaks ka karmides töökohatingimustes.

Aku kaitse

Akutrimmer Makita UR002GZ01’l on aku kaitsesüsteem, mis kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest. See tagab aku pikema eluea ja parema jõudluse.

Tehnilised andmed

 • Pinge: 40 V
 • Akukeemia: Li-ion
 • Maksimaalne võimsus: 550 W
 • Pööretearv: 0 – 3500 / 5300 / 6500 min⁻¹
 • Lõikelaius: 230 – 350 mm
 • Spindlikeere: M10 x 1.25 LH
 • Käepideme tüüp: U
 • Toote kaal: 4,0 kg
 • Toote kaal koos akuga: 4,6 – 5,9 kg
 • Toote mõõdud (P x L x K): 1802 x 630 x 500 mm
 • Tamiili läbimõõt: 2,0 mm

Helivõimsus ja vibratsioon

 • Helivõimsuse tase (LWA): 85,3 – 89,7 dB(A)
 • Helirõhu tase (LpA): 72,2 – 74,4 dB(A)
 • Määramatu müra (K faktor): 0,7 – 1,9 dB(A)
 • Vibratsioonitase (3 teljel): ≤ 2,5 m/sec²
 • Määramatu vibratsioon (K faktor): 1,5

Akutrimmer Makita UR002GZ01 on suurepärane valik professionaalidele ja koduaednikele, kes hindavad kvaliteeti, tõhusust ja mugavust. See akutrimmer teeb aiatööd lihtsaks ja nauditavaks!

Makita akutrimmerid

on tuntud oma kvaliteedi, vastupidavuse ja tõhususe poolest. Siin on mõned põhjused, miks need on head valikud aiatöödeks:

 1. Harjavaba Mootor: Makita akutrimmeritel on harjavaba mootor, mis tagab pikema tööea ja vähese hoolduse vajaduse. See mootor pakub võimsust, mis võimaldab hõlpsasti trimmida muru ja põõsaid.
 2. ADT Tehnoloogia: Uudne ADT (Automatic Torque Drive) tehnoloogia kohandab võimsust vastavalt töö iseloomule. Kui trimmer tunnetab, et tööks pole nii palju võimsust vaja, vähendab ta pöörlemiskiirust ja võimsust, pikendades samal ajal akude tööaega.
 3. XGT 40V Seeria: Makita uus 40V seeria, mida nimetatakse XGT-ks, pakub veelgi suuremat võimsust ja jõudlust. Need kõrgepinge tooted rivaliseerivad nii juhtmega tööriistade kui ka gaasiseadmetega. XGT akud on varustatud tehnoloogiaga, mis kaitseb ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest.
 4. Mitmekülgsus: Makita akutrimmerid on kerged ja sobivad ideaalselt müratundlike piirkondade hooldamiseks, nagu koolid, haiglad ja hotellid. Samuti on neil reguleeritav käepide ja pöörduv lõikepea, mis muudab töö mugavaks ja lihtsaks.
 5. Kvaliteet ja Usaldusväärsus: Makita on tuntud oma kvaliteetsete tööriistade poolest. Nende akutrimmerid ei ole erandiks ja pakuvad usaldusväärset jõudlust.
 6. Lisavarustust vaata siit.

Kokkuvõttes on Makita akutrimmerid suurepärased valikud nii professionaalidele kui ka koduaednikele, kes hindavad kvaliteeti, tõhusust ja mugavust. Uus 40V XGT seeria pakub veelgi rohkem võimsust, muutes aiatööd lihtsaks ja nauditavaks!

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

40

Komplektis tööorgan

Rohuketas, trimmipea

Pööretearv (p/min)

3500, 5300, 6500

Seadistatavad pöörded

JAH

Lõikelaius (cm)

23, 25.5, 35

Kaal (kg)

4.0

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Suunavahetus

JAH

Harjavaba mootor

JAH

Elektriline pidur

JAH

Traksid / kanderihm

JAH

Võimsus (kw)

0.55