Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutrimmer STIHL FSA 86 R PRO

Kuumakse alates 7.79 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

299.00

Akutrimmer STIHL FSA 86 R PRO on väga kerge, vaikne, võimas, kaasaegse disainiga ja sujuva kiirusega PRO seeria akutoitel töötav murutrimmer, mis on varustatud AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipeaga ja mille lõikekaar on 350 mm. NB! Aku ja laadijata mudel.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutrimmer STIHL FSA 86 R PRO on väga kerge, vaikne, võimas, kaasaegse disainiga ja sujuva kiirusega PRO seeria akutoitel töötav murutrimmer, mis on varustatud AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipeaga ja mille lõikekaar on 350 mm. NB! Aku ja laadijata mudel.

Tootekood: FA050115704 Kategooria:

Akutrimmer STIHL FSA 86 R PRO

Akutrimmer STIHL FSA 86 R PRO on väga kerge, vaikne, võimas, kaasaegse disainiga ja sujuva kiirusega PRO seeria akutoitel töötav murutrimmer, mis on varustatud AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipeaga ja mille lõikekaar on 350 mm. Uue nailonjõhvi saab trimmipeasse paigaldada ilma korpust avamata. Jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda. Trimmeril on praktiline distantsklamber (taimekaitse traat), mis võimaldab hõlpsasti niita puid, põõsaid või esemeid kahjustamata. Murutrimmer sobib hästi kasutamiseks suuremas aias, talumajapidamises ja haljastuses.

NB! Aku ja laadija ei kuulu komplekti. Vaata STIHL PRO seeria akusid ja laadijaid SIIT.

STIHLi harjavaba elektrimootor (EC) on väga energiasäästlik, kerge ja kompaktne. See töötab vaikselt, tekitab väga madalaid vibratsioone ega vaja hooldust. Kummist kattega ergonoomiline töökäepide ja tugev alumiiniumvõll. Käepideme korpuses oleva aasa abil saab trimmeri seinale riputada. Mootoripöörded on sujuvalt reguleeritav.

Akutrimmer STIHL FSA 86 R PRO Ttööajad vastavalt STIHLi akule:

AP 300 S – tamiil: ~52 min* / PolyCut ~85 min*
AP 500 S – tamiil: ~62 min* / Polycut ~102 min* 

AR 2000L – tamiil: ~185 min* / PolyCut ~300 min*
AR 3000L – tamiil: ~280 min* / PolyCut ~450 min*

*Tööajad optimaalse koormusega

Sujuv kiiruse reguleerimine ja täpne lõikamine

FSA 86 R PRO trimmeri sujuvalt reguleeritavate mootoripööretega saad täieliku kontrolli oma töö üle. AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipea lõikekaar ulatub lausa 350 mm-ni, mis tähendab, et suudad korrastada suuri alasid lühikese ajaga. Uue nailonjõhvi paigaldamine on kiire ja lihtne, seda saad teha ilma korpust avamata, mis tähendab, et oled alati töövalmis. Üks suurimaid eeliseid akutrimmer STIHL FSA 86 R PRO juures on selle EC – STIHL harjavaba elektrimootor. See mootor on energiasäästlik, tagades sujuva ja jõulise jõudluse ning vaikse töö. See ei vaja hooldust ning suudab pakkuda sulle pikaajalist kasutusmugavust ilma ebameeldivate vibratsioonide ja mürata.

Väga kerge ja võimas tööriist

Akutrimmer STIHL FSA 86 R PRO kerge kaal ning võimas jõudlus teevad sellest tööriistast ühe parima valiku professionaalsetele aednikuile ja hooldajatele. Kaasaegne disain tagab mitte ainult suurepärase välimuse, vaid ka praktilisuse, mis lihtsustab tööd igas aias. Kui otsid aiatööriista, mis vastaks kõrgeimatele standarditele, on FSA 86 R PRO valik, mis pakub sulle rohkem kui oskad oodata. Jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda.

STIHL kvaliteet

Kui oled otsimas usaldusväärset partnerit oma aia hooldamiseks, on STIHL akutrimmerid kindlasti esmaklassiline valik. Tuntud oma kvaliteedi ja tõhususe poolest on STIHL kujunenud aastakümnete jooksul juhtivaks brändiks muruhooldusseadmete valdkonnas ning nende akutrimmerid ei ole erandiks. STIHL on tuntud oma tipptasemel tehnoloogia ja insenerilahenduste poolest ning see kajastub selgelt ka nende akutrimmerites. Nende trimmerid pakuvad täpseid ja puhtaid lõikeid, mis jätab su aia väljanägemise silmapaistvaks. Kasutades innovatiivseid lõikeorganeid ja täpset konstruktsiooni, saad saavutada professionaalseid tulemusi isegi koduaias.

STIHL akutrimmerid on suurepärane näide sellest, kuidas saab tõhusust ühendada keskkonnasõbralikkusega. Kuna need töötavad akutoitel, ei ole vaja kütust või õli, mis tähendab väiksemat süsinikujalajälge ja vähem õhusaastet. See on oluline samm säästva aiatööriista kasutamise suunas. Üks tüütu aspekt aiatöödel võib olla müra. STIHL akutrimmerid on konstrueeritud nii, et nende müratase oleks võimalikult madal. See tähendab, et saad naabrite ja keskkonna suhtes sõbralikuks jäädes nautida vaiksemaid aiatöösid.

Kokkuvõttes on STIHL akutrimmerid suurepärane valik igale aednikule, olgu tegemist professionaaliga või lihtsalt kirgliku koduaiapidajaga. Nende tipptasemel tulemused, keskkonnasõbralikkus, kasutajamugavus ja mitmekülgsus teevad neist usaldusväärse partneri aiatöödeks. Kui soovid investeerida kvaliteeti, tõhususse ja jätkusuutlikkusse, siis on STIHL akutrimmerid kindlasti esimene valik, mida peaksid kaaluma.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36

Komplektis tööorgan

trimmipea

Kaal (kg)

3.4

Harjavaba mootor

JAH

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Võtmeta reguleeritav käepide

EI

Traksid / kanderihm

EI

Trimmipea / trimmitamiil

2.0mm, Autocut C6-2

Lõikenuga

EI

Saeketas

EI

Laadija komplektis

EI

Aku komplektis

EI