Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO

Kuumakse alates 12.23 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

499.00

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO on kerge, võimas ja vaikne akuga töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud reduktoriga akuvõsalõikur. NB! Aku ja laadijata mudel!

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO on kerge, võimas ja vaikne akuga töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud reduktoriga akuvõsalõikur. NB! Aku ja laadijata mudel!

Tootekood: FA012000002 Kategooriad: ,

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO on kerge, võimas ja vaikne akuga töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud reduktoriga akuvõsalõikur. Sobib suurepäraselt kultuurihoolduse ja valgustuse tegemiseks metsades ning suuremate pindade niitmiseks. Võsalõikuril on STIHLi EC-harjavaba 1,2kw mootor, mis on eriti energiatõhus, kergekaaluline ja väike ning lisaks madala vibratsioonitasemega. Lõikekiirus on reguleeritav kolme erineva kiiruse vahel LED anduriga, millega saate töötada energiasäästlikult. Metallist õhufilter tagab hea jahutuse ja puhtuse EC-harjavabas elektrimootoris ning annab mootorile pika eluea. Madala mürataseme tõttu saate kasutada ka müratundlikes tööpiirkondades. Kasutamisel ei vaja kõrvaklappe.

Tööajad vastavalt STIHLi akule:

AP 300 S – tamiil: ~45-25(max) min* / Murutera  ~100-50(max) min*
AP 500 S – tamiil: ~54-30(max) min* / Murutera  ~120-60(max) min*
AR 2000L – tamiil: ~160-90(max) min* / Murutera ~310-160(max) min*
AR 3000L – tamiil: ~200-130(max) min* / Murutera ~430-240(max) min*

*Tööajad optimaalse koormusega

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO komplekti kuulub:

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO komplekti kuulub kõik vajalik, et saaksite alustada professionaalsete võsalõikamistöödega. Komplekt sisaldab järgmisi tarvikuid:

Universaaltraksid FS
Murutera 260-2, ava 25,4 mm
Trimmipea AUTOCUT C 26-2
* Trimmikaitsekomplekt universaalne
* Rohukettale transportkaitse D255
* Saeketas MZ 200-22, ava 25,4 mm
* Saekettakaitse komplekt 200mm
* Kombivõti võsalõikur STIHL, 19 x 16 mm + torx 27
Kaitseprillid
* Saeketta ja kolmiknoa kinnituskomplekt (mutter, surveseib ja mutrikaitse)
* Kasutusjuhend (EST)

Akuvõsalõikur FSA 135 PRO-le on lisavarustusena saadaval Aku AP 300 S PRO, aku AP 500 S PRO, seljaskantav aku AR 2000 L PRO, akulaadija AL 500 PRO, akulaadija AL 300 PRO ja järjestikuse 4 aku – akulaadija AL 301-4 PRO. Lisaks on saadaval ka 2-plastikteraga trimmipea POLYCUT 28-2, mis võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga. Kasutada võib ka heina ja muru niitmiseks metallist kolmiknuga 250mm. Vaata sobivad tooted!

Tööta energiasäästlikult

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO võimaldab reguleerida lõikekiirust kolme erineva kiiruse taseme vahel LED-indikaatori abil. See võimaldab teil kohandada lõikamise kiirust vastavalt töö nõudmistele, mis tähendab, et saate töötada energiasäästlikult ja pikendada aku tööaega. Selle võsalõikuri madal müratase võimaldab seda kasutada ka müratundlikes tööpiirkondades ilma kõrvaklappideta. See tähendab, et saate oma tööd teha vaikuses ja mugavalt, hoides samal ajal ümbritsevat keskkonda puhtana.

STIHL harjavaba mootor

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO on varustatud STIHLi EC-harjavaba 1,2 kW mootoriga, mis on energiatõhus, kergekaaluline ja kompaktne. Selle mootori eelis seisneb madalas vibratsioonitasemes ja väikeses müratasemes, mis muudab töötamise mugavaks ja vähendab kasutaja väsimust. Lisaks tagab metallist õhufilter hea jahutuse ja mootori puhtuse, mis pikendab mootori eluiga. Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO võimaldab reguleerida lõikekiirust kolme erineva kiiruse taseme vahel LED-indikaatori abil. Metallist õhufilter tagab hea jahutuse ja puhtuse EC-harjavabas elektrimootoris ning annab mootorile pika eluea.  Madala mürataseme tõttu saate kasutada ka müratundlikes tööpiirkondades. Kasutamisel ei vaja kõrvaklappe.

STIHL kvaliteet

Kui oled otsimas usaldusväärset partnerit oma aia hooldamiseks, on STIHL akutrimmerid kindlasti esmaklassiline valik. Tuntud oma kvaliteedi ja tõhususe poolest on STIHL kujunenud aastakümnete jooksul juhtivaks brändiks muruhooldusseadmete valdkonnas ning nende akutrimmerid ei ole erandiks. STIHL on tuntud oma tipptasemel tehnoloogia ja insenerilahenduste poolest ning see kajastub selgelt ka nende akutrimmerites. Nende trimmerid pakuvad täpseid ja puhtaid lõikeid, mis jätab su aia väljanägemise silmapaistvaks. Kasutades innovatiivseid lõikeorganeid ja täpset konstruktsiooni, saad saavutada professionaalseid tulemusi isegi koduaias.

STIHL akutrimmerid on suurepärane näide sellest, kuidas saab tõhusust ühendada keskkonnasõbralikkusega. Kuna need töötavad akutoitel, ei ole vaja kütust või õli, mis tähendab väiksemat süsinikujalajälge ja vähem õhusaastet. See on oluline samm säästva aiatööriista kasutamise suunas. Üks tüütu aspekt aiatöödel võib olla müra. STIHL akutrimmerid on konstrueeritud nii, et nende müratase oleks võimalikult madal. See tähendab, et saad naabrite ja keskkonna suhtes sõbralikuks jäädes nautida vaiksemaid aiatöösid.

Kokkuvõttes on STIHL akutrimmerid suurepärane valik igale aednikule, olgu tegemist professionaaliga või lihtsalt kirgliku koduaiapidajaga. Nende tipptasemel tulemused, keskkonnasõbralikkus, kasutajamugavus ja mitmekülgsus teevad neist usaldusväärse partneri aiatöödeks. Kui soovid investeerida kvaliteeti, tõhususse ja jätkusuutlikkusse, siis on STIHL akutrimmerid kindlasti esimene valik, mida peaksid kaaluma.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36

Komplektis tööorgan

murutera, Saeketas, trimmipea

Kaal (kg)

4.9

Harjavaba mootor

JAH

Kogupikkus (cm)

188

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Võtmeta reguleeritav käepide

JAH

Traksid / kanderihm

Traksid universaalsed

Trimmipea / trimmitamiil

2.4mm, Autocut C26-2

Lõikenuga

Murutera 260mm avaga 25,4mm

Saeketas

Saeketas MZ 200-22 avaga 25,4mm

Laadija komplektis

EI

Aku komplektis

EI