Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk TRIPLE 48”

Kuumakse alates 196.99 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 9990.00€.Current price is: 8790.00€.

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk pöörderaadiuseta niiduk on loodud pakkuma professionaalsetele kasutajatele tõhusust, täpsust ja mugavust igapäevastel niidutöödel. Selle niiduki disain ja funktsioonid on loodud tagamaks suurepärast jõudlust ja vastupidavust nii suurtes maastikes kui ka kitsastes piirkondades. TRIPLE niidutehnoloogia hõlmab endas külg-, tahavi- ja multšimise võimalus.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk pöörderaadiuseta niiduk on loodud pakkuma professionaalsetele kasutajatele tõhusust, täpsust ja mugavust igapäevastel niidutöödel. Selle niiduki disain ja funktsioonid on loodud tagamaks suurepärast jõudlust ja vastupidavust nii suurtes maastikes kui ka kitsastes piirkondades. TRIPLE niidutehnoloogia hõlmab endas külg-, tahavi- ja multšimise võimalus.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Kontakt

Tootekood: 400S Kategooria:

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk pöörderaadiuseta niiduk on loodud pakkuma professionaalsetele kasutajatele tõhusust, täpsust ja mugavust igapäevastel niidutöödel. Selle niiduki disain ja funktsioonid on loodud tagamaks suurepärast jõudlust ja vastupidavust nii suurtes maastikes kui ka kitsastes piirkondades.

Üks olulisemaid omadusi, mis eristab Ferris 400S niidukit teistest, on selle pöörderaadiuseta disain. See võimaldab niidukil teha teravaid pöördeid ja manöövreid isegi väikestes ja kitsastes alades, muutes selle ideaalseks valikuks ebatasase maastiku või takistuste rohketes piirkondades. Pöörderaadiuseta disain annab kasutajale suurema kontrolli ja manööverdusvõime, tagades kiirema ja tõhusama niitmise.

Lisaks pöörderaadiuseta disainile on Ferris 400S varustatud võimsa ja usaldusväärse mootoriga, mis pakub piisavalt jõudu, et saavutada suurepärased niidutulemused igasugustel pindadel. Tänu oma võimekale mootorile suudab see niiduk töötada kogu päeva jooksul ilma jõudluseta langemata, tagades kiire ja tõhusa niitmise isegi suurtes piirkondades.

Niisuguse töövõimega niiduk nõuab ka vastupidavust ja mugavust, et tagada operaatori pikaajaline mugavus ja efektiivsus. Ferris 400S vastab sellele vajadusele tänu oma ergonoomilisele disainile ja mugavatele funktsioonidele. Niiduki juhtpaneel on paigutatud kasutajasõbralikult, võimaldades operaatoril hõlpsasti ligipääsu kõigile vajalikele juhtnuppudele ja lülititele. Lisaks on niiduki iste mugav ja reguleeritav, tagades operaatorile ergonoomilise istumisasendi ja vähendades väsimust pikemaajalisel kasutamisel.

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk on loodud vastupidavast materjalist, mis tagab pikaajalise vastupidavuse ja usaldusväärsuse. Selle konstruktsioon on tugev ja vastupidav, võimaldades tal taluda igapäevaseid kasutamisest tulenevaid koormusi ja vastupidavusnõudeid. Lisaks on niiduk varustatud mitmete turvafunktsioonidega, mis tagavad operaatori ohutuse ja kaitsevad teda võimalike õnnetuste eest.

Kokkuvõttes on Ferris 400S pöörderaadiuseta niiduk ideaalne valik professionaalsetele kasutajatele, kes otsivad tõhusat, vastupidavat ja mugavat niidukit, mis suudab pakkuda suurepäraseid tulemusi igasugustel niidutingimustel. Selle tipptasemel disain ja funktsioonid muudavad selle oluliseks töövahendiks igale professionaalsele niidule.

FERRIS 400S kommertsmuruniiduki mootor:

Kui otsite usaldusväärset ja võimsat niidukit, mis suudab vastu pidada ka kõige nõudlikumates tingimustes, siis on Briggs & Stratton® Commercial Seeria mootoriga varustatud niiduk ideaalne valik. See niiduk pakub tipptasemel jõudlust ja usaldusväärsust igal niidutööl, olles varustatud mitmete muljetavaldavate omadustega.
Üks peamisi omadusi, mis eristab seda niidukit teistest, on selle unikaalne 5-astmeline integreeritud tsüklon õhupuhastamise süsteem, mis on varustatud Briggs & Stratton® Commercial Seeria mootoriga. See süsteem tagab õhu tõhusa filtreerimise, puhastades õhus lendlevast tolmust ja mustusest ning tagades mootori sujuva ja efektiivse töö.
Lisaks jõudlusele pakub see niiduk ka kasutusmugavust. Lihtsasti kasutatav õli väljalasketoru võimaldab kiiret ja puhtat õlivahetust, säästes aega ja tagades mootori optimaalse seisukorra. Tänu sellele funktsioonile saate kiiresti naasta niidutöö juurde, olles samal ajal kindel, et teie niiduk on hooldatud ja valmis pikaks tööpäevaks.

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk jõudlust täiendab ka suur 23-liitrine kütusepaak, mis on varustatud tasemenäidikuga. See võimaldab teil jälgida kütusetasemeid ja tagada, et teie niidukil on alati piisavalt kütust, et teha ära kõik vajalikud niidutööd.

FERRIS 400S niidukorpus:

Ferris on toonud turule tipptasemel niiduki, mis ühendab endas kõrgtehnoloogia ja mitmekülgsuse. Selle niiduki olulisimaks omaduseks on TRIPLE niidutehnoloogia, mis pakub kõikehõlmavat lahendust niitmiseks.
TRIPLE niidutehnoloogia hõlmab endas külg-, tahavi- ja multšimise võimalust, pakkudes kasutajale ulatuslikku valikut niitmise meetodeid vastavalt konkreetsetele vajadustele ja tingimustele. Kas soovite rohu niita ja koguda, multšida või lasta rohul vabalt lennata, see niiduk suudab seda kõike.
Lisaks mitmekülgsusele pakub FERRIS 400S kommertsmuruniiduk ka täpset ja lihtsasti reguleeritavat niidukõrgust. Niidukõrgust saab reguleerida vahemikus 3,8 kuni 11,4 cm, võimaldades kasutajal kohandada niidukõrgust vastavalt muru tingimustele. Lisaks on niidukõrguse reguleerimine tehtud lihtsaks ja täpseks tänu 0,6 cm sammuga seadistusele, mis tagab täpse kontrolli niidukõrguse üle.
Oluliseks komponendiks on ka niiduspindlid. Ferris niiduk on varustatud määritavate valualumiiniumist niiduspindlitega, mis tagavad suurepärase vastupidavuse ja jõudluse. Need niiduspindlid tagavad puhtad ja täpsed niidutulemused igal kasutuskorral.
Lisaks tipptasemel funktsionaalsusele on selle niiduki keevisniidukorpus äärmiselt vastupidav ja vastupidav. See tagab niiduki pikaajalise töökindluse ja vastupidavuse, võimaldades kasutajal keskenduda niitmisele, mitte muretsema niiduki vastupidavuse pärast.

FERRIS 400S veermik ja raam:

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk vedrustussüsteem on mõeldud selleks, et pakkuda sujuvat sõitu igasugustes tingimustes, olles samal ajal vastupidav ja usaldusväärne.

Üks olulisemaid omadusi on patenteeritud vedrustussüsteem, mis oluliselt tõstab operaatori mugavust ja tootlikkust. Esirataste vedrustus koos kiikava esisillaga ja vedruamortisaatoritega tagab sujuva ja stabiilse sõidu ka ebatasastel pindadel. Samuti on tagarataste vedrustus varustatud õõtshoobadega, mis asuvad kiikuval alusvankril, ning suurte reguleeritavate vedruamortisaatoritega, mis tagavad täiendava mugavuse ja stabiilsuse.

Selle niiduki jõudlust täiendavad sõltumatud Hydro-Gear® ZT-3100® veomootorid, mis on varustatud kvaliteetsete komponentidega nagu õlifiltrid, etteandepumbad ja tagasilöögiklapid. Need mootorid pakuvad maksimaalset väändemomenti 474 Nm, tagades niiduki sujuva liikumise ja tõhusa jõudluse igal niidutööl.

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk raamikonstruktsioon on samuti kavandatud vastupidavaks ja töökindlaks. 2.7 mm seinapaksusega metallist C-tunneliga raam tagab niiduki tugevuse ja vastupidavuse ka kõige raskemates tingimustes. Lisaks on niiduki tagaosas tugev kaitseraud, mis kaitseb mootoriruumi ja tagab täiendava kaitse võimalike kahjustuste eest.

Juhtimis- ning mugavusüsteemid:

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk ergonoomiline disain ja mitmed kasutajasõbralikud omadused muudavad niitmise tõeliselt nauditavaks kogemuseks.

Niiduki ruumikas operaatori istekoht on kujundatud nii, et tagada maksimaalne mugavus ja kasutusmugavus. Istekoha juures asuvad ergonoomiliselt paigutatud juhtpaneel ja topsihoidja, mis võimaldavad operaatoril hõlpsasti juhtida niidukit ja hoida enda joogitopsi käepärast. Lisaks on istmel polsterdatud käetuoed, mis pakuvad täiendavat mugavust ja toetust.

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk niidukorpuse tõstmine on tehtud lihtsaks ja mugavaks tänu jalaga opereeritavale süsteemile. See võimaldab operaatoril kiiresti ja hõlpsalt reguleerida niidukorpuse kõrgust vastavalt niidetava ala tingimustele ja nõuetele.

Istme kõrgus on optimeeritud, tagades mugava istumisasendi ja piisava nähtavuse ümbruskonnale. Polsterdatud käetugedega poolkõrge iste tagab mugava istumise ka pikkade niidutööde ajal, samal ajal kui eemaldatav põrandaplaat hõlbustab niidukorpuse hooldust ja ligipääsu rihmale.

Lisaks kõigele eelnevale on selle niiduki varustatud elektrilise PTO rakendamisega, mis võimaldab operaatoril kiiresti ja lihtsalt käivitada niidukorpuse. See omadus suurendab kasutusmugavust ja aitab säästa aega, võimaldades kiiret ja tõhusat niitmist.

FERRIS 400S kommertsmuruniiduk garantii:

  • Masin: 4-aastat/500 tundi , olenevalt kumb enne täitub. Esimesel kahel aastal kehtib garantii olenemata töötundidest.
  • Vedrustus: 5 aastat läbisõidupiiranguta!
  • Veosüsteemile 3 aastane või 300 tunni garantii (kumb täitub enne)
  • Rihmadel, rehvidel, piduriklotsidel, akul, teradel on 90-päevane garantii.

FERRIS on muruniitmise valdkonnas tuntud oma tipptasemel murutraktorite poolest, mis pakuvad professionaalsetele ja koduaednikele võimsust, vastupidavust ja mugavust. Firma tootevalikusse kuuluvad mitmesugused murutraktorid, mis on loodud vastama erinevate kasutajate vajadustele ja eelistustele. FERRIS murutraktorid on tuntud oma innovatiivsete tehnoloogiate ja kvaliteetse konstruktsiooni poolest. Need traktorid on varustatud kõrgelt arenenud mootoritega, mis pakuvad suuremat jõudu ja tõhusust, tagades samal ajal madalama kütusekulu ja vähemad heitgaasid. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud kõrgtehnoloogiliste niidusüsteemidega, mis tagavad ühtlase ja atraktiivse niidutulemuse igasugustel murupindadel. Üks FERRIS murutraktorite peamisi eeliseid on nende mugavus ja kasutusmugavus. Need traktorid on varustatud ergonoomiliselt kujundatud istmete, reguleeritavate juhtpaneelide ja mugavate käetugedega, mis tagavad operaatorile maksimaalse mugavuse ja vähendavad väsimust pikemaajalise niitmise ajal. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud mitmete funktsioonidega, nagu jalaga opereeritavad niidukorpuse tõstesüsteemid, mis muudavad töötamise lihtsaks ja mugavaks. Ohutus on FERRIS murutraktorite oluline omadus. Need traktorid on varustatud mitmete ohutusfunktsioonidega, sealhulgas sertifitseeritud alla lastava turvapuuriga (ROPS), mis tagab operaatori kaitse õnnetusjuhtumite korral. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud integreeritud kinnituspunktidega, mis võimaldavad lisaseadmete turvalist kinnitamist.

Kokkuvõttes on FERRIS murutraktorid ideaalne valik professionaalsetele kasutajatele, kes hindavad tipptasemel jõudlust, vastupidavust ja mugavust. Need traktorid pakuvad suurepärast niidutulemust igasugustel murupindadel ning tagavad operaatorile maksimaalse mugavuse ja ohutuse. Investeerige FERRIS murutraktoritesse ja avastage uus tase muruniitmise kvaliteedis ja efektiivsuses! Vaata teisi Ferrise niidukeid siit.

Töölaius (cm)

122cm / 48''

Tootja

FERRIS

Mootori tootja

Briggs & Stratton

mootori mudel

MOD44 Commercial Series™

Töömaht (cm³)

724

Võimsus (HJ)

23

Võimsus (kw)

17.2

Kütusesüsteem

Karburaator

Käivitus

elektriline

Jahutus

Õhkjahutusega

Kütusepaak (L)

23

Niidukorpus

külgvise, multšimine, tahavise

Lõikekõrgus (mm)

3,8 – 11,4

Niidukorpuse konstruktsioon

3,4 mm keeviskonstruktsioon, metallist katted, pealmine osa täisulatuses topelt konstruktsiooniga, tugevdatud esiserv, ülekattega keevisnurgad

Niidukorpuse tõstesüsteem

Vedruga jalapedaal

PTO sidur

Ogura GT1 sidur (118 Nm)

PTO lülitus

Elektriline

Veosüsteem

Eraldiseisvad Hydro-Gear® ZT-3100® käigukastid

Kiirus edaspidi (km/h)

0 – 12,8

Kiirus tagurpidi (km/h)

0 – 6,4

Kogupikkus (cm)

180

Laius(cm)

Tahavise: 124 – Külgvise: 126 / 155 (suunaja üleval / suunaja all)

Kaal (kg)

369

Iste

polsterdatud käetoed, Poolkõrge

Turvakaar

Mõõteriistad

Kütusenäidik, tunnilugeja

Juhtseadmed / Turvalisus

Istmeloleku tuvastus, neutraali ja seisupiduri kontroll käivitamisel, PTO siduri turvalüliti, Sõltumatud (parem ja vasak) edasi- ja tagasikäiguhoovad stabilisaatoriga

Seisupidur

Integrated käigukasti pidur