Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk 44”

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk on täpne ja võimas muruniiduk, mis on spetsiaalselt loodud tagama ülimat jõudlust ja tõhusust ka kõige nõudlikumates niidutöödes. See pöörderaadiuseta niiduk pakub professionaalsetele kasutajatele tipptasemel funktsioone ja mugavust, muutes niitmise kiireks ja lihtsaks protsessiks. Taha väljaviskega niidukorpus.

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk on täpne ja võimas muruniiduk, mis on spetsiaalselt loodud tagama ülimat jõudlust ja tõhusust ka kõige nõudlikumates niidutöödes. See pöörderaadiuseta niiduk pakub professionaalsetele kasutajatele tipptasemel funktsioone ja mugavust, muutes niitmise kiireks ja lihtsaks protsessiks. Taha väljaviskega niidukorpus.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Kontakt

Tootekood: IS600Z Kategooria:

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk on täpne ja võimas muruniiduk, mis on spetsiaalselt loodud tagama ülimat jõudlust ja tõhusust ka kõige nõudlikumates niidutöödes. See pöörderaadiuseta niiduk pakub professionaalsetele kasutajatele tipptasemel funktsioone ja mugavust, muutes niitmise kiireks ja lihtsaks protsessiks.

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk on varustatud võimsa mootoriga, mis tagab suurepärase jõudluse ja tõhususe igas niidutöös. Sõltuvalt mudelist võib see niiduk olla varustatud erinevate mootoritega, mis pakuvad erinevaid võimsusvõimalusi vastavalt kasutaja vajadustele. FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk unikaalne pöörderaadiuseta disain võimaldab niidukil pöörata kohapeal, tagades täpse ja kontrollitud manööverdusvõime ka piiratud ruumides. See funktsioon muudab niitmise hõlpsaks isegi keerulistes tingimustes, nagu kitsad kõnniteed, aiarajad või haljasalade servad.

iCD™ niidukorpuse tehnoloogia tagab täpse ja ühtlase niidutulemuse igal niidutööl. See innovaatiline tehnoloogia võimaldab niidetaval rohul kauem niidukambris tõusta enne teradega kontakti, tagades parema niidutulemuse ja vähendades lõikejälgi. Lisaks vähendab iCD™ niidukorpuse tehnoloogia ka terade kulumist, pikendades niidukorpuse eluiga.

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk on ehitatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise vastupidavuse ja töökindluse ka kõige raskemates tingimustes. Tugev raam ja kvaliteetsed komponendid tagavad selle, et see niiduk suudab vastu pidada pikaajalisele kasutamisele ja pakkuda tipptasemel tulemusi igas olukorras.

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduki mootor:

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk mootor on varustatud ainulaadse 5-astmelise integreeritud tsüklon õhupuhastamise süsteemiga, mis tagab tipptasemel jõudluse ja puhtama õhu mootorisse. Selle 5-astmeline õhupuhasti on oluline samm edasi mootorisse siseneva õhu puhastamisel, eemaldades tõhusalt õhus lendava tolmu ja saasteained. See tagab mootori optimaalse töötingimuse ka kõige nõudlikumates keskkondades.
Mootori lihtsasti kasutatav õli väljalasketoru võimaldab kiiret ja puhtat õlivahetust ilma keerukate protseduurideta. See funktsioon vähendab oluliselt hooldusele kuluvat aega ja tagab mootori optimaalse jõudluse igas olukorras.

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk mootoril on 22-liitrine kütusepaak, mis on varustatud tasemenäidikuga, tagades suurema autonoomsuse ja kasutusmugavuse. See võimaldab pikemaid töötsükleid ilma sagedase tankimisvajaduseta ning suurendab seeläbi kasutaja tootlikkust.

Briggs&Stratton® Commercial Seeria mootor on ideaalne valik professionaalsetele kasutajatele, kes otsivad tipptasemel jõudlust ja usaldusväärsust oma töövahendisse. Olgu tegemist niiduki, generaatori või muu seadmega, see mootor pakub kõrgetasemelist jõudlust ja vastupidavust igas olukorras.

FERRIS IS600Z niidukorpus:

Taha väljaviskega niidukorpus, millele on tehases paigaldatud multšikaar ja multšivate teradega, pakub optimaalset multšimislahendust enamikes niidutingimustes. See süsteem võimaldab murukamarat hoolikalt purustada, tagades niidetud muru tagasipöördumise mullasse, et toita muru ja säilitada selle tervislik välimus.
Niidukõrgust saab reguleerida vahemikus 3,8 kuni 11,4 cm (1.5” kuni 4.5”) 0,6 cm (.25”) sammuga, võimaldades kasutajal kohandada niidukõrgust vastavalt erinevate niidetavate pindade nõudmistele. See annab kasutajale täpse kontrolli niidukõrguse üle, tagades alati soovitud niidutulemuse.
FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk niidukorpuse ülevalt määritavad valualumiiniumist niiduspindlid tagavad pikaajalise vastupidavuse ja tõhusa niidutulemuse. Need kvaliteetsed niiduspindlid on loodud vastu pidama pikaajalisele kasutusele ning tagama muru lõikamisel sujuva ja ühtlase tulemuse.
Taha väljaviskega niidukorpus koos tehases paigaldatud multšikaare ja multšivate teradega on optimaalne valik neile, kes hindavad tõhusat ja looduslähedast niitmist. Paindlik niidukõrguse reguleerimine ja vastupidavad niiduspindlid tagavad professionaalse niidutulemuse igas olukorras.

FERRIS IS600Z veermik ja raam:

Niiduki esisilla kiikuv konstruktsioon koos vedruamortisaatoritega tagab sujuva sõidu isegi ebatasasel maastikul. See vähendab operaatori väsimust ja tagab mugava töökeskkonna kogu niidutöö ajal. Tagarataste vedrustus on varustatud õõtshoobadega ja suurte reguleeritavate vedruamortisaatoritega, mis tagavad stabiilse ja mugava sõidu. See süsteem vähendab vibratsiooni ja tagab suurepärase haardumise niidetaval pinnasel.
Niiduki liikumist juhivad sõltumatud Hydro-Gear® ZT-3400® veomootorid, mis on varustatud individuaalsete õlifiltrite, etteandepumpade, tagasilöögiklappidega ja suurima väändemomendiga 677 Nm. See tagab sujuva ja võimsa jõudluse igas olukorras.
Niiduki raam on valmistatud 3.05 mm seinapaksusega 38.1 x 50.8 mm keevitatud torust, mis tagab suurepärase vastupidavuse ja stabiilsuse. See konstruktsioon tagab niiduki pikaealisuse ja usaldusväärse töö ka kõige raskemates tingimustes.
Niiduki tagumine kaitseraud on konstrueeritud tugevast materjalist, et kaitsta mootoriruumi löökide eest ja tagada selle turvalisus igas olukorras.

Juhtimis- ning mugavusüsteemid:

Niiduki ruumikas operaatori istekoht on varustatud ergonoomiliselt paigutatud juhtpaneeliga ja topsihoidjaga, tagades mugava ja intuitiivse juhtimise. See võimaldab operaatoril keskenduda niitmisele, ilma et peaks muretsema ebamugavuste pärast.
Niiduk on varustatud sertifitseeritud alla lastava turvakaarega (ROPS), mis tagab operaatori kaitse võimalike kukkumiste või ümberpööramiste korral. See lisab oluliselt tööohutust ja annab operaatorile meelerahu.
Niidukorpuse tõstmine on tehtud lihtsaks ja mugavaks jalaga opereeritava mehhanismiga. See võimaldab operaatoril hõlpsalt reguleerida niidukõrgust ja kohandada niidukorpust vastavalt töötingimustele.
Niiduk on varustatud premium poolkõrge istmega, mis on varustatud polsterdatud käetugede ja turvavööga, tagades optimaalse istmepositsiooni ja mugavuse ka pikaajalisel kasutamisel.
Niidukorpuse hooldamine on tehtud lihtsaks tänu eemaldatavale põrandaplaadile, mis võimaldab hõlpsat ligipääsu niidukorpusele ja rihmale. See vähendab oluliselt hooldusele kuluvat aega ja hoiab niiduki töökorda.
Elektriline PTO rakendamine võimaldab kiiret ja lihtsat käivitamist, tagades niiduki kiire valmisoleku tööks ja sujuva jõudluse.

FERRIS IS600Z kommertsmuruniiduk garantii:

  • Masin: 4-aastat/500 tundi , olenevalt kumb enne täitub. Esimesel kahel aastal kehtib garantii olenemata töötundidest.
  • Vedrustus: 5 aastat läbisõidupiiranguta!
  • Veosüsteemile 3 aastane või 300 tunni garantii (kumb täitub enne)
  • Rihmadel, rehvidel, piduriklotsidel, akul, teradel on 90-päevane garantii.

FERRIS on muruniitmise valdkonnas tuntud oma tipptasemel murutraktorite poolest, mis pakuvad professionaalsetele ja koduaednikele võimsust, vastupidavust ja mugavust. Firma tootevalikusse kuuluvad mitmesugused murutraktorid, mis on loodud vastama erinevate kasutajate vajadustele ja eelistustele. FERRIS murutraktorid on tuntud oma innovatiivsete tehnoloogiate ja kvaliteetse konstruktsiooni poolest. Need traktorid on varustatud kõrgelt arenenud mootoritega, mis pakuvad suuremat jõudu ja tõhusust, tagades samal ajal madalama kütusekulu ja vähemad heitgaasid. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud kõrgtehnoloogiliste niidusüsteemidega, mis tagavad ühtlase ja atraktiivse niidutulemuse igasugustel murupindadel. Üks FERRIS murutraktorite peamisi eeliseid on nende mugavus ja kasutusmugavus. Need traktorid on varustatud ergonoomiliselt kujundatud istmete, reguleeritavate juhtpaneelide ja mugavate käetugedega, mis tagavad operaatorile maksimaalse mugavuse ja vähendavad väsimust pikemaajalise niitmise ajal. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud mitmete funktsioonidega, nagu jalaga opereeritavad niidukorpuse tõstesüsteemid, mis muudavad töötamise lihtsaks ja mugavaks. Ohutus on FERRIS murutraktorite oluline omadus. Need traktorid on varustatud mitmete ohutusfunktsioonidega, sealhulgas sertifitseeritud alla lastava turvapuuriga (ROPS), mis tagab operaatori kaitse õnnetusjuhtumite korral. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud integreeritud kinnituspunktidega, mis võimaldavad lisaseadmete turvalist kinnitamist.

Kokkuvõttes on FERRIS murutraktorid ideaalne valik professionaalsetele kasutajatele, kes hindavad tipptasemel jõudlust, vastupidavust ja mugavust. Need traktorid pakuvad suurepärast niidutulemust igasugustel murupindadel ning tagavad operaatorile maksimaalse mugavuse ja ohutuse. Investeerige FERRIS murutraktoritesse ja avastage uus tase muruniitmise kvaliteedis ja efektiivsuses! Vaata teisi Ferrise niidukeid siit.

Töölaius (cm)

112cm / 44''

Tootja

FERRIS

Mootori tootja

Briggs & Stratton

mootori mudel

MOD44 Commercial Series™

Töömaht (cm³)

724

Võimsus (HJ)

25

Võimsus (kw)

18.7

Kütusesüsteem

Karburaator

Käivitus

elektriline

Jahutus

Õhkjahutusega

Kütusepaak (L)

22

Niidukorpus

Tahavise/multšikaar

Lõikekõrgus (mm)

3,8 – 11,4

Niidukorpuse konstruktsioon

3,4 mm keeviskonstruktsioon, metallist katted, pealmine osa täisulatuses topelt konstruktsiooniga, tugevdatud esiserv, ülekattega keevisnurgad

Niidukorpuse tõstesüsteem

Vedruga jalapedaal

PTO sidur

Warner CMS sidur (271 Nm)

PTO lülitus

Elektriline

Veosüsteem

Eraldiseisvad Hydro-Gear® ZT-3400® käigukastid

Kiirus edaspidi (km/h)

0 – 14,5

Kiirus tagurpidi (km/h)

0-8

Kogupikkus (cm)

203

Laius(cm)

117

Kaal (kg)

418

Iste

Poolkõrge, Turvavöö

Turvakaar

Allaklapitav

Mõõteriistad

Kütusenäidikud, tunnilugeja

Juhtseadmed / Turvalisus

Istmeloleku tuvastus, neutraali ja seisupiduri kontroll käivitamisel, PTO siduri turvalüliti, Sõltumatud (parem ja vasak) edasi- ja tagasikäiguhoovad stabilisaatoriga

Seisupidur

Integrated käigukasti pidur