Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk TRIPLE 52”/61”

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk pakub tipptasemel niidutulemust ja kasutajamugavust tänu innovaatilistele tehnoloogiatele ja nutikatele lahendustele. TRIPLE niidutehnoloogia pakub mitmekülgseid niiduvõimalusi, sealhulgas külgviset, tahaviset ja multšimisvõimalust.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk pakub tipptasemel niidutulemust ja kasutajamugavust tänu innovaatilistele tehnoloogiatele ja nutikatele lahendustele. TRIPLE niidutehnoloogia pakub mitmekülgseid niiduvõimalusi, sealhulgas külgviset, tahaviset ja multšimisvõimalust.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Kontakt

Tootekood: ISX2200Z_ Kategooria:

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk

Veeda üks päev ISX™ 2200 niidukiga ja Sa näed, kuidas meie patenteeritud vedrustuse tehnoloogia muudab aeglase ja raputava sõidu nauditavaks ja mugavaks ning samal ajal kiireks. TRIPLE niidutehnoloogia niidukorpusega saad Sa ühte komplekti paigutatud väga mitmekülgse tööriista.

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk on ekstraklassist tõhus tööloom nii professionaalile kui ka eriti nõudlikule kodukasutajale. Vanguard® EFI mootor koos Oil GuardTM Süsteemiga on kütusesäästlik ning omab pikendatud hooldusintervalle. 2-rihma süsteemiga niidukorpus on disainitud pikendama rihmade eluiga, mis säästab hoolduskulusid ja on kaetud 3-aastase või 300 tunnise piiratud garantiiga.

Sellel tipptasemel niidukil on kombineeritud võimsus, tõhusus ja vastupidavus, et tagada professionaalne tulemus igal niitmisel. Terve süsteem reageerib ka kõige ebatasasemal maastikul peenelt ja täpselt juhtimisele, pehmendades raputamist ja vähendades nii juhi kui ka operaatori stressi. iCD™ Niidusüsteem ja pikaealised valumalmist määritavad niiduspindlid. See masin on tõeline tööloom ka karmides tingimustes. FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk on varustatud muljetavaldava 52/61-tollise TRIPLE niiduseadmega, mis võimaldab teil katta suuri alasid kiiremini ja tõhusamalt. Selle kolme lõiketeraga süsteem tagab suurepärase lõiketulemuse, jättes teie muru ühtlaseks. Lisaks on see varustatud võimsa  810cc mootoriga, mis pakub piisavalt jõudu ka kõige raskemateks ülesanneteks, muutes keerukate piirkondade niitmise lihtsaks ja kiireks. TRIPLE iCD™ – Seadistatav niidukorpus: tahavise, külgvise, multšimine ja multšivad terad. FERRIS ISX2200Z  on loodud arvestades kasutaja mugavust ja ergonoomikat. Sellel on reguleeritav iste, mis tagab optimaalse istumisasendi, vähendades väsimust, mis on oluline suuremahulise niitmiste korral. Lisaks on varustatud intuitiivse juhtimissüsteemiga, mis muudab masina kasutamise lihtsaks ja nauditavaks.

Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk on loodud vastu pidama aastatepikkusele intensiivsele kasutamisele. Tugev konstruktsioon ja vastupidavad komponendid tagavad selle töökindluse ka kõige nõudlikumates tingimustes. Lisaks on see varustatud tipptasemel hooldussüsteemiga, mis tagab selle pikaajalise jõudluse ja minimaalse hooldusvajaduse. See kommertsmuruniiduk pakub mitmekülgsust ja funktsionaalsust, mis muudavad selle ideaalseks valikuks mitmesugusteks niitmistöödeks. Olgu tegemist suurte muruala või keerukate maastikega, FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk suudab neid kõiki hõlpsasti hallata. Lisaks on see varustatud mitmete lisafunktsioonidega, sealhulgas LED-tuled, mis tagavad suurepärase nähtavuse ka hämarates tingimustes. Kokkuvõttes pakub FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk tipptasemel jõudlust, mugavust ja vastupidavust, muutes selle parimaks valikuks professionaalsetele niitmistöödele. Olgu tegemist suurte ärikinnistute, parkide või spordiväljakutega, see niiduk tagab alati suurepärase tulemuse ja usaldusväärse jõudluse. Investeerige FERRIS ISX2200Z-sse  ja avastage uus tase muruniitmise kvaliteedis ja efektiivsuses!

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduki mootor:

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk on loodud pakkuma professionaalsetele kasutajatele ületamatut jõudlust ja töökindlust. Varustatud tipptasemel omadustega, tagab see niiduk teile sujuva ja efektiivse niidutulemuse igas olukorras. FERRIS ISX2200Z on varustatud Vanguard® EFI mootoriga, mis pakub madalamat kütusekulu, suuremat võimsust ja koormustaluvust ning optimeeritud käivitust. See mootor on loodud tagama teile suurepärast jõudlust ning säästma teie aega ja ressursse. Vanguard® Oil Guard™ süsteem kaitseb mootoriõli ülekuumenemise eest, pikendades õlivahetuse intervalli kuni 500 tunnini. See tähendab kiiremat, kergemat ja puhtamat õlivahetust, vähendades seeläbi ajakulu hooldustöödele ning võimaldades teil keskenduda rohkem niitmisele.

Kaheastmeline tööstuslik tsüklonõhufilter tagab puhta õhu ka kõige tolmustes oludes, tagades mootori pikaajalise jõudluse ja tõrgeteta töö. Donaldson® FPG RadialSeal™ filtrisüsteem tagab optimaalse filtreerimise ning kaitseb mootorit kahjulike osakeste eest.
FERRIS ISX2200Z-l on kaks kütusepaaki mahuga 42 liitrit ning kütusetaseme näidikuga kummaski paagis. See tagab pikema tööaja ilma katkestusteta ning suurendab kasutusmugavust ja tööefektiivsust, võimaldades teil keskenduda olulistele niidutöödele.

FERRIS ISX2200Z niidukorpus:

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk pakub tipptasemel niidutulemust ja kasutajamugavust tänu innovaatilistele tehnoloogiatele ja nutikatele lahendustele. iCD™ niidukorpuse tehnoloogia võimaldab niidetaval rohul kauem niidukambris tõusta enne teradega kontakti, tagades parema niidutulemuse. See uuenduslik lähenemine tagab ühtlase ja täpse niidutulemuse, vähendades samal ajal triipude ja lõikejälgede teket.

FERRIS ISX2200Z kasutab TRIPLE niidutehnoloogiat, mis pakub mitmekülgseid niiduvõimalusi, sealhulgas külgviset, tahaviset ja multšimisvõimalust. See võimaldab teil kohandada niidutulemust vastavalt oma eelistustele ja niidetava ala vajadustele, tagades alati optimaalse lõpptulemuse. Niidukõrgus on reguleeritav vahemikus 3,8 kuni 12,7 cm (1.5” – 5”) 0,6 cm (.25”) sammuga, võimaldades teil kohandada niidukõrgust vastavalt erinevatele niidetavatele pindadele ja tingimustele. See tagab alati optimaalse niidutulemuse ja kasutusmugavuse. FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk on varustatud ülevalt määritavate valumalmist niiduspindlitega, mis tagavad töökindluse ja vastupidavuse ka kõige raskemates tingimustes. Need niiduspindlid tagavad sujuva ja tõhusa niidutulemuse ning pikendavad oluliselt terade eluiga.

2-rihmaga niidukorpuse süsteem pikendab rihmade eluiga ja tagab töökindlama niidutulemuse. See süsteem tagab niidukorpuse stabiilsuse ja efektiivsuse, vähendades samal ajal hooldusvajadust ja parandades üldist töökindlust.

FERRIS ISX2200Z on professionaalsete kasutajate jaoks loodud niiduk, mis pakub tipptasemel niidutulemust, vastupidavust ja kasutusmugavust. Investeerige FERRIS ISX2200Z-sse ja saavutage parim tulemus igal niidutööl!

FERRIS ISX2200Z veermik ja raam:

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk on varustatud patenteeritud vedrustuse süsteemiga, mis tõstab oluliselt operaatori mugavust ja tootlikkust, tagades suurepärase niidutulemuse ja töökindluse igas olukorras.

Esirataste sõltumatu vedrustus ForefrontTM süsteemiga, millel on kaks sõltumatut juhtvarda ja suured reguleeritavad vedruamortisaatorid, tagab sujuva ja stabiilse liikumise ka ebatasastel pindadel. See süsteem vähendab märkimisväärselt lööke ja vibratsiooni, tagades samal ajal operaatorile optimaalse mugavuse. Tagarataste vedrustus õõtshoobadega kiikuval alusvankril ja suurte reguleeritavate vedruamortisaatoritega tagab täiustatud manööverdusvõime ja suurema stabiilsuse. See süsteem võimaldab masinal liikuda sujuvalt erinevatel maastikel, hoides samal ajal operaatori mugavustaseme kõrgel.

Sõltumatud Hydro-Gear® ZT-4400™ veomootorid pakuvad tipptasemel jõudlust ja vastupidavust, kumbki mootor on varustatud oma õlifiltriga, etteandepumbaga, tagasilöögiklappidega ja maksimaalse väljundväändega 780 Nm. Need mootorid tagavad sujuva ja tõhusa liikumise igas olukorras. FERRIS ISX2200Z keevitatud 38.1 x 50.8 mm toruraam on valmistatud 3.05 mm seinapaksusega terasest, tagades selle vastupidavuse ja töökindluse ka kõige raskemates tingimustes. Lisaks on masinal tugev tagumine kaitseraud, mis kaitseb mootoriruumi väliste kahjustuste eest.

Juhtimis- ning mugavusüsteemid:

Ruumikas niiduki operaatori koht on varustatud ergonoomiliselt paigutatud juhtpaneeliga, topsihoidja ja panipaigaga. See tagab mugava juurdepääsu kõikidele vajalikele juhtnuppudele ja -lülititele ning võimaldab hoida töövahendeid ja isiklikke esemeid käepärast. FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk on varustatud sertifitseeritud alla lastava turvapuuriga (ROPS), mis pakub operaatorile kaitset õnnetusjuhtumite korral. See tagab tööohutuse ka kõige raskemates tingimustes ning annab operaatorile kindlustunde niidutööde teostamisel.

Niidukorpuse tõstmine on lihtsustatud jalaga opereeritava tõstevedruga süsteemiga, mis võimaldab operaatoril reguleerida niidukõrgust kiiresti ja hõlpsalt vastavalt niidetava ala tingimustele.

FERRIS ISX2200Z iste pakub optimaalset mugavust tänu premium-klassi kõrgele seljatoele, polsterdatud käetugedele ja sissetõmmatavale turvavööle. See tagab operaatorile mugava istumisasendi ka pikkade tööpäevade ajal ning vähendab väsimust ja ebamugavustunnet.

Kabiini eemaldatav põrandaplaat lihtsustab niidukorpuse hooldust ja ligipääsu rihmadele, võimaldades kiiret ja hõlpsat juurdepääsu olulistele komponentidele. Lisaks on masinal integreeritud kinnituspunktid masina ees ja taga, mis võimaldavad operaatoril hõlpsasti kinnitada lisavarustust ja tööriistu.

Elektriline PTO rakendamine tagab kiire ja tõhusa niidukorpuse käivitamise, muutes niidutööd lihtsaks ja efektiivseks.

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk on usaldusväärne partner igal niidutööl, pakkudes tipptasemel mugavust ja töökindlust. Investeerige FERRIS ISX2200Z-sse ja kogege niidutööde uut taset!

Lisavarustus: niidujäätmete koguja, haagisekonks, LED valgustus, teenindustungraud, torkekindlad esirattad jne. Küsi pakkumist.

FERRIS ISX2200Z kommertsmuruniiduk garantii:

  • Masin: 4-aastat/500 tundi , olenevalt kumb enne täitub. Esimesel kahel aastal kehtib garantii olenemata töötundidest.
  • Vedrustus: 5 aastat läbisõidupiiranguta!
  • Niidukorpuse veorihm: 3-aastat (36 kuud) või 300 tundi, mis enne täitub. (Varuosad ja töö esimesel aastal; ainult varuosad teisel ja kolmandal aastal)
  • Hüdraulika veorihmal, rehvidel, piduriklotsidel, akul, teradel on 90-päevane garantii.
  • Mootor: 3-aastat tootja piiratud garantii

FERRIS murutraktorid

FERRIS on muruniitmise valdkonnas tuntud oma tipptasemel murutraktorite poolest, mis pakuvad professionaalsetele ja koduaednikele võimsust, vastupidavust ja mugavust. Firma tootevalikusse kuuluvad mitmesugused murutraktorid, mis on loodud vastama erinevate kasutajate vajadustele ja eelistustele. FERRIS murutraktorid on tuntud oma innovatiivsete tehnoloogiate ja kvaliteetse konstruktsiooni poolest. Need traktorid on varustatud kõrgelt arenenud mootoritega, mis pakuvad suuremat jõudu ja tõhusust, tagades samal ajal madalama kütusekulu ja vähemad heitgaasid. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud kõrgtehnoloogiliste niidusüsteemidega, mis tagavad ühtlase ja atraktiivse niidutulemuse igasugustel murupindadel. Üks FERRIS murutraktorite peamisi eeliseid on nende mugavus ja kasutusmugavus. Need traktorid on varustatud ergonoomiliselt kujundatud istmete, reguleeritavate juhtpaneelide ja mugavate käetugedega, mis tagavad operaatorile maksimaalse mugavuse ja vähendavad väsimust pikemaajalise niitmise ajal. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud mitmete funktsioonidega, nagu jalaga opereeritavad niidukorpuse tõstesüsteemid, mis muudavad töötamise lihtsaks ja mugavaks. Ohutus on FERRIS murutraktorite oluline omadus. Need traktorid on varustatud mitmete ohutusfunktsioonidega, sealhulgas sertifitseeritud alla lastava turvapuuriga (ROPS), mis tagab operaatori kaitse õnnetusjuhtumite korral. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud integreeritud kinnituspunktidega, mis võimaldavad lisaseadmete turvalist kinnitamist.

Kokkuvõttes on FERRIS murutraktorid ideaalne valik professionaalsetele kasutajatele, kes hindavad tipptasemel jõudlust, vastupidavust ja mugavust. Need traktorid pakuvad suurepärast niidutulemust igasugustel murupindadel ning tagavad operaatorile maksimaalse mugavuse ja ohutuse. Investeerige FERRIS murutraktoritesse ja avastage uus tase muruniitmise kvaliteedis ja efektiivsuses! Vaata teisi Ferrise niidukeid siit.

Töölaius (cm)

132 cm / 52'', 155cm / 61''

Tootja

FERRIS

Mootori tootja

Vanguard

Töömaht (cm³)

810

Võimsus (HJ)

28

Võimsus (kw)

20.9

Kütusesüsteem

Elektriline kütuse sissepritse ja Oil Guard™ Süsteem

Käivitus

elektriline

Jahutus

Õhkjahutusega

Kütusepaak (L)

42

Niidukorpus

külgvise, multšimine, tahavise

Lõikekõrgus (mm)

3,8 – 12,7

Niidukorpuse konstruktsioon

3,4 mm keeviskonstruktsioon, metallist katted, pealmine osa täisulatuses topelt konstruktsiooniga, tugevdatud esiserv, ülekattega keevisnurgad

Niidukorpuse tõstesüsteem

Vedruga jalapedaal

PTO sidur

Warner CMS sidur (271 Nm)

PTO lülitus

Elektriline

Veosüsteem

Eraldiseisvad Hydro-Gear® ZT-4400™ käigukastid

Kiirus edaspidi (km/h)

0-18

Kiirus tagurpidi (km/h)

0-8

Kogupikkus (cm)

213.5

Laius(cm)

Tahavise: 136,5 – Külgvise: 142,5 / 176,5 (suunaja üleval / suunaja all), Tahavise: 161,5 – Külgvise: 167,5 / 201,5 (suunaja üleval / suunaja all)

Kaal (kg)

594, 639

Iste

polsterdatud käetoed, Poolkõrge, reguleeritav turvavöö

Turvakaar

Allaklapitav

Mõõteriistad

Kütusenäidikud, mootori seisund, tunnilugeja

Juhtseadmed / Turvalisus

Istmeloleku tuvastus, neutraali ja seisupiduri kontroll käivitamisel, PTO siduri turvalüliti, Sõltumatud (parem ja vasak) edasi- ja tagasikäiguhoovad stabilisaatoriga

Seisupidur

Käigukastisisene märg ketaspidur