Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE 61”/72”

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE on murranguline masin, mis toob teie muruniitmiskogemusele uue mõõtme. Sellel tipptasemel niidukil on kombineeritud võimsus, tõhusus ja vastupidavus, et tagada professionaalne tulemus igal niitmisel. SX3300Z on varustatud muljetavaldava 61/72-tollise Triple niiduseadmega, mis võimaldab teil katta suuri alasid kiiremini ja tõhusamalt. TRIPLE iCD™ – Seadistatav niidukorpus: tahavise, külgvise, multšimine ja multšivad terad.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE on murranguline masin, mis toob teie muruniitmiskogemusele uue mõõtme. Sellel tipptasemel niidukil on kombineeritud võimsus, tõhusus ja vastupidavus, et tagada professionaalne tulemus igal niitmisel. SX3300Z on varustatud muljetavaldava 61/72-tollise Triple niiduseadmega, mis võimaldab teil katta suuri alasid kiiremini ja tõhusamalt. TRIPLE iCD™ – Seadistatav niidukorpus: tahavise, külgvise, multšimine ja multšivad terad.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Kontakt

Tootekood: ISX3300Z_ Kategooria:

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE on murranguline masin, mis toob teie muruniitmiskogemusele uue mõõtme. Sellel tipptasemel niidukil on kombineeritud võimsus, tõhusus ja vastupidavus, et tagada professionaalne tulemus igal niitmisel. SX3300Z on varustatud muljetavaldava 61/72-tollise Triple niiduseadmega, mis võimaldab teil katta suuri alasid kiiremini ja tõhusamalt. Selle kolme lõiketeraga süsteem tagab suurepärase lõiketulemuse, jättes teie muru ühtlaseks. Lisaks on see varustatud võimsa  993cc mootoriga, mis pakub piisavalt jõudu ka kõige raskemateks ülesanneteks, muutes keerukate piirkondade niitmise lihtsaks ja kiireks. TRIPLE iCD™ – Seadistatav niidukorpus: tahavise, külgvise, multšimine ja multšivad terad. FERRIS ISX3300Z on loodud arvestades kasutaja mugavust ja ergonoomikat. Sellel on reguleeritav iste, mis tagab optimaalse istumisasendi, vähendades väsimust, mis on oluline suuremahulise niitmiste korral. Lisaks on varustatud intuitiivse juhtimissüsteemiga, mis muudab masina kasutamise lihtsaks ja nauditavaks.

Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE on loodud vastu pidama aastatepikkusele intensiivsele kasutamisele. Tugev konstruktsioon ja vastupidavad komponendid tagavad selle töökindluse ka kõige nõudlikumates tingimustes. Lisaks on see varustatud tipptasemel hooldussüsteemiga, mis tagab selle pikaajalise jõudluse ja minimaalse hooldusvajaduse. See kommertsmuruniiduk pakub mitmekülgsust ja funktsionaalsust, mis muudavad selle ideaalseks valikuks mitmesugusteks niitmistöödeks. Olgu tegemist suurte muruala või keerukate maastikega, ISX3300Z suudab neid kõiki hõlpsasti hallata. Lisaks on see varustatud mitmete lisafunktsioonidega, sealhulgas LED-tuled, mis tagavad suurepärase nähtavuse ka hämarates tingimustes. Kokkuvõttes pakub FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE tipptasemel jõudlust, mugavust ja vastupidavust, muutes selle parimaks valikuks professionaalsetele niitmistöödele. Olgu tegemist suurte ärikinnistute, parkide või spordiväljakutega, see niiduk tagab alati suurepärase tulemuse ja usaldusväärse jõudluse. Investeerige FERRIS ISX3300Z-sse ja avastage uus tase muruniitmise kvaliteedis ja efektiivsuses!

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE mootor:

Vanguard® EFI mootor on murranguline jõujaam, mis toob kaasa madalama kütusekulu, suurema võimsuse ja vastupidavuse ning optimeeritud käivitamise. Selle elektrooniline gaasi juhtimine võimaldab mootoril kasutada kogu genereeritud võimsust ühtlase niidutera kiiruse saavutamiseks, tagades sellega suurepärase niidutulemuse igal kasutuskorral.  Vanguard® Oil Guard™ süsteem on loodud mootoriõli ülekuumenemise eest kaitsma, pikendades sellega õlivahetuse intervalli muljetavaldavate 500 tunnini. See tähendab kiiremat, kergemat ja puhtamat õlivahetust, vähendades ajakadu hooldusele ja suurendades seeläbi tööaega niitmiseks. Donaldson® FPG RadialSeal™ kaheastmeline tööstuslik tsüklonõhufilter tagab puhta õhu isegi kõige tolmustes oludes, kaitstes mootorit kahjulike osakeste eest ja tagades selle pikaajalise jõudluse. Kaks kütusepaaki kogumahutavusega 42 liitrit ja kütusetaseme näidikuga kummaski paagis. Vanguard® EFI mootoril on madalam kütusekulu, suurem võimsus ja koormustaluvus ning optimeeritud käivitus. Vanguard® Oil Guard™ süsteem kaitseb mootoriõli ülekuumenemise eest tänu millele on õlivahetuse välp 500 tun
Kokkuvõttes võimaldab Vanguard® EFI mootor tänu oma tipptasemel omadustele ja süsteemidele professionaalsetel kasutajatel saavutada suurepäraseid niidutulemusi, tagades samal ajal pikaajalise töökindluse ja efektiivsuse igas olukorras. Investeerige Vanguard® EFI mootorisse ja avastage uus tase muruniitmise võimsuses ja mugavuses!

FERRIS ISX3300Z veermik ja raam:

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE on varustatud patenteeritud vedrustussüsteemiga, mis tõstab oluliselt operaatori mugavust ja tootlikkust, tagades suurepärase niidutulemuse igas olukorras. Esirataste sõltumatu vedrustus Forefront™ süsteemiga on varustatud kahe sõltumatu juhtvarda ja suurte reguleeritavate vedruamortisaatoritega, tagades sujuva ja stabiilse liikumise ka ebatasastel pindadel. See süsteem vähendab oluliselt lööke ja vibratsiooni, tagades samal ajal operaatorile optimaalse mugavuse. ForefrontTM sõltumatu esirataste vedrustus kahe sõltumatu juhtvarda ja suurte reguleeritavate vedruamortisaatoritega. Tagarataste vedrustus õõtshoobadega kiikkuval alusvankril ja suurte reguleeritavate vedruamortisaatoritega tagab täiustatud manööverdusvõime ja suurema stabiilsuse. See süsteem võimaldab masinal liikuda sujuvalt erinevatel maastikel, hoides samal ajal operaatori mugavustaseme kõrgel. Sõltumatutel Hydro-Gear® ZT-5400 Powertrain® veomootoritel on igal mootoril oma õlifilter, etteandepump, tagasilöögiklapid ja maksimaalne väljuv väändemoment 949 Nm. Need mootorid pakuvad tipptasemel jõudlust ja vastupidavust. FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE keevisraam on koostatud 6.35 mm seina paksusega 38.1 x 63.5 mm parimatest tööstuslikest metalltorudest, tagades selle vastupidavuse ja töökindluse ka kõige raskemates tingimustes. Lisaks on masinal tugev tagumine kaitseraud, mis kaitseb mootoriruumi väliste kahjustuste eest.

Juhtimis- ning mugavusüsteemid:

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE viib niidutööde mugavuse ja ohutuse uuele tasemele, pakkudes ruumikat ja ergonoomilist keskkonda ning tipptasemel funktsioone. Niiduki operaatori koht on kujundatud mugavaks ja kasutajasõbralikuks, olles varustatud ergonoomiliselt paigutatud juhtpaneeliga, topsihoidja ja panipaigaga. Lisaks tagab premium kõrge seljatoega iste polsterdatud käetugedega, peatoe ja turvavööga maksimaalse mugavuse ka pikkade tööpäevade ajal. FERRIS ISX3300Z-l on sertifitseeritud alla lastav turvapuur (ROPS), mis tagab operaatori ohutuse ja kaitse õnnetusjuhtumite korral, olles samal ajal stabiilne ja usaldusväärne.
Jalaga opereeritav hüdrauliline niidukorpuse tõstesüsteem muudab niidutööde teostamise lihtsaks ja mugavaks, võimaldades operaatoril kiiresti ja hõlpsalt reguleerida niidukorpuse kõrgust vastavalt vajadusele. Eemaldatav põrandaplaat lihtsustab niidukorpuse hooldust ja ligipääsu rihmadele, tagades kiire ja hõlpsa juurdepääsu olulistele osadele. Lisaks võimaldab elektriline PTO rakendamine operaatoril niidukorpust kiirelt ja mugavalt käivitada.  Integreeritud kinnituspunktid masina ees ja taga tagavad lisavarustuse mugava ja turvalise kinnitamise, võimaldades operaatoril kiirelt ja lihtsalt lisaseadmeid paigaldada. FERRIS ISX3300Z on ideaalne valik professionaalsetele kasutajatele, kes hindavad tipptasemel mugavust, ohutust ja tõhusust niidutööde teostamisel. Investeerige FERRIS ISX3300Z-sse ja koguge kasu selle kvaliteedist ja jõudlusest!

Lisavarustus: niidujäätmete koguja, haagisekonks, LED valgustus, teenindustungraud, torkekindlad esirattad jne. Küsi pakkumist.

FERRIS ISX3300Z kommertsmuruniiduk TRIPLE garantii:

  • Masin: 4-aastat/500 tundi , olenevalt kumb enne täitub. Esimesel kahel aastal kehtib garantii olenemata töötundidest.
  • Vedrustus: 5 aastat läbisõidupiiranguta!
  • Niidukorpuse veorihm: 3-aastat (36 kuud) või 300 tundi, mis enne täitub. (Varuosad ja töö esimesel aastal; ainult varuosad teisel ja kolmandal aastal)
  • Hüdraulika veorihmal, rehvidel, piduriklotsidel, akul, teradel on 90-päevane garantii.
  • Mootor: 3-aastat tootja piiratud garantii

FERRIS murutraktorid

FERRIS on muruniitmise valdkonnas tuntud oma tipptasemel murutraktorite poolest, mis pakuvad professionaalsetele ja koduaednikele võimsust, vastupidavust ja mugavust. Firma tootevalikusse kuuluvad mitmesugused murutraktorid, mis on loodud vastama erinevate kasutajate vajadustele ja eelistustele. FERRIS murutraktorid on tuntud oma innovatiivsete tehnoloogiate ja kvaliteetse konstruktsiooni poolest. Need traktorid on varustatud kõrgelt arenenud mootoritega, mis pakuvad suuremat jõudu ja tõhusust, tagades samal ajal madalama kütusekulu ja vähemad heitgaasid. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud kõrgtehnoloogiliste niidusüsteemidega, mis tagavad ühtlase ja atraktiivse niidutulemuse igasugustel murupindadel. Üks FERRIS murutraktorite peamisi eeliseid on nende mugavus ja kasutusmugavus. Need traktorid on varustatud ergonoomiliselt kujundatud istmete, reguleeritavate juhtpaneelide ja mugavate käetugedega, mis tagavad operaatorile maksimaalse mugavuse ja vähendavad väsimust pikemaajalise niitmise ajal. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud mitmete funktsioonidega, nagu jalaga opereeritavad niidukorpuse tõstesüsteemid, mis muudavad töötamise lihtsaks ja mugavaks. Ohutus on FERRIS murutraktorite oluline omadus. Need traktorid on varustatud mitmete ohutusfunktsioonidega, sealhulgas sertifitseeritud alla lastava turvapuuriga (ROPS), mis tagab operaatori kaitse õnnetusjuhtumite korral. Lisaks on FERRIS traktorid varustatud integreeritud kinnituspunktidega, mis võimaldavad lisaseadmete turvalist kinnitamist.

Kokkuvõttes on FERRIS murutraktorid ideaalne valik professionaalsetele kasutajatele, kes hindavad tipptasemel jõudlust, vastupidavust ja mugavust. Need traktorid pakuvad suurepärast niidutulemust igasugustel murupindadel ning tagavad operaatorile maksimaalse mugavuse ja ohutuse. Investeerige FERRIS murutraktoritesse ja avastage uus tase muruniitmise kvaliteedis ja efektiivsuses! Vaata teisi Ferrise niidukeid siit.

Töölaius (cm)

155cm/61'', 183cm/72''

Tootja

FERRIS

Mootori tootja

Vanguard

Töömaht (cm³)

993

Võimsus (HJ)

40

Võimsus (kw)

29.9

Kütusesüsteem

Elektriline kütuse sissepritse ja Oil Guard™ Süsteem

Käivitus

elektriline

Jahutus

Õhkjahutusega

Kütusepaak (L)

42

Niidukorpus

külgvise, multšimine, tahavise

Lõikekõrgus (mm)

3,8 – 12,7

Niidukorpuse konstruktsioon

3,4 mm keeviskonstruktsioon, metallist katted, pealmine osa täisulatuses topelt konstruktsiooniga, tugevdatud esiserv, ülekattega keevisnurgad

Niidukorpuse tõstesüsteem

Hüdrauliline

PTO sidur

Warner CMS sidur (239 Nm)

PTO lülitus

Elektriline

Veosüsteem

Eraldiseisvad Hydro-Gear® ZT-5400 käigukastid

Kiirus edaspidi (km/h)

0-20

Kiirus tagurpidi (km/h)

0-10

Kogupikkus (cm)

221.5

Laius(cm)

Külgvise: 167,5 / 201,5 (suunaja üleval / suunaja all), Külgvise: 194,5 / 228,5 (suunaja üleval / suunaja all), Tahavise 161,5, Tahavise: 188,5

Kaal (kg)

744, 788

Iste

polsterdatud käetoed, Premium kõrge seljatoega, reguleeritav peatugi, reguleeritav turvavöö

Turvakaar

Allaklapitav

Mõõteriistad

Kütusenäidikud, mootori seisund, tunnilugeja

Juhtseadmed / Turvalisus

Istmeloleku tuvastus, neutraali ja seisupiduri kontroll käivitamisel, PTO siduri turvalüliti, Sõltumatud (parem ja vasak) edasi- ja tagasikäiguhoovad stabilisaatoriga

Seisupidur

Käigukastisisene märg ketaspidur