Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lehepuhur STIHL BG 56

Kuumakse alates 8.45 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

329.00

Lehepuhur STIHL BG 56 on ümara puhumistoru ning hea võimsuse-kaalu suhtega bensiinimootoriga lehepuhur.  Ergonoomiline, 2-MIX mootor, kergelt käivitatav, suretusnupp pidevas tööasendis ja lihtsalt hooldatav.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Lehepuhur STIHL BG 56 on ümara puhumistoru ning hea võimsuse-kaalu suhtega bensiinimootoriga lehepuhur.  Ergonoomiline, 2-MIX mootor, kergelt käivitatav, suretusnupp pidevas tööasendis ja lihtsalt hooldatav.

Tootekood: 42410111750 Kategooria:

Lehepuhur STIHL BG 56

Lehepuhur STIHL BG 56 on ümara puhumistoru ning hea võimsuse-kaalu suhtega bensiinimootoriga lehepuhur.  Ergonoomiline, 2-MIX mootor, kergelt käivitatav, suretusnupp pidevas tööasendis ja lihtsalt hooldatav. Kütusepump lihtsustab käivitamist. Puhur, mis sobib nii koduseks kasutuseks kui ka ärihoonete ümbruses koristamiseks.

Mugavus on esikohal

Lehepuhur STIHL BG 56 on varustatud mitmete omadustega, mis tagavad kasutajale suurepärase kasutusmugavuse. Ergonoomiline disain ja 2-MIX mootor teevad puhumise lihtsaks ning kergelt käivitatav mootor ja suretusnupp pidevas tööasendis muudavad töö veelgi mugavamaks. Kütusepump hõlbustab käivitamist, tagades, et olete valmis tööd alustama vaid hetkega.Lehepuhur  STIHL BG 56 pakub kasutajale võimalust hõlpsasti ja efektiivselt hooldada nii koduõue kui ka ärihoonete ümbrust. Selle ümar puhumistoru ja suurepärase võimsuse-kaalu suhtega bensiinimootor tagab tõhusa ja vaevatu koristamise. Tutvustame teile STIHL BG 56 lehepuhurit, mis on loodud lihtsustama teie puhastustöid.

Mitmekülgne ja tõhus 

Lehepuhur STIHL BG 56 on mitmekülgne tööriist, mis sobib ideaalselt nii koduseks kasutuseks kui ka ärihoonete ümbruse koristamiseks. Olenemata sellest, kas peate puhastama muru, lehti, oksi või muud prügi, BG 56 teeb selle ülesande kiireks ja tõhusaks. Lehepuhur STIHL BG 56 komplekti kuulub kasutusjuhend (EST), mis aitab teil puhuri võimalusi paremini mõista ja kasutada. Lisaks on saadaval mitmesugust lisavarustust, mis laiendavad teie puhuri võimekust veelgi. Imukomplekt, purustusnuga, veerennide puhastuskomplekt, puhumistoru lameotsik ja hoolduskomplekt BG56 / Kit 36 on vaid mõned võimalused, mis aitavad teil puhastustöödega toime tulla.

Keskkonnasõbralik valik

STIHL BG 56 lehepuhuril on 2-MIX mootor, mis on tõestuseks STIHLi pühendumusest keskkonnasäästlikkusele ja efektiivsusele. 2-MIX tehnoloogia kasutab ainulaadset 4-kanalilist süsteemi, mis võimaldab põlemisjääkide ja värske kütuse vahele luua puhta õhu padja. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, aidates säästa kütust ja vähendada heitgaase. STIHLi 2-MIX® tehnoloogia tagab kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieralduse võrreldes sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Lehepuhur jõud ja täpsus ühes tööriistas

STIHL BG 56 lehepuhuri tehnilised andmed räägivad enda eest, kinnitades selle võimekust ja kvaliteeti:

  • Töömaht: 27,20 cm³
  • Maksimaalne Õhuhulk: 730 m³/h
  • Maksimaalne Õhu Kiirus: 71 m/s
  • Puhumisjõud: 13 N
  • Mootori Seeria: 2-MIX
  • Kütusepump: JAH
  • Õhufilter: Vilt
  • Vibratsioon Vasak/Parem: 7,5 m/s²
  • Müratase Rõhk/Tugevus: 90/104 dB
  • Kaal: 4,10 kg

Lehepuhur STIHL BG 56 lehepuhur on valmistatud lihtsustamaks teie puhastustöid ning tagama jõudluse ja mugavuse ühes tööriistas. Ükskõik, kas koristate oma koduaias või professionaalselt ärihoonete ümbruses, STIHL BG 56 aitab teil saavutada suurepäraseid tulemusi.

STIHL on tuntud ja lugupeetud bränd lehepuhurite tootmise valdkonnas, pakkudes üle maailma kvaliteetseid ja usaldusväärseid lahendusi aiatöödeks. Ettevõte on olnud üle 90 aasta juhtivaks jõuks välitingimustes kasutatavate seadmete innovatsioonis, disainis ja tehnoloogias ning on teeninud endale maine tippkvaliteedi, tõhususe ja vastupidavuse osas. STIHL lehepuhurid on tuntud oma tipptasemel jõudluse poolest, mis on saavutatud tänu inseneriteadmistele ja tehnoloogilisele arengule. Nende seadmete võimsus ja tõhusus aitavad kasutajatel kiiresti ja tõhusalt hakkama saada suurte lehekogumite ja prahi koristamisega, olgu siis tegemist väikese koduaiaga või suurema maastikuga. Üks STIHL’i lehepuhurite silmapaistvaid omadusi on nende ergonoomiline disain, mis tagab kasutajatele mugava ja vähese pingutusega tööaja. Puhurite kaal ja käepide on hoolikalt tasakaalustatud, et vähendada väsimust ning võimaldada pikemaajalist ja produktiivset kasutamist. STIHL keskendub ka keskkonnasõbralikkusele, integreerides oma lehepuhuritesse uuenduslikku tehnoloogiat, mis vähendab heitgaase ja mürataset. See mitte ainult ei hoolitse meie keskkonna eest, vaid tagab ka naabrite ja kasutajate suurema mugavuse töötamise ajal.

Olgu tegemist koduaia, parkide või suuremate maatükkidega, STIHL’i lehepuhurid on usaldusväärsed partnerid, mis teevad aiatööd kiireks ja lihtsaks. Nende mitmekülgsus, vastupidavus ja tõhusus teevad neist hinnatud abilised igale aednikule ja maastikuhoolde spetsialistile. Mõeldud aednikele, kommunaalhoolduseks, puhastusettevõtetele ja majaomanikele. Kiire käivitamise tehnoloogia on standardvarustuses. Suurte alade puhastamiseks lahtisest rohust ja hekiokstest, lehtedest ning prahist.

Soovitame kasutada kuulmekaitseid ja nägemiskaitseid!

Tootja

STIHL

Töömaht (cm³)

27.2

Maks. Õhuhulk (m³/h)

730

Maks. õhu kiirus (m/s)

71

Puhumisjõud (N)

13

Mootori seeria

2-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

Vilt

Kaal (kg)

4.1

Imemisfunktsioon

JAH

Sobivad tooted…