Lehepuhur STIHL BR 200

Kuumakse alates 14.45 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

599.00

Lehepuhur STIHL BR 200 on kompaktne, suure kasutusmugavusega, kerge ja tõhus STIHLi antivibratsioonisüsteemiga seljaskantav lehepuhur. Suurte alade puhastamiseks lahtisest rohust ja hekiokstest, lehtedest ning prahist.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Lehepuhur STIHL BR 200 on kompaktne, suure kasutusmugavusega, kerge ja tõhus STIHLi antivibratsioonisüsteemiga seljaskantav lehepuhur. Suurte alade puhastamiseks lahtisest rohust ja hekiokstest, lehtedest ning prahist.

Tootekood: 42410111605 Kategooria:

Lehepuhur STIHL BR 200

Lehepuhur STIHL BR 200 on kompaktne, suure kasutusmugavusega, kerge ja tõhus STIHLi antivibratsioonisüsteemiga seljaskantav lehepuhur. Suurte alade puhastamiseks lahtisest rohust ja hekiokstest, lehtedest ning prahist. Mõeldud aednikele, kommunaalhoolduseks, puhastusettevõtetele ja majaomanikele. Kiire käivitamise tehnoloogia on standardvarustuses.  Lehepuhur STIHL BR 200 pakub võimsust ja tõhusust kompaktses ning kerges disainis. See antivibratsioonisüsteemiga seljaskantav lehepuhur on loodud suurte alade puhastamiseks mitmesugustest prahist, olgu selleks lahtine rohi, hekioksad või langevad lehed. Olenemata sellest, kas olete aednik, kommunaalhoolduse spetsialist, puhastusettevõtja või majaomanik, STIHL BR 200 on suurepärane kaaslane puhastustöödes.

Lehepuhur, mis säästab aega

Lehepuhur STIHL BR 200 on varustatud kiire käivitamise tehnoloogia, mis tähendab, et saate tööle asuda ilma pika eelsoojendamise või keeruliste protseduurideta. See säästab teie aega ja tagab, et olete valmis tegutsema vaid hetkega. See antivibratsioonisüsteemiga seljaskantav lehepuhur on loodud suurte alade puhastamiseks mitmesugustest prahist, olgu selleks lahtine rohi, hekioksad või langevad lehed. Olenemata sellest, kas olete aednik, kommunaalhoolduse spetsialist, puhastusettevõtja või majaomanik, STIHL BR 200 on suurepärane kaaslane puhastustöödes.

Keskkonnasõbralik ja säästlik valik

Üks põhjus, miks STIHLi 2-MIX mootorid on eelistatud valik, on nende keskkonnasõbralik ja säästlik disain. 2-MIX tehnoloogia kasutab unikaalset 4-kanali süsteemi, mis võimaldab värskel õhul eraldada põlemisjääkide ja värske kütuse vahele. See vähendab oluliselt kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, tulemuseks on väiksem kütusekulu ja vähem heitgaase. 2-MIX tehnoloogia on STIHLi mootoritele säästlikum ja keskkonnasõbralikum alternatiiv. Suurte alade puhastamiseks lahtisest rohust ja hekiokstest, lehtedest ning prahist. Kasutades STIHLi väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat, luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHLi 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Tööriist, mis vastab ootustele

Lehepuhur STIHL BR 200 tehnilised andmed räägivad enda eest, tõestades selle võimekust ja tõhusust:

 • Töömaht: 27,20 cm³
 • Maksimaalne Õhuhulk: 800 m³/h
 • Maksimaalne Õhu Kiirus: 67 m/s
 • Puhumisjõud: 13 N
 • Mootori Seeria: 2-MIX
 • Kütusepump: JAH
 • Õhufilter: Fliis
 • STIHL Anti-vibratsioonisüsteem: JAH
 • Vibratsioon Vasak/Parem: 3,0 m/s²
 • Müratase Rõhk/Tugevus: 96/103 dB
 • Kaal: 5,70 kg
Võimsus ja kergus ühes

Lehepuhur STIHL BR 200 on tõestuseks, et võimsus ja kergus saavad eksisteerida ühes tööriistas. Olgu vajadus suurte alade puhastamiseks või täpsemate ülesannete täitmiseks, see lehepuhur vastab ootustele ning pakub töökindlust ja kvaliteeti. STIHL BR 200 on tõeliselt tõhus ja usaldusväärne kaaslane teie puhastustöödel.

STIHL on tuntud ja lugupeetud bränd lehepuhurite tootmise valdkonnas, pakkudes üle maailma kvaliteetseid ja usaldusväärseid lahendusi aiatöödeks. Ettevõte on olnud üle 90 aasta juhtivaks jõuks välitingimustes kasutatavate seadmete innovatsioonis, disainis ja tehnoloogias ning on teeninud endale maine tippkvaliteedi, tõhususe ja vastupidavuse osas. STIHL lehepuhurid on tuntud oma tipptasemel jõudluse poolest, mis on saavutatud tänu inseneriteadmistele ja tehnoloogilisele arengule. Nende seadmete võimsus ja tõhusus aitavad kasutajatel kiiresti ja tõhusalt hakkama saada suurte lehekogumite ja prahi koristamisega, olgu siis tegemist väikese koduaiaga või suurema maastikuga. Üks STIHL’i lehepuhurite silmapaistvaid omadusi on nende ergonoomiline disain, mis tagab kasutajatele mugava ja vähese pingutusega tööaja. Puhurite kaal ja käepide on hoolikalt tasakaalustatud, et vähendada väsimust ning võimaldada pikemaajalist ja produktiivset kasutamist. STIHL keskendub ka keskkonnasõbralikkusele, integreerides oma lehepuhuritesse uuenduslikku tehnoloogiat, mis vähendab heitgaase ja mürataset. See mitte ainult ei hoolitse meie keskkonna eest, vaid tagab ka naabrite ja kasutajate suurema mugavuse töötamise ajal.

Olgu tegemist koduaia, parkide või suuremate maatükkidega, STIHL’i lehepuhurid on usaldusväärsed partnerid, mis teevad aiatööd kiireks ja lihtsaks. Nende mitmekülgsus, vastupidavus ja tõhusus teevad neist hinnatud abilised igale aednikule ja maastikuhoolde spetsialistile. Mõeldud aednikele, kommunaalhoolduseks, puhastusettevõtetele ja majaomanikele. Kiire käivitamise tehnoloogia on standardvarustuses. Suurte alade puhastamiseks lahtisest rohust ja hekiokstest, lehtedest ning prahist.

Soovitame kasutada kuulmekaitseid ja nägemiskaitseid!

Tootja

STIHL

Töömaht (cm³)

27.2

Maks. Õhuhulk (m³/h)

800

Maks. õhu kiirus (m/s)

67

Puhumisjõud (N)

13

Mootori seeria

2-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

FLIIS

Anti-vibratsioonisüsteem

Jah

Kaal (kg)

5.7

Sobivad tooted…