Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lehepuhur STIHL BR 700

Kuumakse alates 21.48 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

913.98

Lehepuhur STIHL BR 700 on eriti võimas STIHL lehepuhur, millel on erakordne puhumisvõimsus. Antivibratsioonivastane süsteem.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Lehepuhur STIHL BR 700 on eriti võimas STIHL lehepuhur, millel on erakordne puhumisvõimsus. Antivibratsioonivastane süsteem.

Tootekood: 42820111621 Kategooria:

Lehepuhur STIHL BR 700

Lehepuhur STIHL BR 700 on eriti võimas STIHL lehepuhur, millel on erakordne puhumisvõimsus. Antivibratsioonivastane süsteem, laiad ergonoomilise kujuga õlarihmad ja puusavöö tagavad suurepärase kasutusmugavuse. 1,31 l/h kütusetarbimisega on omas klassis üks säästlikumaid ja võimsamaid puhureid. Puhumisjõud 35 N, maksimaalne õhuhulk 1860 mᵌ/h, maksimaalne õhukiirus 88 m/s. Kergete liigutustega on lihtne muuta puhumistoru pikkust ja reguleerida käepidet. Kui töötate pikemat aega kaardus düüsidega, on soovitatav kasutada kahekäe käepidet, mis on saadaval lisavarustusena.
Puhur sobib nii kodu kui ka ärihoonete ümbruse koristamiseks ning parkide ja staadionite puhastamiseks. Sobib liiva, kergkruusa, lehtede, lahtise lume ja muu lendleva mustuse koristamiseks.

Soovitame kasutada kuulmekaitseid ja nägemiskaitseid!

Võimsus, mida on tunda

Lehepuhur STIHL BR 700 lehepuhur paistab silma oma erakordse puhumisvõimsusega. Selle võimas 4-taktiline seguküttel töötav mootor tagab muljetavaldava puhumisjõu ja efektiivsuse. Olgu tegemist lehtede, kergkruusa või lahtise lumega, BR 700 on teie partner, kes muudab tüütud puhastustööd lihtsaks ja kiireks. STIHL BR 700 lehepuhur on tuntud oma võimsuse, puhumisvõimsuse ja kasutusmugavuse poolest. See on tööriist, mis suudab vastu seista nii koduaias kui ka professionaalses keskkonnas nõudlikele ülesannetele.

Kasutusmugavus ennekõike

Töötamine lehepuhur STIHL BR 700 -ga on tõeline nauding tänu selle antivibratsioonivastasele süsteemile, laiadele ergonoomilise kujuga õlarihmadele ja puusavööle. Need omadused aitavad leevendada koormust teie kehale, võimaldades teil keskenduda tööle ning teha pikemaid tööpäevi ilma väsimuseta. STIHLi antivibratsioonisüsteemiga puhuritel on minimaalne mootorivibratsioon, mis vähendab kasutaja kätele kanduvat koormust. See omadus võimaldab teha pikemaid tööpäevi ilma väsimuseta ning tagab pikaajalise töökindluse. STIHL BR 700 on tõeline võimsuse ja mugavuse sümbioos, mis viib teie puhastustööd uuele tasemele. Selle kvaliteet, tõhusus ja kasutusmugavus muudavad selle tööriista vältimatuks igale nõudlikule kasutajale.

Tõhusus ja ökonoomsus ühes

1,31 l/h kütusetarbimisega kuulub BR 700 omas klassis ühe säästlikuma ja võimsama lehepuhuri hulka. Selle puhumisjõud 35 N, maksimaalne õhuhulk 1860 m³/h ja maksimaalne õhukiirus 88 m/s muudavad selle tõeliselt tõhusaks ja mitmekülgseks tööriistaks. STIHLi revolutsiooniline 4-MIX® mootor ühendab endas nii kahe- kui ka neljataktiliste mootorite parimad omadused. See mootor kasutab uut 4-MIX® küttesegu, tagades suurepärase jõudluse, madala mürataseme, väikese kütusekulu ja minimaalsed heitgaasid. Töö alustamine on hõlbus tänu kütusepumbale, mis tagab kiire ja lihtsa käivituse.

Kohandatav tööprotsess

Kergete liigutustega saate muuta lehepuhur STIHL BR 700 puhumistoru pikkust ning reguleerida käepidet, tagades optimaalse ergonoomia ja mugavuse. Kui töötate pikemat aega kaardus düüsidega, soovitame kahekäe käepidet, mis on saadaval lisavarustusena. STIHL BR 700 on mitmekülgne lehepuhur, mis sobib nii koduõue kui ka ärihoonete ümbruse puhastamiseks. Lisaks on see suurepärane abivahend parkide, staadionite ja suurte platside puhastamisel. Erinevad pinnaselemendid, nagu liiv, kergkruus, lehed ja lendlev mustus, ei ole sellele lehepuhurile probleemiks. BR 700 lehepuhuri lisavarustuses on saadaval ka kahekäepide, puhumistoru lameotsik ja hoolduskomplekt. See lisavarustus tagab, et olete valmis igaks väljakutseks ja et teie tööriist püsib tipptasemel.

STIHL on tuntud ja lugupeetud bränd lehepuhurite tootmise valdkonnas, pakkudes üle maailma kvaliteetseid ja usaldusväärseid lahendusi aiatöödeks. Ettevõte on olnud üle 90 aasta juhtivaks jõuks välitingimustes kasutatavate seadmete innovatsioonis, disainis ja tehnoloogias ning on teeninud endale maine tippkvaliteedi, tõhususe ja vastupidavuse osas. STIHL lehepuhurid on tuntud oma tipptasemel jõudluse poolest, mis on saavutatud tänu inseneriteadmistele ja tehnoloogilisele arengule. Nende seadmete võimsus ja tõhusus aitavad kasutajatel kiiresti ja tõhusalt hakkama saada suurte lehekogumite ja prahi koristamisega, olgu siis tegemist väikese koduaiaga või suurema maastikuga. Üks STIHL’i lehepuhurite silmapaistvaid omadusi on nende ergonoomiline disain, mis tagab kasutajatele mugava ja vähese pingutusega tööaja. Puhurite kaal ja käepide on hoolikalt tasakaalustatud, et vähendada väsimust ning võimaldada pikemaajalist ja produktiivset kasutamist. STIHL keskendub ka keskkonnasõbralikkusele, integreerides oma lehepuhuritesse uuenduslikku tehnoloogiat, mis vähendab heitgaase ja mürataset. See mitte ainult ei hoolitse meie keskkonna eest, vaid tagab ka naabrite ja kasutajate suurema mugavuse töötamise ajal.

Olgu tegemist koduaia, parkide või suuremate maatükkidega, STIHL’i lehepuhurid on usaldusväärsed partnerid, mis teevad aiatööd kiireks ja lihtsaks. Nende mitmekülgsus, vastupidavus ja tõhusus teevad neist hinnatud abilised igale aednikule ja maastikuhoolde spetsialistile.

Tootja

STIHL

Töömaht (cm³)

64.8

Maks. Õhuhulk (m³/h)

1860

Maks. õhu kiirus (m/s)

88

Puhumisjõud (N)

35

Mootori seeria

4-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

Paber

Kaal (kg)

10.8

Sobivad tooted…