Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Makita akusaag DUC254Z

Kuumakse alates 6.44 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

239.00

MAKITA akusaag DUC254Z on kerge, kuid võimas akuasaag koduseks kasutuseks. Sobib ideaalselt puude kärpimiseks ja väikesteks ehitustöödeks. Puudub kiirketipingutus! Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

MAKITA akusaag DUC254Z on kerge, kuid võimas akuasaag koduseks kasutuseks. Sobib ideaalselt puude kärpimiseks ja väikesteks ehitustöödeks. Puudub kiirketipingutus! Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate.

Tootekood: DUC254Z Kategooriad: ,

Makita akusaag DUC254Z

MAKITA akusaag DUC254Z on kerge, kuid võimas akuasaag koduseks kasutuseks. Sobib ideaalselt puude kärpimiseks ja väikesteks ehitustöödeks. Väga kiire. Kerge ja kompaktne akusaag. Elektrooniline pidur maksimaalse tööproduktiivsuse ja turvalisuse saavutamiseks. keti kiirus 0-24.0 m/s, võimaldab lõigata suurema läbimõõduga materjale. Automaatne ketiõlitus. Makita akusaag DUC254Z on varustatud kõrge pöördemomendiga harjavaba mootoriga, pakkudes võimsat lõikamisvõimet, mis konkureerib juba ka bensiinimootoriga kettsaagidega. Kettsae keti kiirus kuni 24 meetrit sekundis, võimaldab sellel juhtmeta kettsaega hõlpsalt toime tulla ka raskete lõiketöödega. See sobib suurepäraselt nii professionaalidele kui ka suuremateks kodusteks projektideks. Puudub kiirketipingutus!

Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate.
Akusid ning laadijaid vaata siit.

Kasutajasõbralik disain

Makita akusaag DUC254Z on disaininud, arvestades just kasutaja mugavust. Ergonoomiline pehme käepide vähendab kasutaja väsimust, muutes selle ideaalseks ka pikaajaliseks järjestikuseks kasutamiseks. Harjavaba mootoriga ja automaatse ketiõlitusega akusaag. Tänu oma kergusele ja väiksusele ning suurele keti kiirusele, sobib saag laiale kasutajaskonnale paljude erinevate tööde teostamiseks. Ketiõli taseme jälgimine ja lisamine on lihtne ja mugav, sest õlipaak on läbikumav ning täiteava kork avaneb ja sulgub tööriistavabalt.

Makita akusaag DUC254Z olulised eelised

  • Automaatne ketiõlitus
  • Tänu kompaktsele konstruktsioonile on saag lihtsasti käsitsetav.
  • Extreme Protection Technology (XPT) tööriist on kaitstud tolmu ja niiskuse eest, mis tähendab, et tööriistaga on võimalik töötada ka väga karmides tingimustes.
  • Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest
  • Tänu kompaktsele konstruktsioonile on saag lihtsasti käsitsetav.
  • Kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor
Täiustatud funktsioonid

Makita jaoks on ohutus esmatähtis. Makita akusaag DUC254Z on varustatud elektrilise ketipiduriga, mis peatab koheselt keti pöörlemise, kui päästik vabastatakse. See funktsioon tagab maksimaalse kasutaja kaitse, vähendades võimalike õnnetuste ja vigastuste riski. Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest. Makita akusaag DUC254Z on täiustatud XPT tehnoloogiaga (Extreme Protection Technology), ehk  tööriist on kaitstud tolmu ja niiskuse eest, mis tähendab, et tööriistaga on võimalik töötada ka väga karmides tingimustes.

Lisainformatsioon

Kompaktne akusaag erinevateks lõiketöödeks aias. Uus tööriistavaba ketivahetus võimaldab ketti kiiresti ja lihtsalt vahetada, seda lihtsalt hooba lahti keerates ja uuesti kinni keerates, samaaegselt reguleeritakse automaatselt ka saeketi pinget. Makita akusaag DUC306z kasutab võimsat MAKITA 18V LXT liitiumioonakut, mis on tuntud pikendatud tööajakava ja kiire laadimisvõime poolest. Aku kaitsevooluringi abil võite olla kindel, et teie aku on kaitstud ülekoormuse, ülelaadimise ja ülekuumenemise eest, tagades selle vastupidavuse ja soorituse aja jooksul.

LXT süsteemiga nihutab Makita juhtmevaba tehnoloogia piire. Alates harjavabade mootorite pakkumisest, mis annavad rohkem võimsust ja pikemat tööaega kuni edasijõudnud elektrooniliste juhtimissüsteemideni, mis optimeerivad sooritusvõimet, on iga tööriist konstrueeritud pakkuma ületamatut tõhusust ja usaldusväärsust. Makita on tuntud kvaliteedi ja vastupidavuse poolest ning 18 VLXT seeria ole selles osas erand. Iga tööriist on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, tagades pikaajalise  seadme eluea isegi rasketes töötingimustes.  Makita LXT süsteemi tugev konstruktsioon tagab, et saate oma tööriistadele kindel olla ega vaja sagedast väljavahetamist. Makita 18V LXT  üks peamisi eeliseid on selle unikaalne disain, mis võimaldab ühilduvust tööriistade ja akude vahel. Kui investeerite Makita 18V LXT platvormi, saate kasutada sama 18V LXT akut kõikide ühilduvate tööriistade puhul, vähendades kulusid ja kõrvaldades vajaduse hakkama saada mitme erineva akuplatvormiga. See paindlikkus tagab, et teil on igale ülesandele sobiv õige tööriist, ilma juhtmete piiranguteta.

Makita LXT seeria pakub laia valikut juhtmevabasid tööriistu, mis muudab selle ideaalseks lahenduseks kõikidele teie projektidele, olgu need siis suured või väikesed. Alates puuridest, löögiga kruvikeerajatest ja ketassaagidest kuni nurklihvijate, taldlihvijate ja puhuriteni ehitustehnikas kuni oksasaagidest lehepuhuriteni aiatehnikas, katab LXT seeria praktiliselt kõik võimalikud rakendused, mida ette kujutada võite. Olgu teie töö valdkonnaks ehitus, puidutöötlemine või metallitöö või eramaja omanik, Makita 18V LXT seerial on teie jaoks õige tööriist.

Tootja

MAKITA

Aku / seeria

LXT MAKITA 18V

Aku pinge (V)

18

Kaal (kg)

2.8

Harjavaba mootor

JAH

Ketipidur

JAH

Keti kiirus (m/s)

24

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kiirketipinguti

Ei

Sobivad tooted…