Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Makita akusaag DUC307Z

Kuumakse alates 8.25 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

319.00

MAKITA akusaag DUC307Z on kerge, kuid võimas akuasaag kasutamiseks puuseppadel ja kodukasutajatel väiksemateks ehitustöödeks. Sobib ideaalselt ka väiksemateks aia- ja ehitustöödeks. Makita akusaag DUC307 on suurepärane valik kui vajatakse tõhusat lõiget ja oodatakse maksimaalset kasutusmugavust. Suurenenud pöördemoment tänu käigu vähendamise mehhanismile. Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

MAKITA akusaag DUC307Z on kerge, kuid võimas akuasaag kasutamiseks puuseppadel ja kodukasutajatel väiksemateks ehitustöödeks. Sobib ideaalselt ka väiksemateks aia- ja ehitustöödeks. Makita akusaag DUC307 on suurepärane valik kui vajatakse tõhusat lõiget ja oodatakse maksimaalset kasutusmugavust. Suurenenud pöördemoment tänu käigu vähendamise mehhanismile. Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate.

Tootekood: DUC307Z Kategooriad: ,

Makita akusaag DUC307Z

MAKITA akusaag DUC307Z on kerge, kuid võimas akuasaag kasutamiseks puuseppadel ja kodukasutajatel väiksemateks ehitustöödeks. Sobib ideaalselt ka väiksemateks aia- ja ehitustöödeks. Makita akusaag DUC307Z on suurepärane valik kui vajatakse tõhusat lõiget ja oodatakse maksimaalset kasutusmugavust. Tagasilöögi kaitse ja elektrooniline pidur maksimaalse tööproduktiivsuse ja turvalisuse saavutamiseks.

Extreme Protection Technology (XPT) – vee- ja tolmukaitse, mis on loodud tagama vastupidavuse veele ja tolmule ka karmides töötingimustes. Makita akusaag DUC307Z on varustatud kõrge pöördemomendiga harjavaba mootoriga, pakkudes võimsat lõikamisvõimet, mis konkureerib juba ka bensiinimootoriga kettsaagidega. Makita akusaed tulevad hõlpsalt toime tulla ka raskete lõiketöödega. See sobib suurepäraselt nii professionaalidele kui ka suuremateks kodusteks projektideks. Suurenenud pöördemoment tänu käigu vähendamise mehhanismile.

Tagumise käepideme ergonoomiline disain mugavaks kasutamiseks. Suurenenud pöördemoment tänu käigu vähendamise mehhanismile. Sobiv kasutamiseks puuseppadel ja kodukasutajatel väiksemateks ehitustöödeks.
Komplekti kuulub: seade, saekett, juhtplaat, juhtplaadi kate.

Vaata akusid ja laadijaid siit.

Kasutajasõbralik disain

Makita akusaag DUC307 on disaininud, arvestades just kasutaja mugavust. Tagumise käepideme ergonoomiline disain mugavaks kasutamiseks. Suurenenud pöördemoment tänu käigu vähendamise mehhanismile. Sobiv kasutamiseks puuseppadel ja kodukasutajatel väiksemateks ehitustöödeks. Ergonoomiline pehme käepide vähendab kasutaja väsimust, muutes selle ideaalseks ka pikaajaliseks järjestikuseks kasutamiseks. Lisaks võimaldab tööriista kiirketipingutus süsteem teil teha kiireid ja lihtsaid kohandusi liikvel olles. Harjavaba mootoriga ja automaatse ketiõlitusega akusaag. Tänu oma kergusele ja väiksusele ning suurele keti kiirusele, sobib saag laiale kasutajaskonnale paljude erinevate tööde teostamiseks.

Ketiõli taseme jälgimine ja lisamine on lihtne ja mugav, sest õlipaak on läbikumav ning täiteava kork avaneb ja sulgub tööriistavabalt. Uus tööriistavaba ketivahetus võimaldab ketti kiiresti ja lihtsalt vahetada, seda lihtsalt hooba lahti keerates ja uuesti kinni keerates, samaaegselt reguleeritakse automaatselt ka saeketi pinget. Vedruga pingutusmehhanism tagab, et kett on alati õige pingestatusega.

Makita akusaag DUC307Z olulised eelised

  • Keti ja lati vahetamiseks ja pingutamiseks pole vaja tööriistu.
  • Automaatne ketiõlitus.
  • Tänu kompaktsele konstruktsioonile on saag lihtsasti käsitsetav.
  • Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest.
  • Kauakestev ja hooldusvaba harjavaba mootor
Täiustatud funktsioonid

Makita jaoks on ohutus esmatähtis.Makita akusaag DUC307Z on varustatud elektrilise ketipiduriga, mis peatab koheselt keti pöörlemise, kui päästik vabastatakse. See funktsioon tagab maksimaalse kasutaja kaitse, vähendades võimalike õnnetuste ja vigastuste riski. Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest.

Lisainformatsioon

Kompaktne akusaag erinevateks lõiketöödeks aias. Uus tööriistavaba ketivahetus võimaldab ketti kiiresti ja lihtsalt vahetada, seda lihtsalt hooba lahti keerates ja uuesti kinni keerates, samaaegselt reguleeritakse automaatselt ka saeketi pinget. Makita akusaag DUC307Z kasutab võimsat MAKITA 18V LXT liitiumioonakut, mis on tuntud pikendatud tööajakava ja kiire laadimisvõime poolest. Aku kaitsevooluringi abil võite olla kindel, et teie aku on kaitstud ülekoormuse, ülelaadimise ja ülekuumenemise eest, tagades selle vastupidavuse ja soorituse aja jooksul.

LXT süsteemiga nihutab Makita juhtmevaba tehnoloogia piire. Alates harjavabade mootorite pakkumisest, mis annavad rohkem võimsust ja pikemat tööaega kuni edasijõudnud elektrooniliste juhtimissüsteemideni, mis optimeerivad sooritusvõimet, on iga tööriist konstrueeritud pakkuma ületamatut tõhusust ja usaldusväärsust. Makita on tuntud kvaliteedi ja vastupidavuse poolest ning 18 VLXT seeria ole selles osas erand. Iga tööriist on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, tagades pikaajalise  seadme eluea isegi rasketes töötingimustes.  Makita LXT süsteemi tugev konstruktsioon tagab, et saate oma tööriistadele kindel olla ega vaja sagedast väljavahetamist. Makita 18V LXT  üks peamisi eeliseid on selle unikaalne disain, mis võimaldab ühilduvust tööriistade ja akude vahel.

Kui investeerite Makita 18V LXT platvormi, saate kasutada sama 18V LXT akut kõikide ühilduvate tööriistade puhul, vähendades kulusid ja kõrvaldades vajaduse hakkama saada mitme erineva akuplatvormiga. See paindlikkus tagab, et teil on igale ülesandele sobiv õige tööriist, ilma juhtmete piiranguteta.

Makita LXT seeria pakub laia valikut juhtmevabasid tööriistu, mis muudab selle ideaalseks lahenduseks kõikidele teie projektidele, olgu need siis suured või väikesed. Alates puuridest, löögiga kruvikeerajatest ja ketassaagidest kuni nurklihvijate, taldlihvijate ja puhuriteni ehitustehnikas kuni oksasaagidest lehepuhuriteni aiatehnikas, katab LXT seeria praktiliselt kõik võimalikud rakendused, mida ette kujutada võite. Olgu teie töö valdkonnaks ehitus, puidutöötlemine või metallitöö või eramaja omanik, Makita 18V LXT seerial on teie jaoks õige tööriist.

Tootja

MAKITA

Aku / seeria

LXT MAKITA 18V

Aku pinge (V)

36

Kaal (kg)

4.6

Harjavaba mootor

JAH

Ketipidur

JAH

Keti kiirus (m/s)

20

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Kiirketipinguti

Jah

Sobivad tooted…