Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Makita raadio MR006GZ

Kuumakse alates 5.24 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 259.00€.Current price is: 185.00€.

Makita raadio MR006GZ alumine bassikõlar ja mõlemal küljel asuvad kesk-/kõrged kõlarid tagavad sügavama ja rikkalikuma kvaliteetse heli.

Laos (saab järeltellida)

Makita raadio MR006GZ alumine bassikõlar ja mõlemal küljel asuvad kesk-/kõrged kõlarid tagavad sügavama ja rikkalikuma kvaliteetse heli.

Tootekood: MR006GZ Kategooria:

Makita raadio MR006GZ

Makita raadio MR006GZ alumine bassikõlar ja mõlemal küljel asuvad kesk-/kõrged kõlarid tagavad sügavama ja rikkalikuma kvaliteetse heli, mis sobib erinevate muusikažanridega. Režiim MY EQ (minu ekvalaiser) võimaldab sõltumatult reguleerida kõrgeid, keskmisi ja basse soovitud helikvaliteeti saavutamiseks.
MR006G on viisaka disainiga. Must paneel valgustatud tähtedega, sisseehitatud FM-antenniga kandesang. Helirežiimi saab valida vastavalt muusikažanrile. Mitme võimendi süsteem tagab selge hi-fi (kõrge täpsusega) heli taasesituse ilma helikvaliteeti halvendamata isegi kõrge helitugevuse korral. Varustatud Bluetoothiga mobiilseadme juhtmevabaks ühendamiseks muusika esitamiseks. Kuna raadiol on IP65 klass, ei katke muusika ka siis, kui masinat kasutatakse õues või karmides tingimustes.

Makita raadio MR006GZ omadused:

  • Varustatud ekvalaiseriga 7 valitava helirežiimi jaoks
  • Helirežiimi saab valida vastavalt muusikažanrile
  • LED-i värv näitab valitud helirežiimi
  • Varustatud Bluetoothiga, võimaldades juhtmevabalt mobiiltelefonist muusikat mängida.
  • IP65 kaitseklass, mis tagab maksimaalse tolmu- ja niiskuskindluse
  • Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest

Makita MR006GZ on tõeline leid muusikasõpradele, kes soovivad nautida kvaliteetset heli nii siseruumides kui ka õues. See raadio on varustatud mitmete funktsioonidega, mis muudavad kuulamiselamuse erakordselt nauditavaks.

Helikvaliteet ja ekvalaiser

MR006GZ bassikõlar ja kesk-/kõrged kõlarid tagavad sügava ja rikkaliku heli, mis sobib suurepäraselt erinevate muusikažanritega. Lisaks saab kasutaja reguleerida kõrgeid, keskmisi ja basse vastavalt oma eelistustele tänu režiimile MY EQ (minu ekvalaiser).

Disain ja Funktsionaalsus

Raadio viisakas disain sobib igasse keskkonda. Must paneel valgustatud tähtedega annab sellele kaasaegse ilme. Sisseehitatud FM-antenn ja mugav kandesang muudavad MR006GZ lihtsasti kaasaskantavaks.

Mitme Võimendi Süsteem ja Bluetooth-Ühendus

Mitme võimendi süsteem tagab selge hi-fi heli taasesituse ilma kvaliteeti halvendamata isegi kõrge helitugevuse korral. Lisaks on raadiol Bluetooth, mis võimaldab mobiilseadme juhtmevabalt ühendada ja muusikat esitada.

Vastupidavus ja Kaitseklass

MR006GZ on IP65 kaitseklassiga, mis tähendab, et see on tolmu- ja niiskuskindel. Seega ei katke muusika ka siis, kui raadiot kasutatakse õues või karmides tingimustes.

Aku Kaitse

Raadiol on ka aku kaitsesüsteem, mis kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest, tagades seeläbi pikema kasutusaja.

Kokkuvõttes on Makita MR006GZ suurepärane valik neile, kes hindavad kvaliteetset heli ja vastupidavust. Selle mitmekülgsed funktsioonid muudavad selle ideaalseks kaaslaseks nii tööpäevadel kui ka vaba aja veetmisel.

Vaata makita akusid ning laadijaid siit.