Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Makita robottolmuimeja DRC300Z

Kuumakse alates 56.77 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

2499.00

Akuga robottolmuimeja nii tööstuslikuks kui ka koduseks kasutamiseks. Töötab korraga ühe akuga.
Taimeri funktsiooniga ja määratletud tööpiirkonnaga robottolmuimeja. Ideaalne 300-600 m² puhastamiseks. LiDAR-i ja nägemiskaamerat kasutades tunneb DRC300 ära ruumi kuju ja puhastab ruumi optimaalselt. Tolmuimejat on võimalik juhtida nutiseadmetega, laadides alla vastava rakenduse. Tolmuimejal on 3,0 l tolmupaak ja pestav filter.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akuga robottolmuimeja nii tööstuslikuks kui ka koduseks kasutamiseks. Töötab korraga ühe akuga.
Taimeri funktsiooniga ja määratletud tööpiirkonnaga robottolmuimeja. Ideaalne 300-600 m² puhastamiseks. LiDAR-i ja nägemiskaamerat kasutades tunneb DRC300 ära ruumi kuju ja puhastab ruumi optimaalselt. Tolmuimejat on võimalik juhtida nutiseadmetega, laadides alla vastava rakenduse. Tolmuimejal on 3,0 l tolmupaak ja pestav filter.
Tootekood: DRC300Z Kategooria:

Makita robottolmuimeja DRC300Z

Makita robottolmuimeja DRC300Z on Makita 18V LXT akudega töötav robottolmuimeja nii tööstuslikuks kui ka koduseks kasutamiseks. Töötab korraga ühe akuga. Taimeri funktsiooniga ja määratletud tööpiirkonnaga robottolmuimeja. Ideaalne 300-600 m² puhastamiseks. LiDAR-i ja nägemiskaamerat kasutades tunneb DRC300 ära ruumi kuju ja puhastab ruumi optimaalselt. Tolmuimejat on võimalik juhtida nutiseadmetega, laadides alla vastava rakenduse. Tolmuimejal on 3,0 l tolmupaak ja pestav filter.

Akusid ning laadijaid robottolmuimejale vaata siit.

Makita robottolmuimeja DRC300Z -l on kaardistamise funktsioon, Tänu sellele tuleb tolmuimeja tagasi samasse kohta, kus ta tööd alustas.
Taimeri funktsioon võimaldab seadistada puhastuse algust 1 tunni, 3 tunni või 5 tunni pärast. Tolmuimeja on varustatud ka aku laetuse taseme indikaatoriga.
Kaasas kaugjuhtimispult, mille tööulatus on kuni 20 m.

Tere tulemast Makita robottolmuimeja põnevasse maailma, kus mugavus, efektiivsus ja tipptehnoloogia kohtuvad! Tutvustame uhkusega meie uusimat innovatsiooni, Makita robottolmuimejat DRC300Z. See mitmekülgne ja võimekas seade on loodud nii tööstuslikuks kui ka koduseks kasutamiseks, võimaldades sul nautida puhtust ja korda ilma vaevata.

Makita robottolmuimeja DRC300Z – Puhastusvõimekus ja nutikus ühes seadmes

Kui otsid robottolmuimejat, mis suudaks suurepäraselt hakkama nii tööstuslikes keskkondades kui ka kodudes, siis DRC300Z on täpselt see, mida vajad. Tegemist on akuga töötava robottolmuimejaga, mis on varustatud võimsa akuga, tagades pika tööaja ühe laadimisega. Üksiku aku kasutamine tagab hõlpsa vahetuse ning katkematu puhastuskogemuse.

Taimeri funktsiooniga täpne puhastus

Üks Makita robottolmuimeja DRC300Z erilisi omadusi on selle taimeri funktsioon, mis võimaldab sul programmeerida tolmuimeja tööaja vastavalt oma ajakavale. Lisaks on see varustatud määratletud tööpiirkonnaga, mis muudab selle ideaalseks valikuks puhastamiseks aladel suurusega 300-600 m². Saad olla kindel, et DRC300Z jõuab igasse nurka ja tagab põhjaliku puhastuse.

Tipptasemel tehnoloogia

LiDAR-tehnoloogia ja nägemiskaamera kombinatsioon annavad Makita robottolmuimeja DRC300Z -le silmapaistva võime tuvastada ruumi kuju ja suurust. See tähendab, et tolmuimeja loob optimaalse puhastuskava, tagades tõhusa ja tulemusliku puhastuse. Lisaks on võimalik tolmuimejat juhtida nutiseadmetega, allalaadides spetsiaalse rakenduse. Nüüd saad jälgida ja kontrollida puhastust isegi siis, kui oled kodust eemal.

Mugavus ja mahukus üheskoos

Makita robottolmuimeja DRC300Z on varustatud suuremahulise 3,0-liitrise tolmupaagiga, mis tähendab, et sa ei pea seda tihti tühjendama. Samuti on filter pestav, tagades pikaajalise kasutuse ja madalad hoolduskulud. Selle robottolmuimeja eesmärk on muuta puhastamiskogemus võimalikult lihtsaks ja vaevatuks. Taimeri funktsiooniga ja määratletud tööpiirkonnaga robottolmuimeja. Ideaalne 300-600 m² puhastamiseks. LiDAR-i ja nägemiskaamerat kasutades tunneb DRC300 ära ruumi kuju ja puhastab ruumi optimaalselt. Tolmuimejat on võimalik juhtida nutiseadmetega, laadides alla vastava rakenduse. Tolmuimejal on 3,0 l tolmupaak ja pestav filter.

Miks valida Makita DRC300Z?

  1. Tipptasemel Tehnoloogia: DRC300Z kasutab LiDAR-i ja nägemiskaamerat, et tagada parim puhastustulemus, tunnustades ruumi kuju ja suurust ning loob optimaalse puhastuskava.
  2. Aku Tööaeg: Ühe aku kasutamine võimaldab pikka tööaega ühe laadimisega, tagades pideva ja katkematu puhastamise.
  3. Mugavus: Taimeri funktsioon ja nutiseadmega juhtimine muudavad puhastuse programmeerimise ja jälgimise lihtsaks.
  4. Suur Tolmupaak: 3,0-liitrine tolmupaak ja pestav filter vähendavad hoolduskulusid ning tagavad pikaajalise kasutuse.
  5. Mitmekülgne Kasutus: Sobib suurepäraselt nii tööstuslikuks kui koduseks kasutamiseks, hõlmates laia puhastusvajaduste spektrit.

Valides Makita DRC300Z robottolmuimeja, valid tipptasemel tehnoloogia, mugavuse ja tõhususe. Oleme uhked selle seadme üle ning usume, et see saab olema sinu usaldusväärne abiline puhtuse ja korra hoidmisel.

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

18

Kaal (kg)

10.5

Koguja mahtuvus (L)

3

Puhumisfunktsioon

EI

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Värv

Hall

Sobivad tooted…