Mootorsaag STIHL MS 391

Kuumakse alates 18.90 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

799.00

Mootorsaag STIHL MS 391 on võimas ja jõuline universaalne 2-MIX mootoriga kettsaag, mis mõeldud kasutamiseks eelkõige LOGOSOLi kettsaeraamidel ja metsanduses. STIHL MS 291 on mõeldud neile, kes ei hooli liigsest mugavusvarustusest, kuid ootavad saelt profisae võimsust ja vastupidavust pikkadel ning rasketel pikkilõikamistel.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Mootorsaag STIHL MS 391 on võimas ja jõuline universaalne 2-MIX mootoriga kettsaag, mis mõeldud kasutamiseks eelkõige LOGOSOLi kettsaeraamidel ja metsanduses. STIHL MS 291 on mõeldud neile, kes ei hooli liigsest mugavusvarustusest, kuid ootavad saelt profisae võimsust ja vastupidavust pikkadel ning rasketel pikkilõikamistel.

Tootekood: 11400113034 Kategooria: Silt:

Mootorsaag STIHL MS 391

Mootorsaag STIHL MS 391 on võimas ja jõuline universaalne 2-MIX mootoriga kettsaag, mis mõeldud kasutamiseks eelkõige kettsaeraamidel ja metsanduses. STIHL MS 291 on mõeldud neile, kes ei hooli liigsest mugavusvarustusest, kuid ootavad saelt profisae võimsust ja vastupidavust pikkadel ning rasketel pikkilõikamistel. Juhtplaadi ja keti vahetamisel on võimalik mootorsaag ümber seadistada metsatöödeks. Saagi on lihtne hooldada ja käsitseda. Eeleraldusega õhufiltrisüsteem ja fliisit õhufilter muudab filtri kasutusea pikemaks. Paagikorgid on kiirkinnitusega ja mootorikate on kruvikinnitustega.

Kroomitud silinder, Oilomatic ketiõlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem, 2-MIX mootor, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem ja reguleeritav õlipump – see kõik tagab kvaliteedi, pikaealisuse ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse. Keskkonnasõbralik töövahend on vastutustundlik valik, sest keegi ei taha liigset õli oma elukeskkonda.

STIHL usaldusväärne jõudlus

Mootorsaag STIHL MS 391 on varustatud 64,1 cm³, 3,3 kW bensiinimootoriga, mis tagab usaldusväärse ja järjepideva jõudluse erinevate lõiketööde jaoks. See sobib nii kodukasutajatele kui ka väiksemateks professionaalseteks töödeks, muutes selle mootorsae mitmekülgseks valikuks. STIHL on maailmas üks juhtivaid mootorsaagide tootjaid ning nende tooted on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. STIHL mootorsaagide valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja tipptasemel tehnoloogiat, mis tagavad seadme pikema eluea ja väiksemad hoolduskulud. Investeerides STIHL mootorsaagi, võite olla kindel, et olete saanud tõeliselt kvaliteetse toote.

STIHL 2-MIX mootorid on suurepärased, sest need pakuvad võimsat jõudlust, vähendatud heitgaaside hulka, suurepärast kütusesäästlikkust ja üldist usaldusväärsust. Tänu optimeeritud põlemisprotsessile tarbivad STIHL 2-MIX mootorid vähem kütust, säilitades samas suure väljundvõimsuse. See on kasulik nii keskkonnale kui ka kasutajatele, vähendades süsinikujalajälge ja tööks vajalikke kulusid. Kasutades STIHLi väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Madal vibratsioon kätele

Mootorsaele STIHL MS 391 on sisseehitatud vibratsioonivastane süsteem, mis vähendab kasutaja poolt töö käigus tajutavaid vibratsioone. See vähendab väsimust ning võimaldab mugavamat käsitsemist, mis omakorda parandab sae täpsust ja paremat kontrolli. Olgu vaja lõigata küttepuid, laasida või langetada, mootorsaag STIHL MS 391 saab sellega hõlpsasti hakkama.

Kompaktne ja kerge

Kaaludes ainult 6,2 kg on mootorsaag STIHL MS 391 disainitud just kergeks ning mugavaks kasutamiseks. Kompaktne ja kerge konstruktsioon tagab üligea kasutusmugavuse ning vähendab kasutaja käte väsimust pikemate lõiketööde ajal, muutes selle ideaalseks valikuks väiksemateks ja keskmise suurusega  metsa- ja aiatöödeks. Mootorsael STIHL MS 391 on tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

Juhtplaat ja saekett

Saele on paigaldatud 45 cm pikkune juhtplaat 3/8P 1,3mm 45cm LOG ja saekett 3/8 PMX 1,3mm 66hm. STIHL keskendub saekettide valmistamisel kõrgekvaliteedilistele materjalidele ja täpsele tehnoloogiale. See tagab saekettide tipptasemel teravuse ja vastupidavuse. Terav saekett tagab puhta ja kiire lõike ning vähendab oluliselt lõikamiseks kuluvat aega.
Ära unusta saeketiõli! Õigesti määritud saeketi abil vähendate kulumist ja hõõrdumist keti lülide vahel ning pikendate nii saeketi eluiga. Kui saekett on ebapiisavalt määritud või kui õli puudub, võib keti teravus ja efektiivsus väheneda ning see võib põhjustada sae ülekoormamist ja kiirendada keti kulumist. Saeketi õli toimib ka kaitsekihina, mis hoiab ära tolmu ja saepuru kogunemise keti ja juhtplaadi vahele. See aitab vältida ummistusi ja võimaldab ketil tõhusalt lõigata ilma takerdumiseta.

Mootorsaag MS 391 komplekti kuulub:
* Juhtplaat 3/8P 1,3mm 45cm LOG
* Saekett 3/8 PMX 1,3mm 66hm
* Kombivõti kettsaag STIHL, 19 x 13 mm
* Kasutusjuhend (EST)

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

3.3

Juhtplaat cm/kett

3 mm 66hm, 45 / 3/8" PMX 1

Kaal (kg)

6.2

Mootori seeria

2-MIX

STIHL M-Tronic

Ei

STIHL ErgoStart

Ei

STIHL ElastoStart

Ei

Dekompressioonklapp

Ei

Kütusepump

Ei

Reguleeritav õlipump

Jah

Õhufilter

FLIIS

Kiirketipinguti

Ei

Käepidemesoojendus

Ei

Anti-vibratsioonisüsteem

Jah

Töömaht (cm³)

64.1

Sobivad tooted…