Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Mootorsaag STIHL MS 661 C-M

Kuumakse alates 31.16 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1349.00

Mootorsaag STIHL MS 661 C-M  on väga mugav ja vastupidav professionaalne kettsaag, mis on erk ja tõeliselt võimas. Eelkõige mõeldud LOGOSOLi kettsaeraamide jaoks, kuid ka väga jämedate ja kõva puiduga puude langetamiseks ja järkamiseks.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Mootorsaag STIHL MS 661 C-M  on väga mugav ja vastupidav professionaalne kettsaag, mis on erk ja tõeliselt võimas. Eelkõige mõeldud LOGOSOLi kettsaeraamide jaoks, kuid ka väga jämedate ja kõva puiduga puude langetamiseks ja järkamiseks.

Tootekood: 11440113054 Kategooria: Silt:

Mootorsaag STIHL MS 661 C-M

Mootorsaag STIHL MS 661 C-M  on väga mugav ja vastupidav professionaalne kettsaag, mis on erk ja tõeliselt võimas. Eelkõige mõeldud LOGOSOLi kettsaeraamide jaoks, kuid ka väga jämedate ja kõva puiduga puude langetamiseks ja järkamiseks.

Saag on seadistatava õlipumbaga ja praktiliste lahendustega, nagu kiirkinnitusega paagikorgid, roostevabast terasest summuti, pika kasutuseaga tsüklon-eeleraldusega õhufiltrisüsteem ja kiirkinnitusega HD2 õhufilter ning kiirkinnitustega mootorikate. Mugavust lisavad STIHL patenteeritud antivibratsioonisüsteem, dekompressiooniklapp kergemaks käivitamiseks ja ElastoStart starter tagasilöökide vähendamiseks käivitamisel.

Kui kütust segatakse ise, siis tohib kasutada ainult STIHLi kahetakti-mootoriõli või muud JASO FB, JASO FC, JASO FD, ISO-L-EGB, ISO-L-EGC või ISO-L-EGD klassi kõrge jõudlusega mootoriõli. STIHL kirjutab ette kahetakti-mootoriõli STIHL HP Ultra või samaväärse kõrge jõudlusega mootoriõli, et suuta tagada emissiooni piirväärtusi masina kogu eluea vältel.

Mootosrsaele STIHL MS 661 C-M sobivad kasutamiseks ka teised juhtplaadid ja saeketid. Kuna antud saag on komplekteeritud 3/8P veotähikuga, siis tuleb asendada komplektis olev veotähik 3/8 suuremale RAPID saeketitüübile vastava veotähikuga.

Mootorsaag STIHL MS 661 C-M veotähikuid on kahte tüüpi:
1. Profiiltähik 3/8 z7 – kood: 11226402002
2. Ringtähiku komplekt 3/8 z7 – kood: 11220071000

Peale veotähiku asendamist on võimalik kasutada juhtplaate 3/8 1,6mm soonega ja saekette 3/8 RM (M – ümar lõikehammas), RS (S – kant lõikehammas), RD (D – kõvasulam (Duro) lõikehammas) 1,6 mm. Võimalik kasutada kuni 90 cm juhtplaate ja vastavalt juhtplaadi pikkusele erineva lõikehambaga ja veojalgade kogustega.

Revolutsiooniline STIHL mootor

Töömahuga 91,1 kW ning kaaluga 7,4kg uskumatu võimsus ja kaalu suhe tagab tõelise efektiivsuse ka keerulistes töötingimustes.

STIHL 2-MIX mootorid on suurepärased, sest need pakuvad võimsat jõudlust, vähendatud heitgaaside hulka, suurepärast kütusesäästlikkust ja üldist usaldusväärsust. Tänu optimeeritud põlemisprotsessile tarbivad STIHL 2-MIX mootorid vähem kütust, säilitades samas suure väljundvõimsuse. See on kasulik nii keskkonnale kui ka kasutajatele, vähendades süsinikujalajälge ja tööks vajalikke kulusid. Kasutades STIHLi väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

STIHL M-TRONIC – Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

Madal vibratsioon kätele

Mootorsaele STIHL MS 661 C-M on sisseehitatud vibratsioonivastane süsteem, mis vähendab kasutaja poolt töö käigus tajutavaid vibratsioone. See vähendab väsimust ning võimaldab mugavamat käsitsemist, mis omakorda parandab sae täpsust ja paremat kontrolli. Olgu vaja langetada või järgata puid, mootorsaag STIHL MS 661 C-M  saab sellega hõlpsasti hakkama.

Võimas ja kvaliteetne

Võimsusega 5,40 kW on mootorsaag STIHL MS 661 C-M ideaalne mootorsaag metsatöödeks iga ilmaga! Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter HD 2  sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli. Mootorsae kompaktne ja kerge konstruktsioon tagab üligea kasutusmugavuse ning vähendab kasutaja käte väsimust pikemate lõiketööde ajal, muutes selle ideaalseks valikuks suuremateks langetustöödeks metsas.

Juhtplaat ja saekett

Mootorsael STIHL MS 661 C-M on võimalik kasutada kuni 90 cm juhtplaate ja vastavalt juhtplaadi pikkusele erineva lõikehambaga ja veojalgade kogustega. Kui vajad abi juhtplaadi ja saeketi valimisel, võta meiega julgelt ühendust!
STIHL keskendub saekettide ning juhtplaatide valmistamisel kõrgekvaliteedilistele materjalidele ja täpsele tehnoloogiale. See tagab nende tipptasemel vastupidavuse ka keerulisemates tingimustes. Terav saekett tagab puhta ja kiire lõike ning vähendab oluliselt lõikamiseks kuluvat aega.
Ära unusta ka saeketiõli! Õigesti määritud saeketi abil vähendate kulumist ja hõõrdumist keti lülide vahel ning pikendate nii saeketi eluiga. Kui saekett on ebapiisavalt määritud või kui õli puudub, võib keti teravus ja efektiivsus väheneda ning see võib põhjustada sae ülekoormamist ja kiirendada keti kulumist. Saeketi õli toimib ka kaitsekihina, mis hoiab ära tolmu ja saepuru kogunemise keti ja juhtplaadi vahele. See aitab vältida ummistusi ja võimaldab ketil tõhusalt lõigata ilma takerdumiseta.
Vaata juhtplaate siit. Vaata saekette siit

Soovituslikud juhtplaat ja saekett:
Juhtplaat 3/8 1,6mm 50cm ES Light
* Saekett 3/8 RAPID HEXA (RH)1,6mm 72hm

Mootorsaag STIHL MS 661 C-M komplekti kuulub:
* Kombivõti kettsaag STIHL, 19 mm
* Kasutusjuhend (EST)

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

5.4

Juhtplaat cm/kett

Ei kuulu komplekti

Kaal (kg)

7.4

Mootori seeria

2-MIX

STIHL M-Tronic

Jah

STIHL ErgoStart

Ei

STIHL ElastoStart

Jah

Dekompressioonklapp

Jah

Kütusepump

Ei

Reguleeritav õlipump

Jah

Õhufilter

HD2 (PET)

Kiirketipinguti

Ei

Käepidemesoojendus

Ei

Anti-vibratsioonisüsteem

Jah

Töömaht (cm³)

91.1

Sobivad tooted…