Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Mootorsaag STIHL MS 881

Kuumakse alates 40.09 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1749.00

Mootorsaag STIHL MS 881 on maailma võimsam seeria tootmises olev kettsaag. Väga mugav ja vastupidav kettsaag. Erk ja tõeliselt suure lõikevõimsusega saag. Professionaalseks kasutamiseks kõige karmimates tingimustes.

 

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Mootorsaag STIHL MS 881 on maailma võimsam seeria tootmises olev kettsaag. Väga mugav ja vastupidav kettsaag. Erk ja tõeliselt suure lõikevõimsusega saag. Professionaalseks kasutamiseks kõige karmimates tingimustes.

 

Tootekood: 11240113036 Kategooria:

Mootorsaag STIHL MS 881

Mootorsaag STIHL MS 881 on maailma võimsam seeria tootmises olev kettsaag. Väga mugav ja vastupidav kettsaag. Erk ja tõeliselt suure lõikevõimsusega saag. Professionaalseks kasutamiseks kõige karmimates tingimustes.

Eelkõige mõeldud LOGOSOLi kettsaeraamide jaoks, kuid ka väga jämedate ja kõva puiduga puude langetamiseks ning järkamiseks.

Saag on seadistatava õlipumbaga ja praktiliste lahendustega, nagu roostevabast terasest summuti, pika kasutuseaga tsüklon-eeleraldusega õhufiltrisüsteem ja kiirkinnitusega HD2 õhufilter, kiirkinnitustega mootorikate ning ketikaane külge kinnitatud kaanekinnitusmutrid ja 2-MIX mootoriga. 2-MIX mootoriga MS881-l on võrreldes eelmise mudeliga MS880-ga kuni 20% madalam kütusekulu ja kuni 50% väiksem heitgaasieraldus.

Mugavust lisavad STIHLi patenteeritud antivibratsioonisüsteem, dekompressiooniklapp kergemaks käivitamiseks ja ElastoStart starter tagasilöökide vähendamiseks käivitamisel aitab vähendada käivitusel tekkivat pinget kätele ja õlale ning muudab seadme käivitamise kasutajale mugavamaks ja vähem koormavaks. Samuti ka kiirkinnitusega paagikorgid.

Kui kütust segatakse ise, siis tohib kasutada ainult STIHLi kahetakti-mootoriõli või muud JASO FB, JASO FC, JASO FD, ISO-L-EGB, ISO-L-EGC või ISO-L-EGD klassi kõrge jõudlusega mootoriõli. STIHL kirjutab ette kahetakti-mootoriõli STIHL HP Ultra või samaväärse kõrge jõudlusega mootoriõli, et suuta tagada emissiooni piirväärtusi masina kogu eluea vältel.

Revolutsiooniline STIHL mootor

Töömahuga 121,6 kW ning kaaluga 9,84kg uskumatu võimsus ja kaalu suhe tagab tõelise efektiivsuse ka keerulistes töötingimustes.

STIHL 2-MIX mootorid on suurepärased, sest need pakuvad võimsat jõudlust, vähendatud heitgaaside hulka, suurepärast kütusesäästlikkust ja üldist usaldusväärsust. Tänu optimeeritud põlemisprotsessile tarbivad STIHL 2-MIX mootorid vähem kütust, säilitades samas suure väljundvõimsuse. See on kasulik nii keskkonnale kui ka kasutajatele, vähendades süsinikujalajälge ja tööks vajalikke kulusid. Kasutades STIHLi väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Madal vibratsioon kätele

Mootorsaele STIHL MS 881 on sisseehitatud vibratsioonivastane süsteem, mis vähendab kasutaja poolt töö käigus tajutavaid vibratsioone. See vähendab väsimust ning võimaldab mugavamat käsitsemist, mis omakorda parandab sae täpsust ja paremat kontrolli. Olgu vaja langetada või järgata puid, mootorsaag STIHL MS 881 saab sellega hõlpsasti hakkama.

Võimas ja kvaliteetne

Võimsusega 6,4 kW on mootorsaag STIHL MS 881 ideaalne mootorsaag metsatöödeks iga ilmaga! Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter HD 2  sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli. Mootorsae kompaktne ja kerge konstruktsioon tagab üligea kasutusmugavuse ning vähendab kasutaja käte väsimust pikemate lõiketööde ajal, muutes selle ideaalseks valikuks suuremateks langetustöödeks metsas.

Juhtplaat ja saekett

Mootorsael STIHL MS 881-l sobivad 3002 kinnitusega juhtplaadid 404 1,6 mm. Võimalik kasutada kuni 150 cm juhtplaati. Kui vajad abi juhtplaadi ja saeketi valimisel, võta meiega julgelt ühendust!
STIHL keskendub saekettide ning juhtplaatide valmistamisel kõrgekvaliteedilistele materjalidele ja täpsele tehnoloogiale. See tagab nende tipptasemel vastupidavuse ka keerulisemates tingimustes. Terav saekett tagab puhta ja kiire lõike ning vähendab oluliselt lõikamiseks kuluvat aega.
Ära unusta ka saeketiõli! Õigesti määritud saeketi abil vähendate kulumist ja hõõrdumist keti lülide vahel ning pikendate nii saeketi eluiga. Kui saekett on ebapiisavalt määritud või kui õli puudub, võib keti teravus ja efektiivsus väheneda ning see võib põhjustada sae ülekoormamist ja kiirendada keti kulumist. Saeketi õli toimib ka kaitsekihina, mis hoiab ära tolmu ja saepuru kogunemise keti ja juhtplaadi vahele. See aitab vältida ummistusi ja võimaldab ketil tõhusalt lõigata ilma takerdumiseta.
Vaata juhtplaate siit. Vaata saekette siit

Näiteks võid kasutada sael:
* Juhtplaat 1,6mm 75cm DUROMATIC
Saekett 404 RM 1,6mm 91hm

Mootorsaag STIHL MS 881 komplekti kuulub:
* Kombivõti kettsaag STIHL, 19 mm
* Kasutusjuhend (EST)

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

6.4

Juhtplaat cm/kett

Ei kuulu komplekti

Kaal (kg)

9.84

Mootori seeria

2-MIX

STIHL M-Tronic

Ei

STIHL ErgoStart

Ei

STIHL ElastoStart

Jah

Dekompressioonklapp

Jah

Kütusepump

Ei

Reguleeritav õlipump

Ei

Õhufilter

HD2 (PET)

Kiirketipinguti

Ei

Käepidemesoojendus

Ei

Anti-vibratsioonisüsteem

Jah

Töömaht (cm³)

121.6

Sobivad tooted…