Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt

Kuumakse alates 15.58 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 689.00€.Current price is: 649.00€.

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt on võimas ja mitmekülgne mullafrees, mis on loodud nii kodukasutajatele kui ka professionaalidele.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt on võimas ja mitmekülgne mullafrees, mis on loodud nii kodukasutajatele kui ka professionaalidele.

Tootekood: 90061118-1 Kategooriad: , ,

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt on võimas ja mitmekülgne mullafrees, mis on loodud nii kodukasutajatele kui ka professionaalidele. Selle 212 cm³ 4-taktiline mootor ja 4000W võimsus tagavad suurepärase jõudluse ja töökindluse, muutes maa harimise kiireks ja tõhusaks.

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt on varustatud ainulaadse kahe võlli süsteemiga, mis võimaldab masinat kohandada vastavalt erinevatele pinnasetingimustele ja tööülesannetele. Tugev raam ja ergonoomilised käepidemed tagavad mugava tööasendi ja vähendavad vibratsiooni, mis on eriti oluline pikaajalise kasutamise korral.
Mullafrees on ideaalne vahend erinevate pinnasetööde jaoks, olgu selleks siis peenarde ettevalmistamine, mulla kobestamine või isegi väiksemate juurviljade istutamine. Tänu oma võimsusele ja töökindlusele on see suurepärane valik nii hobiaednikele kui ka professionaalsetele maastikukujundajatele.
Kasutusmugavus: Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt on disainitud kasutajasõbralikkust silmas pidades. Sellel on manuaalselt reguleeritavad transpordirattad, mis teevad masina liigutamise lihtsaks ja mugavaks. Samuti on masinal tugevdatud raam, mis tagab stabiilse töö ja pikema eluea.
Lisavarustus: Mullafreesiga on  kaasas olla erinevad lisad, nagu raudrattad, tagakonsool ja vaoader, mis muudavad selle veelgi mitmekülgsemaks ja suurendavad selle kasutusvõimalusi.
Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt on tugev ja usaldusväärne mullafrees, mis pakub suurepärast jõudlust ja mitmekü9lgsust. Selle võimas mootor ja reguleeritav töölaius teevad sellest ideaalse tööriista igas suuruses aedade jaoks. Lisavarustuse võimalused ja kasutusmugavus teevad sellest väärt investeeringu igale aednikule.

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt omadused:

Mootori tüüp : 4-takti
Mootori mudel : Texas Powerline TG720
Kubatuur : 212 cc
Võimsus : 3,3 kW
Põõrded : 3600 p./min.
Silindreid : 1
Starter : Käsi
Bensiinipaagi maht : 3 l
Mootoriõli maht : 0,6 l
Terade kiirus : 90/95
Käepide : Mittereguleeritav
Töölaius : 35-85 cm
Töösügavus : 33 cm
Vahetatavad terad : Jah
Käike edasi : 1
Käike tagasi : 1
Mootoriõli : SAE 30
Kaal : 52,5 kg
Frees on komplekteeritud kultivaatorina.

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt tööomadused:

Töölaius: reguleeritav 36/57/85 cm.
Töösügavus: 33 cm.
Transpordirattad: mugavaks transportimiseks töökohale.

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt sisaldab:

Mullafrees Texas Lilli 535TG
Tagakonsool vaoadra kinnitamiseks
Vaoader
Raudrattad

 

Mullafrees Texas Lilli 535TG komplekt on varustatud TG160 tüüpi 4-taktilise mootoriga, mis toidab masinat bensiiniga. Selle 212 cm³ maht ja 4000W võimsus tagavad piisava jõuvaru ka kõige nõudlikumate tööülesannete jaoks. Tühikäigu kiirus 3600 p/min ning 3,6-liitrine kütusepaak tagavad pikaajalise ja katkematu kasutamise. Ühe silindriga mootor ja tõmbestarter tagavad lihtsa käivitamise ning SAE 30 mootoriõli tagab mootori tõrgeteta töö. Masina töölaius on reguleeritav vahemikus 36–85 cm, võimaldades kohandada seda erinevate pinnasetingimuste ja tööülesannetega. Töösügavus ulatub muljetavaldavate 33 cm-ni, võimaldades sügavat mullalõikamist ja -kobestamist. Lisaks on masinal üks edasi- ja üks tagurpidikäik, mis muudavad selle manööverdamise lihtsaks ja tõhusaks. 535TG on varustatud tugeva raami ja ergonoomiliste käepidemetega, mis tagavad stabiilse tööasendi ja vähendavad vibratsiooni, pakkudes samas kasutajale mugavust ka pikaajalisel kasutamisel. See on oluline funktsioon, eriti kui tegemist on pika tööajaga või suuremate alade töötlemisega.

Texas Lilli 535TG on kõrgelt hinnatud mullafrees, mis pakub võimsust, töökindlust ja mitmekülgsust. Selle muljetavaldav mootor ja reguleeritavad tööparameetrid võimaldavad tal kohanduda erinevatele vajadustele, olgu selleks siis väikesed koduaia tööd või suured professionaalsed projektid. Mugav kasutusmugavus ja lisavarustuse valik muudavad selle ideaalseks valikuks nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele, kes hindavad tõhusust ja usaldusväärsust oma mulla töötlemise tööriistade juures.

Tootja

TEXAS

Võimsus (kw)

3.3

Pööretearv (p/min)

3600

Elektriline starter

EI

Töösügavus

33 cm

Tagurpidikäik

1 kiirus

Edaspidikäik

1

Kaal (kg)

52.5

Käepide

mittereguleeritav

Kütusepaak (L)

3

Kubatuur

212

Mootori tüüp

4-takti

mootori mudel

Texas Powerline TG720

Sobivad tooted…