Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Robotniiduk STIHL IMOW 6 EVO

Kuumakse alates 76.80 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 3399.00€.Current price is: 3399.00€.

Robotniiduk STIHL IMOW 6 EVO on nutikas ja usaldusväärne robotniiduk, mis on loodud keskmise suurusega niidualade jaoks kuni 3000 m². See võimas muruniiduk suudab hakkama saada ka kõige keerukamate murupindadega ning vallutada kuni 40% tõuse. Tarkvaraliselt tõstetud liikumiskiirus. Mobiilside 2G/4G

Laos (saab järeltellida)

Robotniiduk STIHL IMOW 6 EVO on nutikas ja usaldusväärne robotniiduk, mis on loodud keskmise suurusega niidualade jaoks kuni 3000 m². See võimas muruniiduk suudab hakkama saada ka kõige keerukamate murupindadega ning vallutada kuni 40% tõuse. Tarkvaraliselt tõstetud liikumiskiirus. Mobiilside 2G/4G

Tootekood: IA010111446 Kategooriad: , ,

ROBOTNIIDUK STIHL IMOW 6 EVO

Mobiilside 2G/4G

Robotniiduk STIHL IMOW 6 EVO on nutikas ja usaldusväärne robotniiduk, mis on loodud keskmise suurusega niidualade jaoks kuni 3000 m². See võimas muruniiduk suudab hakkama saada ka kõige keerukamate murupindadega ning vallutada kuni 40% tõuse. Tarkvaraliselt tõstetud liikumiskiirus.

Robotniiduk STIHL IMOW 6 EVO töötab võimsa liitiumioonakuga, mis võimaldab sellel töötada pikka aega katkestusteta. Ketaslõikesüsteemi abil, kus on mõlemas suunas kolm vabalt pöörlevat lõiketera, saavutatakse ühtlane lõikemuster ja efektiivne muru multšimine, pakkudes looduslikku väetist sinu murule.

Täiuslik lõiketulemus

Ultraheliandurid ja kontrollitud kiirus võimaldavad robotniidukil õrnalt läheneda takistustele ning muru niita kuni objektini. Kontakti korral muudab iseliikuv muruniiduk automaatselt suunda. Kitsastes punktides toetavad intelligentsed pöördemanöövrid tõhusat niitmist. Ebatasasel maastikul reguleeritakse kiirust tänu kaldeanduritele, tagades eriti ühtlane tulemuse. Täiusliku lõiketulemuse saavutamine vastavalt  kohandatud sõidukiirusele. Kinni jäämisel tõstetakse niidutekk maksimaalsele kõrgusele, et robotniiduk saaks end ise vabastada, pärast edukat vabastamist lastakse niidutekk algsele tasemele tagasi.

Kaasaegne ja intuitiivne disain

Juhtpaneel võimaldab hõlpsat kasutamist ja seda vaid mõne nupuvajutusega. Lisaks toetab intuitiivset juhtimist häälväljund. LED-tagakülg näitab sinu robotniiduki hetkeseisu, samas kui LED-esitriip võimaldab päevasõidutulesid 3 erinevas režiimis. Kohandatavad LED-tuled (võimalik ka välja lülitada). Ümbritseva valguse abil tagab LED-riba iMOW robotniidukite pikamaaefekti ja rõhutab järgmise põlvkonna iMOW® mudelite esteetikat.

Ühenduvus- WLAN-, BLUETOOTH- JA MOBIILSIDEVÕRK

Oma robotniidukit saad igal ajal juhtida, kasutades rakendust MY iMOW, kas Bluetoothi® või Wi-Fi kaudu aga ka mobiilside kaudu.  ning seda nutikoduga ühildada(võimalik integreerida targa kodu süsteemiga Amazon, Google, Apple jm). Seda saad kasutada ka lõikekõrguse individuaalseks reguleerimiseks erinevates etappides. Niitmisgraafikus saad määratleda nädalagraafikute ajavahemikud, mille jooksul su robotniiduk STIHL IMOW 6 EVO võib olla automaatselt aktiivne. Vajadusel saad oma robotniiduki ka käsitsi käivitada. Vihmasensori saad ise seadistada nii, et muru niidetakse ka märja ilmaga või saadate niiduki saju ajal puhkama

Robotniiduk STIHL IMOW 6 EVO – Sinu aia uuenduslik hooldaja, mis tagab tõhusa ja hoolika niitmise igal ajal ja igas ilmaga. Koos komplektis oleva laadimisjaama, kinnitusvaiade, laadimisjaama alaldi ja 6 lisaniiduteraga on see sinu aia parim sõber. Lisavarustusena on saadaval erinevaid paigalduskomplekte, terasid ja paranduskomplekte vastavalt sinu vajadustele.

Lisavarustus

Päiksevari – Kaitseb iMowd erinevate keskkonna mõjude eest kuumal suvepäeval hoiab iMow laadimisel jahedana.
Seinahoidik – iMow ja laadimisjaama kompaktsemaks hoiustamiseks
Raske maastiku rataste komplekt – vähendab libastumist kallakutel, suurendab EVO mudelitel tõusu võimekuse 45% pealt 55%ni.

NB!  STIHL soovitab puhastada ja kontrollida iMOW niidukeid kord nädalas!Puhastamiseks kasutage STIHL Puhastuskomplekt MULTICLEAN iMow/RMA, mille komplektis on:  STIHL puhastusvahend MultiClean, 500ml; STIHL puhsatushari kaabitsaga ja STIHL mikrokiudlapp.

Loe rohkem uutest robotniidukitest SIIT.

 

 

Tootja

STIHL

Niidupind (m²)

3000

Tõusunurk (%/˚)

45%

Kaal (kg)

15

Vihmasensor

JAH

Põrkeandur

JAH

Kallutusandur

JAH

PIN

JAH

Käivituspunktid

Laadimisjaam / juhtkaablitel

Niidugraafik

Seadistatav / välja lülitatav

Laadimisdokki sõitmine

Automaatne / piirde- ja juhtkaabel /juhtkaablil nihkes ~40~80cm

Laadimine

Automaatne / vajaduspõhine

Aku / seeria

Li-Ion

Aku pinge (V)

36

Aku energia (Wh)

180

Töötunnid nädalas (h)

90

Lõikesüsteem

3 vabalt pöörlevat tera

Lõikelaius (cm)

28

Kõrguse reguleerimine

Elektriline / App MY iMOW

Lõikekõrgus (mm)

20-60

Juhtmevaba ühendus

Bluetooth®, Mobiilside, Wi-Fi

Piirde tüüp

Piirdekaabel

Juhtkaablid (tk)

3

Erinevad niitmisalad

JAH

Niiduaeg (aku laetus 100%/80%)

150 / 135

Niitmiskiirus (m/s)

0,50

Lõiketera vahetus

Ilma tööriistadeta

Takistuse sensor

JAH / Ultrasonic

LED esi- ja tagariba

JAH

LED matriks

JAH

Nutikoduga ühildumine

JAH

Juhtpult

Klahvistik / App: MY iMOW / häälkäsklused

Varguskaitse

Mobiilside/GPS/PIN

Automaatne tera tõstmine

JAH

Küsi pakkumist

Robotniidukite päring

Tellija andmed


Sobivad tooted…