Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Rohulõikur STIHL FS 55 R

Kuumakse alates 6.66 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 309.00€.Current price is: 249.00€.

Rohulõikur STIHL FS 55 R on võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga, sirgevõlli, reduktori ja ergonoomilise kahekäe käepidemega kerge rohulõikur koduseks muru ja heina trimmerdamistöödeks. Ümar käepide!

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Rohulõikur STIHL FS 55 R on võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga, sirgevõlli, reduktori ja ergonoomilise kahekäe käepidemega kerge rohulõikur koduseks muru ja heina trimmerdamistöödeks. Ümar käepide!

Tootekood: 41402000526 Kategooria:

Rohulõikur STIHL FS 55

Rohulõikur STIHL FS 55 on võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga, sirgevõlli, reduktori ja ergonoomilise ümara käepidemega kerge rohulõikur koduseks muru ja heina trimmerdamistöödeks. Ümara käepideme ja reduktoriga rohulõikur FS 55 võib kasutada metallist murutera 230-2 (NB! Murutera kasutamiseks on vaja lisaks mutrikaitse surveseibiga ja mutrit ning kombivõtit mutri kinnitamiseks)  ja 2 plastikteraga trimmipead POLYCUT 28-2, mis võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga. Hoolduseks on saadaval hoolduskomplekt FS38,FS55R,FS55 / Kit 24, mille kasutamine on lihtne. Saadaval on ka erinevates kogustes trimmitamiili 2,4mm.

AutoCut C26-2 Comfort trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt ja trimmitamiili uueks täitmiseks ei pea avama trimmipead.

Kui soovid täpset, võimsat ja professionaalset lahendust oma aiatöödele, siis on rohulõikur STIHL FS 55 R sinu parim valik. Selle 2-MIX mootori tehnoloogia, mitmekülgsed lisatarvikud ning mugav kasutuskogemus tagavad suurepärase tulemuslikkuse. FS 55 R rohulõikuri südameks on 2-MIX mootor, mis ühendab endas kõrge võimsuse ja kerguse. See innovatiivne mootorilahendus tagab suurepärase võimsuse ja kaalu suhte, võimaldades sul teha tõhusat ja täpset trimmimist igas aias. Olgu tegemist koduse muru või heina trimmimisega rohulõikur STIHL FS 55 R on suurepäraseks abiliseks.

Rohulõikur STIHL FS 55 R komplekti kuulub

* Pehmendusega kanderihm
* Trimmipea AUTOCUT C 26-2
* Trimmikaitse trimmipeale
* Kaitseprillid
* Nurk Torx-võti TX27 5x120x70
* Kasutusjuhend (EST)

2-MIX Mootor: võimsus ja kergus ühes

Rohulõikur STIHL FS 55 R südameks on 2-MIX mootor, mis ühendab endas kõrge võimsuse ja kerguse. See innovatiivne mootorilahendus tagab suurepärase võimsuse ja kaalu suhte, võimaldades sul teha tõhusat ja täpset trimmimist igas aias. Olgu tegemist koduse muru või heina trimmimisega, STIHL FS 55 R on suurepäraseks abiliseks. Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini. STIHL Murutera 230-2 – võimaldab ka muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist. Plastikteraga trimmipead POLYCUT 28-2 võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga.

Üks masin, palju võimalusi

Rohulõikur STIHL FS 55 R on mitmekülgne tööriist, mis võimaldab kasutada erinevaid lisatarvikuid vastavalt sinu vajadustele. Lisaks AutoCut C 26-2 trimmipeale saad kasutada metallist murutera 230-2, mis võimaldab lõigata muru, heina, puuvitsasid ja putkesid. Samuti saad kasutada plastikteraga trimmipead POLYCUT 28-2, mis on suurepärane valik tugevama heina niitmiseks ning kulub vähem võrreldes traditsioonilise trimmitamiiliga. FS 55 R rohulõikuri ergonoomiline kahekäe käepide tagab mugava ja stabiilse haarde ning võimaldab sul täpset lõikamist teha. Reduktor tagab sujuva jõuülekande ja parema tulemuslikkuse. Kaasaegne disain ja mugavus tagavad sulle suurepärase kasutuskogemuse. Võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga, sirgevõlli, reduktori ja ergonoomilise kahekäe käepidemega kerge rohulõikur koduseks muru ja heina trimmerdamistöödeks.

STIHL kvaliteet

STIHL bensiinimootoriga trimmerid on loodud vastama professionaalsetele nõudmistele. Need masinad on mõeldud tõsisteks ülesanneteks nagu muru niitmine ja kõrge rohu lõikamine ning väiksemamahulised võsatööd. Nende võimsus ja vastupidavus teevad neist suurepärase valiku nii kodukasutajatele kui ka professionaalsetele haljastusteenuste pakkujatele.  STIHL bensiinimootoriga trimmerid pakuvad suurepärast jõudlust. Need on varustatud kõrgkvaliteetsete bensiinimootoritega, mis tagavad võimsa ja tõhusa lõiketulemuse. Olenemata sellest, kas peate käsitlema väikest aeda või suurt maastikku, suudavad STIHLi trimmerid tagada ühtlase ja puhta tulemuse.
STIHL panustab keskkonnasõbralikkusesse. Nende bensiinimootoriga trimmerid on välja töötatud nii, et need vastaksid rangetele heitgaasinormidele ning oleksid võimalikult keskkonnasäästlikud. See tähendab, et saate nautida võimsust ja jõudlust, kartmata liigset keskkonda saastavat mõju. STIHL pakub laias valikus mudeleid, mis sobivad erinevate vajaduste ja eelistustega klientidele. Olgu see siis kerge ja manööverdatav trimmer koduaiaks või tugev ja vastupidav masin suuremahuliste tööde jaoks, STIHLil on lahendus igaks olukorraks. STIHL on tuntud oma pikaajalise kvaliteedi, usaldusväärsuse ja jõudluse poolest. Kui soovite osta bensiinimootoriga trimmeri, siis STIHL on kindlasti väärt valik. Nende tooted tagavad teile mitte ainult suurepärase tulemuse, vaid ka rahulolu teadmisega, et kasutate tippkvaliteediga tööriista, mis on loodud vastu pidama aastaid.

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

0.75

Töömaht (cm³)

27.2

Komplektis tööorgan

trimmipea

Kaal (kg)

4.4

STIHL M-Tronic

Ei

STIHL ErgoStart

Ei

Mootori seeria

2-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

FLIIS

Kütusepaak (L)

0.33

Kogupikkus (cm)

170

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Võtmeta reguleeritav käepide

EI

Traksid / kanderihm

Pehmendusega kanderihm

Trimmipea / trimmitamiil

2.4mm, Autocut C26-2

Lõikenuga

Murutera 230mm avaga 25.4mm

Saeketas

EI

Käepidemesoojendus

Ei

Sobivad tooted…